Všetky články (11 - 20 z 3138 článkov)

Peter Sagan sa po 261 dňoch dočkal víťazstva a bol najlepším jazdcom v 6. etape na Tirreno - Adriatico

3 komentáre

SITA 16.03.2015 2 085   Peter Sagan Cestna Cyklistika Tirreno Adriatico Vitaz

Peter Sagan sa po 261 dňoch dočkal víťazstva a bol najlepším jazdcom v 6. etape na Tirreno - Adriatico Dvadsaťpäťročný úradujúci majster SR sa tešil prvýkrát v sezóne i v drese tímu Tinkoff-Saxo. Sagan sa presadil v dlhej cieľovej rovinke zmoknutej etapy pred Nemcom Geraldom Ciolekom a Belgičanom Jensom Debusscherem. Žilinčan si skvele načasoval záverečný špurt a potvrdil pozíciu vedúceho muža bodovacej súťaže na pretekoch Tirreno - Adriatico.
Článok bol doplnený 16.03.2015 o 17:40.
Čítajte viac »

Michael Kolář dosiahol najlepší výsledok v drese Tinkoff-Saxo

SITA 15.03.2015 916   Tour De Langkawi Michael Kolar Cestna Cyklistika

Michael Kolář dosiahol najlepší výsledok v drese Tinkoff-Saxo Michael Kolář obsadil 3. miesto v záverečnej ôsmej etape pretekov Tour de Langkawi v Malajzii a dosiahol tak najlepší výsledok kariéry v drese tímu Tinkoff-Saxo. Na páske krátkej 96 km dlhej etapy zdolali 22-ročného Slováka len Talian Andrea Guardini z Astany a Austrálčan Caleb Ewan z Oricy.
Čítajte viac »

Prihlasovací systém MTBIKER pre všetkých a úplne ZADARMO

2 komentáre

Boo_boo 12.03.2015 2 285   Novinky Horska Cyklistika Maraton Akcie Mtbiker.sk

Prihlasovací systém MTBIKER pre všetkých a úplne ZADARMO Pridanie inzerátu v bazári, komentovanie článkov, možnosť diskusie vo fóre, nákup cez náš Shop či evidencia výjazdov v tréningovom manažéri. Konto každého cyklistu na MTBIKER prináša viacero funkcií, ktorými sa snažíme ponúknuť čo najviac služieb pod jednou strechou.
Čítajte viac »

Sagan finišoval na výbornom druhom mieste na Tirreno-Adriatico a tesne pred cieľom sa vyhol hromadnému pádu

SITA 12.03.2015 1 706   Peter Sagan Tirreno Adriatico Pad Cestna Cyklistika

Sagan finišoval na výbornom druhom mieste na Tirreno-Adriatico a tesne pred cieľom sa vyhol hromadnému pádu Sagan finišoval na 2. mieste vo štvrtkovej druhej etape pretekov Tirreno - Adriatico, ktorá viedla z Camaiore do Casciny a merala 153 km. Záver ovplyvnili viaceré kolízie, napokon sa špurtovalo bez typických tímových vláčikov. Etapa bola relatívne krátka a rovinatá. V celkovom poradí sa vďaka bonifikácii posunul Peter Sagan na 2. miesto za Taliana Adriana Maloriho, ktorý vyhral úvodnú časovku.
Čítajte viac »

V brazílskom Araxá si slovenskí cyklisti pripísali na konto 220 UCI bodov do olympijskej kvalifikácie

1 komentár

slavo 10.03.2015 1 211   Horska Cyklistika Brazilia Olympijske Hry Michal Lami Frantisek Lami

V brazílskom Araxá si slovenskí cyklisti pripísali na konto 220 UCI bodov do olympijskej kvalifikácie Na pretekoch, ktoré sa konali v dňoch 6.-8.3.2015 v brazílskom Araxá, získali naši horskí cyklisti Michal a František Lami ďalších 220 UCI bodov do olympijskej kvalifikácie. Počas etapových pretekov viackrát vystúpili i na stupne víťazov.
Čítajte viac »

Nezávislá reformná komisia svetovej cyklistiky: Armstrong bol chránenec UCI

1 komentár

SITA 09.03.2015 1 503   Doping Cestna Cyklistika Lance Armstrong Uci

Nezávislá reformná komisia svetovej cyklistiky: Armstrong bol chránenec UCI Za éru nekontrolovaného dopingu, ktorej hlavným protagonistom bol Američan Lance Armstrong, nesie z veľkej časti zodpovednosť aj nesprávne vedenie svetovej cyklistiky v predmetných rokoch.
Čítajte viac »

FELT EDICT: Ideálna rovnováha medzi hmotnosťou, pevnosťou, tuhosťou, jazdnou kvalitou a trvanlivosťou

1 komentár

PR článok 08.03.2015 2 797   29tky Horska Cyklistika Skprofibike Felt

FELT EDICT: Ideálna rovnováha medzi hmotnosťou, pevnosťou, tuhosťou, jazdnou kvalitou a trvanlivosťou Pozrite sa na štartovaciu čiaru takmer každého profesionálneho cross-country pretekov a bude vám jasné, že revolúcia 29-palcových bicyklov sa stala štandardom. Veľké kolesá poskytujú pretekárom aj rekreačným jazdcom žiadaný mix nižšieho valivého odporu, zvýšenej trakcie a hladšej jazdy. To z nich robí optimálneho partnera pre svet profesionálneho pretekania, alebo dobrého spoločníka na pre váš domáci obľúbený trail.
Čítajte viac »

Peter Sagan sa nepresadil na Strade Bianche, Juraj Sagan nedokončil

SITA 08.03.2015 1 410   Peter Sagan Cestna Cyklistika Taliansko Strade Bianche Zdenek Stybar

Peter Sagan sa nepresadil na Strade Bianche, Juraj Sagan nedokončil Peter Sagan sa nepresadil v sobotňajšom prvom štarte na európskom kontinente v sezóne 2015. Na pretekoch Strade Bianche v Toskánsku zaostal za najlepšími a nebojoval o prvenstvo. Počas pretekov sa pokúsil atakovať na krátkom kopci, ale jeho nástup zachytili Zdeněk Štybar a Alejandro Valverde a pelotón neskôr skupinu pohltil.
Čítajte viac »

Cyklistický klub Banská Bystrica absolvuje aj preteky I. kategórie UCI

SITA 07.03.2015 1 119   MTB Michal Lami Banska Bystrica Martin Haring Cestna Cyklistika

Cyklistický klub Banská Bystrica absolvuje aj preteky I. kategórie UCI CK Banská Bystrica vstupuje do novej sezóny s odvážnymi plánmi. Opätovne totiž disponuje licenciou kontinentálneho tímu, môže absolvovať viaceré národné Tour či podujatia prvej a druhej kategórie kalendára Medzinárodnej cyklistickej únie (UCI). V máji sa Banskobystričania predstavia na podujatiach Okolo Azerbajdžanu a Okolo Estónska, ktoré sú zaradené do prvej kategórie a štartujú na nich popredné európske kontinentálne tímy.
Čítajte viac »

Rock Machine Blizzard: 27 Enduro a 29 MTB

12 komentárov

PR článok 05.03.2015 2 969   Sloger 29tky Horska Cyklistika Enduro Rock Machine

Rock Machine Blizzard: 27 Enduro a 29 MTB Rozmýšľate nad novým bikom na Enduro, MTB maratóny alebo chcete len spoľahlivý a kvalitný stroj pre výjazdy po svojich obľúbených lesných cestičkách? V tom prípade je tu pre vás nová kolekcia Blizzard 2015 od Rock Machine.
Čítajte viac »