Všetky články (1 - 10 z 3182 článkov)

350 a 280 kilometrov: Tatranské, nedočkavé, aprílové, zasnežené cyklistické výjazdy

5 komentárov

donny 03.05.2015 43 fotografií 867   Cestna Cyklistika Vysoke Tatry Slovensko

350 a 280 kilometrov: Tatranské, nedočkavé, aprílové, zasnežené cyklistické výjazdy Fotoreport z mojich najnovších ultramaratónskych zážitkov naprieč našou rodnou zemou. Vitajte! Ak máte radi Slovensko, jeho krásy, a aspoň trochu cyklistiku, klikli ste správne :). Už tretí rok sa snažím zachytiť krajinu z trochu inej, netradičnej perspektívy. Ak ste čítali môj blog na sme.sk alebo články na MTBIKER aj po minulé roky, viete, že holdujem poriadne dlhým trasám v snahe vtesnať ich do čo najmenšieho časového úseku a táto vášeň pretrváva aj naďalej. Neznamená to však, že si krásy okolia patrične neužívam, práve naopak :)
Čítajte viac »

CUBE: ELITE HYBRID - Znamenitý dizajn ocenený Red Dot Award

14 komentárov

PR článok 02.05.2015 6 fotografií 1 502   Eurobike Ocenenie Cube Slovkolex Elektrobike Horska Cyklistika

CUBE: ELITE HYBRID - Znamenitý dizajn ocenený Red Dot Award E-Bike ELITE HYBRID sa stal víťazom Eurobike Gold Award aj the Design and Innovation Award a nedávno bol ešte ocenený navyše prestížnou cenou za dizajn produktu Red Dot Design. 38 renomovaných dizajnérov z 25 rôznych krajín vyberalo najlepšie „kúsky umenia“ z viac ako 4928 rôznych produktov a ELITE HYBRID zabodoval na celej čiare.
Čítajte viac »

Pozvánka: ŠKODA STUPAVA TROPHY 2015

slavo 01.05.2015 797   Pozvanka Stupava Trophy Sutaz Propozicie

Pozvánka: ŠKODA STUPAVA TROPHY 2015 Pozývame vás na jednu z najlepších bike akcií na Slovensku, ktorá sa uskutoční v sobotu 25.7.2015. Maratón je tiež zaradený aj do prestížnej série ŠKODA BIKE OPEN TOUR. MTBIKER je aj tento rok mediálny partner a spolu s pozvánkou prinášame aj súťaž o 2x2 štartovné.
Čítajte viac »

Reportáž: Jarný šprint - Počasie vyšlo na jednotku

2 komentáre

milos21 01.05.2015 57 fotografií 1 054   Horska Cyklistika Reportaz Jarny Sprint

Reportáž: Jarný šprint - Počasie vyšlo na jednotku Sú akcie, kde budem vždy, čo len by sa trochu dalo. Medzi také akcie patrí predovšetkým Jarný šprint v Bystričke. Preto som sa aj tento rok 26.4.2015 už po 6. krát zúčastnil tohto obľúbeného šprintu. Mám to blízko a tú polhodinu na trati hádam vydržím, aj keby bola búrka. Navyše je nablízku aj moja „alma mater“, kde som prežil nádherné roky a rád sa tu vraciam na staré známe miesta. A na biku ešte radšej...
Čítajte viac »

Michael Kolář finišoval štvrtý v 5. etape na Okolo Turecka

SITA 30.04.2015 483   Tinkoff-saxo Okolo Turecka Michael Kolar Cestna Cyklistika

Michael Kolář finišoval štvrtý v 5. etape na Okolo Turecka Slovák Michael Kolář dosiahol jeden zo svojich najlepších výsledkov v profesionálnom pelotóne, vo štvrtkovej 5. etape pretekov Okolo Turecka finišoval na 4. mieste. Pred jazdca tímu Tinkoff-Saxo sa dostali len Talian Sacha Modolo, Španiel Carlos Barbero a Austrálčan Jay McCarthy.
Čítajte viac »

Tip na cykloturistiku - Útulňa Limba pod Rakytovom

8 komentárov

quidoo 30.04.2015 8 fotografií 1 187   Tip Na Vylet Velka Fatra Horska Cyklistika

Tip na cykloturistiku - Útulňa Limba pod Rakytovom Ešte minulú jeseň som bol ukecaný na turistiku. Som bajker a nevidím dôvod, prečo by som mal chodiť do hôr pešo, ale mám kamarátov, ktorí v tom vidia zmysel a cca raz ročne im podľahnem. Tipujem, že iba málokto z vás pozná turistickú útulňu Limba pod Rakytovom vo Veľkej Fatre.
Čítajte viac »

Pozvánka: 24-hodinové cyklistické preteky na SLOVAKIA RINGU

slavo 28.04.2015 1 816   Pozvanka Cestna Cyklistika Slovakia Ring

Pozvánka: 24-hodinové cyklistické preteky na SLOVAKIA RINGU Ak ste už vytiahli bicykel z garáže a pripravili ste ho na letnú cyklistickú sezónu, neváhajte a prihláste sa na júlové 24-hodinové cyklistické preteky na SLOVAKIA RINGU. Stihlo to už takmer 100 cyklistov, ktorí budú bojovať o každý prejdený kilometer. Pridajte sa k nim.
Čítajte viac »

Test: Bike GRAND CANYON CF SL 8.9 - Pretekár, ktorý posunie vaše schopnosti vpred

6 komentárov

slavo 27.04.2015 74 fotografií 3 128   Maraton Horska Cyklistika 29tky Test Canyon

Test: Bike GRAND CANYON CF SL 8.9 - Pretekár, ktorý posunie vaše schopnosti vpred Začiatkom apríla sa mi naskytla možnosť zajazdiť si na veľmi slušne vybavenom karbónovom biku GRAND CANYON CF SL 8.9 s váhou pod 10 kg. Nakoľko aprílové počasie sa ešte bláznilo, zažili sme spolu počas dvoch týždňov sneh, blato, vodu a nakoniec aj suché prašné singláče. Bike to všetko zvládol na jednotku, ale poďme pekne postupne.
Čítajte viac »

Tour de Flanders alias ako sme boli kuknúť Flandry - Slávna Ronde van Vlaanderen

Tesak 27.04.2015 43 fotografií 946   Cestna Cyklistika Belgicko Zeny Relax

Tour de Flanders alias ako sme boli kuknúť Flandry - Slávna Ronde van Vlaanderen Druhý veľký deň na nás čakal v nedeľu. Slávna Ronde van Vlaanderen. O 9:00 nasadáme do prenajatého minivanu a pridal sa k nám Steve, Philiph a Wouter. V kufri bedňa Maes, bedňa Sparta (fajnové pivká), Rusky Standart a smer južne od Gentu, Oudenoorde. Je to jednak cieľové mesto RvV a koná sa tam aj čosi zaujímavejšie. A síce štart ženského preteku. Prešli sme si zázemie, kukli na posledné prípravy jednotlivých tímov, potešili zrak pohľadom na vytvarované stehná a zadky profi cyklistiek a vyčkali na štart, ktorý bol o 11:00.
Čítajte viac »

Malé Karpaty - Parádne cestičky v okolí Dobrej Vody

12 komentárov

slavo 26.04.2015 34 fotografií 3 287   Horska Cyklistika Male Karpaty Les Tip Na Vylet

Malé Karpaty - Parádne cestičky v okolí Dobrej Vody Sobotné ideálne počasie priam kričalo, aby som vybehol na bike. Za cieľ som si vybral časť Malých Karpát v trojuholníku Pustá Ves, Brezová pod Bradlom, Dobrá Voda a vlastne aj Dolný Lopašov, nakoľko bolo ešte dosť síl a tak sa trasa (našťastie) trošku predĺžila.
Čítajte viac »