Všetky články (31 - 40 z 3855 článkov)

Aj napriek nepriaznivému počasiu si cyklisti bahenný Beliansko – Pieninský MTB maratón užili naplno

skibachledova 10.08.2016 95 fotografií 2 973   Reportaz Horska Cyklistika Preteky Bachledova Dolina Bachledova Maraton

Aj napriek nepriaznivému počasiu si cyklisti bahenný Beliansko – Pieninský MTB maratón užili naplno Po slnečných dňoch nás upršaná sobota 6.augusta v deň konania MTB maratónu vôbec nepotešila. Oveľa príjemnejšie však bolo, že toto počasie mnohých cyklistov neodradilo a na štart sa postavilo dobre naladených 106 pretekárov.
Čítajte viac »

Tímy World Tour budú bojkotovať tímovú časovku na októbrových majstrovstvách sveta

2 komentáre

SITA 10.08.2016 3 352   Cestna Cyklistika Uci Majstrovstva Sveta Casovka Peter Velits

Tímy World Tour budú bojkotovať tímovú časovku na októbrových majstrovstvách sveta Asociácia profesionálnych cyklistických tímov (AIGCP) v stredu pred začiatkom individuálnych časoviek na olympijských hrách v Riu de Janeiro oznámila, že jej členovia sa rozhodli protestovať proti Medzinárodnej cyklistickej únie (UCI), ktorá odštartovala konflikt rozšírením kalendára World Tour od budúcej sezóny o desať nových podujatí.
Čítajte viac »

Ako spojiť vášeň s prácou? My v Kellyse to vieme

PR článok 10.08.2016 5 fotografií 5 112   Kellys Factory Team Horska Cyklistika Bike Kellys Piestany Slovensko

Ako spojiť vášeň s prácou? My v Kellyse to vieme Existuje skupina ľudí, ktorá má toho veľa spoločného. Nadchne sa pre rovnaké veci a krásu vidí v podobných detailoch. Poznáte tých ľudí. Ľudí, ktorí sú rovnakí ako my.
Čítajte viac »

Reportáž: Donovalský Drapák 2016 - pravé vysokohorské podmienky

4 komentáre

GaliPe54 09.08.2016 20 fotografií 5 877   Reportaz Donovalsky Drapak Horska Cyklistika Preteky Maraton

Reportáž: Donovalský Drapák 2016 - pravé vysokohorské podmienky Predpoveď počasia na 6.8.2016 veštila poriadne ochladenie a zrážky. Z aktuálne širokej ponuky MTB cyklo akcií som sa rozhodol pre Donovalský Drapák.
Čítajte viac »

Padá sa aj v dráhovej cyklistke: Hoskinsovú prepustili z nemocnice bez zlomenín

2 komentáre

SITA 09.08.2016 3 993   Rio 2016 Cestna Cyklistika Drahova Cyklistika Pad

Padá sa aj v dráhovej cyklistke: Hoskinsovú prepustili z nemocnice bez zlomenín Austrálsku dráhovú cyklistku Melissu Hoskinsovú už prepustili z nemocnice a napriek ťažkému pádu počas pondelkového tréningu na velodróme v Riu de Janeiro verí, že ešte pomôže svojmu družstvu v olympijských stíhacích pretekoch. Po kolízii v rýchlosti takmer 60 km/h sa ocitli na zemi aj jej kolegyne z tímu Ashlee Ankudinoffová, Georgia Bakerová a Amy Cureová, na kolesách sa uzdržala iba Annette Edmondsonová.
Čítajte viac »

Praxis Works – špecialista na pohon

PR článok 08.08.2016 15 fotografií 2 077   Protocycles Praxisworks Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Kluky

Praxis Works – špecialista na pohon Praxis Works je v našich končinách ešte relatívne nepoznaná, no veľmi kvalitná značka s jednoduchými, ale zato výborne fungujúcimi technológiami. Americká firma z Kalifornie má len niečo málo cez 10 rokov a za tú dobu sa špecializovala na pohon, a to hlavne na stredové zloženia, kľuky a prevodníky. Svoje portfólium však už po novom rozširuje aj na zapletané kolesá.
Čítajte viac »

Hrozivý pád Holanďanky Annemiek van Vleutenovej so zlomeninu chrbtice na troch miestach

16 komentárov

SITA 08.08.2016 8 689   Rio 2016 Cestna Cyklistika Pad

Hrozivý pád Holanďanky Annemiek van Vleutenovej so zlomeninu chrbtice na troch miestach Van Vleutenová v pozícii líderky pretekov nezvládla nájazd do poslednej zákruty v klesaní z Vista Chinesa. Na mokrej a klzkej ceste preletela cez riadidlá svojho bicykla, pri pristávaní čelom narazila o asfaltovú cestu, udrela sa o obrubník a zostala chvíľu nehybne nežať na kraji chodníka.
Čítajte viac »

Testovacie dni v MTBIKER centre - 7 testovačiek úspešne za nami

10 komentárov

slavo 07.08.2016 35 fotografií 4 449   Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Testovaci Den Mtbiker Centrum

Testovacie dni v MTBIKER centre - 7 testovačiek úspešne za nami MTBIKER centrum je otvorené od 2.4.2016, kedy sme začali prevádzku, dalo by sa povedať v punkerských podmienkach, ale každým týždňom sme veci doťahovali. Ani sme sa nenazdali a dva týždne po otvorení sme mali prvú testovačku, pritom na novovyznačenom MTBIKER traili len doslova uschýnali zelené cyklo značenia. Všetko podstatné sa však stihlo, počasie vyšlo na výbornú a účasťou ste nás tiež milo prekvapili. A to bol len začiatok.
Čítajte viac »

Zlato pre Van Avermaeta, Patrik Tybor 45. a spokojný

SITA 07.08.2016 4 761   Cestna Cyklistika Rio 2016

Zlato pre Van Avermaeta, Patrik Tybor 45. a spokojný Olympijským víťazom v pretekoch s hromadným štartom v cestnej cyklistike sa v Riu de Janeiro na trase dlhej 237,5 km s náročným profilom so štartom aj cieľom na Fort Copacabana stal Belgičan Greg van Avermaet. Striebro si v záverečnom špurte trojice v úniku vybojoval Dán Jacob Fuglsang a bronz patrí Poliakovi Rafalovi Majkovi.
Čítajte viac »

Chrániče kolien vhodné pre enduro a AM

PR článok 06.08.2016 2 707   Horska Cyklistika Vybava Enduro Allmountain Zdravie Pp

Chrániče kolien vhodné pre enduro a AM Chrániče patria medzi základnú výbavu každého enduro jazdca. Vlastnosti, ktoré by takéto chrániče mali mať, sú samozrejme dostatočná ochrana, nízka hmotnosť a ergonomický tvar pre ľahší pohyb. Bonusom je použitie špeciálnych inteligentných materiálov, ktoré pri náraze stvrdnú, ale bežne sú mäkké a pohodlné, príkladom je materiál D3O. Pozrite si vybrané modely chráničov kolien známych značiek, prevažne vhodné na enduro jazdenie alebo AM.
Čítajte viac »