Všetky články (11 - 20 z 3671 článkov)

Peter Sagan druhý len o niekoľko centimetrov v 7. etape, predtým mal veľké sólo

SITA 22.05.2016 2 935   Peter Sagan Cestna Cyklistika Okolo Kalifornie Tinkoff

Peter Sagan druhý len o niekoľko centimetrov v 7. etape, predtým mal veľké sólo Slovenský cyklista Peter Sagan (Tinkoff) obsadil druhé miesto v 7. etape pretekov Okolo Kalifornie, ktorá mala štart aj cieľ v Santa Rose a merala 175 km. Sagan v šprintérskej koncovke len o niekoľko centimetrov podľahol Nórovi Alexandrovi Kristoffovi z tímu Kaťuša.
Čítajte viac »

Neprehliadnite: Sekcia ukradnuté bicykle

13 komentárov

papatulo 21.05.2016 5 fotografií 5 572   Ukradnute Biky Bazar Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Neprehliadnite: Sekcia ukradnuté bicykle Za posledné roky sa ceny nie len top modelov vyšplhali do závratných výšok, ale aj ukradnutý starší bicykel za 500 eur vie majiteľa riadne nahnevať. Už dávno neplatí, že vám bicykel ukradnú len spred obľúbeného pohostinstva počas výjazdu, zlodeji zachádzajú ďalej a nemajú problém odcudziť bicykle z domu, bytu, pivnice či dokonca z balkóna.
Čítajte viac »

Čo je rýchlejšie? Jazda autom, v MHD alebo na bicykli?

PR článok 20.05.2016 2 315   Ebike Cestna Cyklistika Bicykle Zilina

Čo je rýchlejšie? Jazda autom, v MHD alebo na bicykli? Pre niekoho je ťažké porovnávať neporovnateľné, no v konečnom dôsledku má každý dopravný prostriedok vo väčšom meste svoj význam a výhody. Ak pozeráme na úsporu času v plnej premávke, bicykel víťazí na plnej čiare. Elektrobicykle sú následne ešte lepší level, ako ušetriť sily aj čas.
Čítajte viac »

Peter Sagan má 15 bodový náskok v bodovacej súťaži na Okolo Kalifornie

SITA 20.05.2016 2 849   Vysledky Okolo Kalifornie Tinkoff Peter Sagan

Peter Sagan má 15 bodový náskok v bodovacej súťaži na Okolo Kalifornie Lotyšský cyklista Toms Skujiňš z tímu Cannondale Pro Cycling sa stal víťazom 5. etapy pretekov Okolo Kalifornie, ktorá viedla z Lodi do South Lake Tahoe a merala 213 km. V etape s výrazne hornatým profilom Skujiňš v záverečnom špurte po takmer šiestich hodinách v sedle bicykla zdolal Kanaďana Adama de Vosa (Rally Cycling).
Čítajte viac »

Čo sa zmenilo na enduro modeli KELLYS Eraser pre rok 2016?

PR článok 19.05.2016 9 fotografií 3 938   Singletrail Allmountain Enduro Horska Cyklistika Kellys Bike Novinky

Čo sa zmenilo na enduro modeli KELLYS Eraser pre rok 2016? Slovenský výrobca bikov KELLYS BICYCLES, koncom minulého leta predstavil novinky pre rok 2016 a jednou z nich bola aj zmena v geometrii a špecifikácii u high-end karbónového modelu Eraser 90. V čom presne spočívajú hlavné zmeny oproti predchádzajúcej verzii a v čom je lepšia novinka?
Čítajte viac »

Sagan zdolal Van Avermaeta a má 15. triumf v Kalifornii

2 komentáre

SITA 19.05.2016 3 525   Vysledky Okolo Kalifornie Tinkoff Saxo Cestna Cyklistika Peter Sagan

Sagan zdolal Van Avermaeta a má 15. triumf v Kalifornii Peter Sagan ovládol šprintérsky záver a stal sa víťazom 4. etapy pretekov Okolo Kalifornie S 217 km najdlhšia etapa aktuálneho ročníka tradičného podujatia na Západnom pobreží USA vrcholila na motoristickom okruhu Laguna Seca a líder tímu Tinkoff Sagan si v závere po vyše päť a štvrťhodine v sedle bicykla poradil so svojím tradičným rivalom Belgičanom Gregom van Avermaetom (BMC Racing) a Austrálčanom Nathanom Haasom (Dimension Data).
Čítajte viac »

Peter Sagan štvrtý v 2. etape na Okolo Kalifornie a celkovo tretí

SITA 17.05.2016 2 802   Peter Sagan Cestna Cyklistika Okolo Kalifornie Tinkoff

Peter Sagan štvrtý v 2. etape na Okolo Kalifornie a celkovo tretí Sagan obsadil štvrté miesto v druhej etape cyklistických pretekov Okolo Kalifornie, ktorá mala štart v South Pasadene a po 148 km vrcholila v Santa Clarite. Líder tímu Tinkoff, jazdiaci v žltom drese lídra priebežného celkového poradia, zaostal o 8 sekúnd za domácim víťazom etapy Benom Kingom (Cannondale) a prišiel o pozíciu vedúceho muža pretekov.
Čítajte viac »

Reportáž: ŠKODA Maratón Marikovskou dolinou 2016 – nová definícia absolútneho blata

21 komentárov

Imroman 16.05.2016 30 fotografií 9 214   Skoda Bike Open Tour Skoda Marikovskou Dolinou Preteky Reportaz

Reportáž: ŠKODA Maratón Marikovskou dolinou 2016 – nová definícia absolútneho blata Druhé kolo ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2016, sa určite zapíše do pamäti všetkých zúčastnených. Myslím, že každý jeden, kto sa nakoniec postavil na štart, si zaslúži absolutórium. Mariková je známa svojím terénom aj keď býva všade relatívne sucho, no keď viac dní predtým poriadne leje, vrátane soboty, dostáva slovo blato ďalší rozmer....
Čítajte viac »

Víťazný finiš Petra Sagana v San Diegu na prvej etape cyklistických pretekov Okolo Kalifornie

4 komentáre

SITA 16.05.2016 4 318   Cestna Cyklistika Vysledky Okolo Kalifornie Peter Sagan

Víťazný finiš Petra Sagana v San Diegu na prvej etape cyklistických pretekov Okolo Kalifornie Líder tímu Tinkoff, jazdiaci v dúhovom drese majstra sveta, predviedol skvelý finiš z tretej pozície, keď zdolal Holanďanov Woutera Wipperta (Cannondale) a Dylana Groenewegena (LottoNL-Jumbo) a od roku 2010 si pripísal už štrnásty etapový triumf na svojich obľúbených pretekoch na západnom pobreží USA. V záverečných troch kilometroch Saganovi aktivitou na čele pelotónu pomáhali dostať sa na výhodnú pozíciu dopredu jeho tímoví kolegovia, medzi nimi aj Slováci.
Čítajte viac »

Test: Felt Nine 2 - hardtail na parádne jazdenie

20 komentárov

Zubko1 15.05.2016 35 fotografií 5 189   Skprofibike Hardtail Karbon Horska Cyklistika Felt Test

Test: Felt Nine 2 - hardtail na parádne jazdenie Testovaný bike je druhým najvyšším modelom zo série Nine. Oproti minuloročnému predchodcovi, ho ženie dopredu pohon 1x11 vyskladaný na Shimane rady XT a kľúk Race Face. Poďme sa pozrieť v redakčnom teste na to, ako sa ľahký cross-country rýchlik na "veľkých" kolesách tento rok značke Felt vydaril.
Čítajte viac »