Všetky články (31 - 40 z 3471 článkov)

25 % zľava pre čitateľov MTBIKER na plášte Hutchinson Squale, Python 2 a Toro

12 komentárov

PR článok 23.10.2015 2 400   Hutchinson Zlava Plaste Horska Cyklistika

25 % zľava pre čitateľov MTBIKER na plášte Hutchinson Squale, Python 2 a Toro Na portáli MTBIKER.sk boli nedávno testované tri modely plášťov Hutchinson. Výsledky dopadli naozaj dobre, a preto spoločnosť Velon, oficiálny distribútor značky Hutchinson na Slovensku, ponúka čitateľom MTBIKER špeciálnu zľavu 25% na tieto tri modely plášťov. Je na vás, akú veľkosť a druh si z týchto troch modelov vyberiete.
Čítajte viac »

Santa Cruz inovoval svoje trail biky

19 komentárov

adamoliva89 21.10.2015 9 fotografií 3 133   Singletrail Santa Cruz Horska Cyklistika Novinky

Santa Cruz inovoval svoje trail biky Enduro model Bronson a trailbike 5010 (predtým model Solo) si vo svete obľúbilo veľa bikerov, preto sa Santa Cruz snažil dotiahnuť svoje biky k dokonalosti a pustil sa do inovácií. Poďme sa pozrieť, čo sa zmenilo.
Čítajte viac »

Baška definitívne k Petrovi Saganovi do tímu Tinkoff

SITA 21.10.2015 1 275   Tinkoff Tinkoff Saxo Peter Sagan Erik Baska Cestna Cyklistika Erik Baska

Baška definitívne k Petrovi Saganovi do tímu Tinkoff Slovenský úradujúci majster Európy do 23 rokov Erik Baška bude definitívne súčasťou cyklistického tímu Tinkoff v budúcej sezóne. Informuje o tom oficiálna stránka ruského zoskupenia. Sila a rýchly šprint 21-ročného jazdca by mali byť veľkým prínosom pre krajana a čerstvého svetového šampióna Petra Sagana v dojazdoch etáp či jednorazových pretekov.
Čítajte viac »

RIDE predstavuje e-biky KTM 2016

31 komentárov

PR článok 20.10.2015 14 fotografií 2 997   Horska Cyklistika Ride Novinky Ebike

RIDE predstavuje e-biky KTM 2016 KTM je svetová špička v športových elektrobikoch a svoju ponuku na sezónu 2016 posúva opäť ďalej. Či sa jedná o extrémnu jazdu v ťažkom teréne, celodenné výlety v horách alebo relax po práci po asfalte, z desiatok modelov si každý nájde vhodný stroj.
Čítajte viac »

Najlepšie videá z Red Bull Rampage 2015

2 komentáre

adamoliva89 19.10.2015 2 550   Rampage Downhill Horska Cyklistika

Najlepšie videá z Red Bull Rampage 2015 Red Bull Rampage je úžasná akcia, kde TOP svetoví freerideri ukazujú svoje schopnosti ovládať horský bicykel. Ako každý rok sa pretek uskutočnil v americkom Utahu, avšak tento ročník bol posunutý o deň skôr pre nepriaznivú predpoveď počasia.
Čítajte viac »

Saganovi chýba viac rešpektu v pelotóne

4 komentáre

SITA 17.10.2015 2 058   Cestna Cyklistika Peter Sagan Tinkoff Saxo

Saganovi chýba viac rešpektu v pelotóne Majster sveta z amerického Richmondu apeluje na viac úcty vo svetovom cyklistickom pelotóne a ešte raz vysvetľuje svoje posolstvo, ktoré adresoval svetu z pódia po triumfe v pretekoch s hromadným štartom v Richmonde.
Čítajte viac »

Cyklomost slobody je cyklistickým "korzom" Bratislavy

14 komentárov

weja146 16.10.2015 1 719   Slovensko Bratislava Cyklistika Cyklomost

Cyklomost slobody je cyklistickým Bratislavský Cyklomost slobody, legendárny vďaka recesii s pomenovaním podľa Chucka Norrisa, má už vyše roka v prevádzke cyklosčítačku. Podľa výsledkov bola cyklistická sezóna na úseku tohto mosta v Devínskej Novej Vsi úspešná. Štatistiky o návštevách turistov v Bratislavskom kraji sú ešte pozitívnejšie.
Čítajte viac »

Erik Baška sa pridá k Saganovi v Tinkoff-Saxo

1 komentár

SITA 15.10.2015 1 548   Erik Baska Tinkoff Saxo Cestna Cyklistika Peter Sagan

Erik Baška sa pridá k Saganovi v Tinkoff-Saxo Slovenská enkláva v cyklistickom tíme Tinkoff-Saxo sa rozrastá. Podľa zdrojov denníka Šport pribudne od budúcej sezóny k doterajšej trojici Peter Sagan, Juraj Sagan a Michael Kolář aj úradujúci majster Európy v kategórii do 23 rokov Erik Baška. Samotný jazdec to zatiaľ nepotvrdil a neinformoval o tom ani oficiálny web zoskupenia ruského miliardára Olega Tiňkova. K podpisu zmluvy by malo prísť v najbližších dňoch. Baška sa vraj v závere októbra zúčastní už na prvom zoznamovacom sústredení v Chorvátsku.
Čítajte viac »

Majstrami SR v krasojazde sú Rozbořil a Frýbortová

3 komentáre

SITA 14.10.2015 1 508   Slovensko Majstrovstva Slovenska Salova Cyklistika Nicole Frybortova

Majstrami SR v krasojazde sú Rozbořil a Frýbortová Tomáš Rozbořil a Nicole Frýbortová sa stali majstrami Slovenska v krasojazde na XVII. republikovom šampionáte v sálovej cyklistike, ktorý sa v nedeľu uskutočnil v Komárne. Pretekári Športového klubu cyklistiky Kolárovo triumfovali medzi domácimi jazdcami v súťaži jednotlivcov aj spoločne v zmiešaných dvojiciach. Klub z Kolárova si odviezol titul tiež v štvoriciach žien, keď uspel vďaka kvartetu Alica Vinczeová, Viktória Glofáková, Dóra Szabóová a Anikó Molnárová.
Čítajte viac »

Reportáž: Šprintpolom 2015 – vydarená akcia na obľúbenom kopci

8 komentárov

Imroman 13.10.2015 3 275   Reportaz Horska Cyklistika Slovensko Casovka Do Vrchu

Reportáž: Šprintpolom 2015 – vydarená akcia na obľúbenom kopci Každý región má svoj obľúbený kopec. U nás v Žiline je týmto kopcom stúpanie do sedla Javorina alebo ľudovo povedané – Polom. Správny Žilinčan ho dookola brúsi a následne má možnosť zúročiť to práve pri tejto akcii :-). A už dávno sem nechodia len domáci borci...
Čítajte viac »