Všetky články (31 - 40 z 4067 článkov)

Pozvánka: Kam za teplom na jarný tréning?

PR článok 25.01.2017 10 fotografií 3 793   Pro Cycling Chorvatsko Cestna Cyklistika Jar Trening Horska Cyklistika Pozvanka Sporttour

Pozvánka: Kam za teplom na jarný tréning? Zima tento rok poriadne pritvrdila a väčšina cyklistov a triatlonistov už túžobne očakáva, kedy rozmrznú snehy a ľady, aby mohli dofúkať plášte alebo galusky a vyraziť von naháňať sa za slnečnými lúčmi.
Čítajte viac »

Pozvánka: STUPAVA WINTER TROPHY MTB & RUN 2017 – zrejme ideálne podmienky

3 komentáre

Imroman 24.01.2017 15 fotografií 3 331   Stupava Trophy Winter Trophy Maraton Horska Cyklistika Preteky

Pozvánka: STUPAVA WINTER TROPHY MTB & RUN 2017 – zrejme ideálne podmienky Do začiatku Stupava Winter Trophy 2017 zostáva už len 5 dní a vzhľadom na podmienky to vyzerá opäť na výbornú akciu – mám na mysli hlavne v spojení so snehom, bez ktorého to predsa nie je ono, o čo sa tento rok ale nemusíte vôbec báť. Navyše, dnes je posledná možnosť zvýhodneného štartovného, ktoré môžete uhradiť do polnoci.
Čítajte viac »

Cestná kolekcia CUBE 2017 – pohodlie, aerodynamika aj preteky

PR článok 23.01.2017 10 fotografií 2 900   Sezona 2017 Cestna Cyklistika Cube Novinky

Cestná kolekcia CUBE 2017 – pohodlie, aerodynamika aj preteky CUBE patrí medzi výrobcov, ktorí dokážu vďaka svojej širokej ponuke cieliť na jednotlivé preferencie jazdcov. Či už túžite hlavne po pohodlí a komforte alebo naopak, hľadáte športovo zameraný bicykel schopný zvládnuť aj preteky na najvyššej úrovni. Navyše, v kombinácii s veľmi dobrým pomerom ceny a ponúkaných vlastností. No a nie je tomu inak ani v kolekcii 2017.
Čítajte viac »

Pozvánka: Horal a Majstrovstvá Európy v maratóne 2017 – čo čaká jazdcov v boji o titul?

3 komentáre

Imroman 21.01.2017 5 fotografií 3 502   Pozvanka Horal Horska Cyklistika Sezona 2017 Majstrovstva Europy

Pozvánka: Horal a Majstrovstvá Európy v maratóne 2017 – čo čaká jazdcov v boji o titul? Horal patrí už doslova medzi legendárne slovenské maratóny, no v roku 2017 prináša ešte niečo naviac. Tento pretek sa totiž stane dejiskom Majstrovstiev Európy v maratóne, takže do Svitu pod Tatrami zavítajú okrem „hobbíkov“ aj elitní jazdci.
Čítajte viac »

Prešmykač typu side-swing: Výhody, kompatibilita a štandardy

20 komentárov

bimjeam 19.01.2017 5 fotografií 4 552   Horska Cyklistika Radenie Technika Shimano

Prešmykač typu side-swing: Výhody, kompatibilita a štandardy Toľko kritiky, koľko sa valilo v posledných rokoch na prešmykače, by sa dalo už považovať za serióznu diskrimináciu (samozrejme v nadnesenom slova zmysle). Avšak jedným z vedľajších účinkov tejto mašinérie okolo systému jednoprevodníkových sád bol aj vznik novej generácie prešmykačov typu side-swing, ktoré sa cyklistickému svetu snažia dokázať, že ľavé radenie sa do výslužby ešte tak rýchlo nechystá. Prečo je tomu tak, sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.
Čítajte viac »

Test: Zimné rukavice v prevedení Sportful Fiandre

8 komentárov

slavo 18.01.2017 3 337   Davorin Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Zima Rukavice Test

Test: Zimné rukavice v prevedení Sportful Fiandre O rukaviciach sme v poslednej dobe publikovali viacero článkov a správna odpoveď na problematiku udržania prstov v teple, nie je vôbec jednoduchá. Každý z nás vníma chlad rozlične, pričom jazdíme v rôznych intenzitách, ktoré ovplyvňujú faktory tepla a potenia. Na začiatku zimy sa mi dostali do dlhodobého testovania dva zaujímavé páry rukavíc, jedny určené do miernejšej zimy a prechodného obdobia jeseň/zima/jar a druhé skôr do mínusových teplôt. A práve odolnejšie rukavice Sportful Fiandre si bližšie predstavíme v nasledujúcich riadkoch.
Čítajte viac »

Specialized Epic HT: Nová čistokrvná XC raketa

papatulo 17.01.2017 25 fotografií 6 426   Specialized Novinky Epic Horska Cyklistika Sworks

Specialized Epic HT: Nová čistokrvná XC raketa Medzi najočakávanejšie novinky 2017 v portfóliu XC/maratón bezpochybne patrí model Epic HT. Epic ako model, ktorý sme poznali doteraz, už má na pretekárskej scéne čo to odjazdené a dôkazom sú napr. mnohé úspechy jazdcov Specialized Racing Team.
Čítajte viac »

Reportáž: 1. Zimný Cyklonárez – slovo nárez tam nebolo len tak

24 komentárov

Imroman 16.01.2017 55 fotografií 7 453   Maraton Preteky Zima Sneh Horska Cyklistika Reportaz

Reportáž: 1. Zimný Cyklonárez – slovo nárez tam nebolo len tak „Poď na dno vlastných síl obklopený horským chladom ďaleko za limitmi fitnes krások a požieračov kuraciny “ - tak nejak znel slogan tohto, pomerne originálneho preteku. Proti fitness kráskam ja osobne nič nemám, ale aj tak som sa na akciu poriadne tešil a s pribúdajúcimi centimetrami snehu a mínusovými teplotami čoraz viac. A veru stálo to za to...
Čítajte viac »

Gravel a endurance – synonymá pre novú vlnu cesťákov

PR článok 15.01.2017 5 513   Sezona 2017 Gravel Karbon Pp Cestna Cyklistika Novinky

Gravel a endurance – synonymá pre novú vlnu cesťákov Kategória gravel, prípadne špeciálne konštruovaných cestných bicyklov pre maximálne pohodlie, naberá na popularite. Nie je sa čomu diviť, keďže dokážu ponúknuť niečo takpovediac z oboch svetov a pre mnohým môžu byť skutočne ideálnym spoločníkom.
Čítajte viac »

Rok hobby bikera

7 komentárov

Semanuel 14.01.2017 5 fotografií 5 549   Horska Cyklistika Sezona 2016 2016 Trening Zima Jesen Leto Jar

Rok hobby bikera Ako sa rok s rokom stretol, mnohí z nás sú o poznanie, prípadne nejaké tie finančné prostriedky, deti, či vrásky bohatší. Ostatní možno o nejaké tie zážitky. A práve to je aj môj prípad – najmä čo sa bicyklovania týka.
Čítajte viac »