V Dohňanoch víťazne Soukup a Števková

V Dohňanoch víťazne Soukup a Števková

SITA 09.07.2011   Cross Country Dohnany Soukup Stevkova Vysledky

Slovenská reprezentantka Janka Števková a Rakúšan Christoph Soukup sa stali víťazmi sobotňajších pretekov 3. kola Slovenského pohára v cross country v okolo Dohnian. Soukup o viac ako tri minúty zdolal slovenského veterána Milana Barényiho, Števková viac ako dve minúty „naložila“ druhej Poľke Katarzyne Solus-Miškowiczovej.

 

Výsledky sobotňajších pretekov 3. kola Slovenského v cross country horských cyklistov v Dohňanoch:
Muži - elite: 1. Christoph Soukup (Rak.) 1:40:13,431 h, 2. Milan Barényi (Trek KCK Oslany) +3:14,895 min, 3. Tomáš Paprstka (ČR) +4:16,871.
Ženy - elite: 1. Janka Števková (CK EPIC Dohňany) 1:46:24,161 h, 2. Katarzyna Solus-Miškowiczová (Poľ.) +2:26,888 min, 3. Eszter Dosová (Maď.) +9:29,429.
Juniori: 1. Milan Doležal (ČR) 1:18:13,231 h, 2. Jozef Bebčák (Cykloklub Turzovka) +26,103 s.
Juniorky: 1. Barbora Machulková (ČR) 1:14:51,533 h,… 4. Nikola Kovárová (KHC TJ Spartak Myjava) -1 kolo.

Páči sa ti tento článok?

Tvoje hodnotenie:

Zďieľaj ho:
Staň sa naším fanúšikom:
SITA

© 2014, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry.
Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžete však zanechať Váš komentár...

Pridaj komentár

Súvisiace články

Zjazd mužov ovládol domáci Greg Minnaar (848)

Zjazd mužov ovládol domáci Greg Minnaar Zlaté medaily si v záverečný deň majstrovstiev sveta v horskej cyklistike v juhoafrickom Pietermaritzburgu rozdelili reprezentanti štyroch krajín. V zjazde v nedeľu triumfovali domáci pretekár Greg Minnaar a Britka Rachel Athertonová, v cross country šprinte získali najcennejšie kovy Austrálčan Paul van der Ploeg a Švédka Alexandra Engenová.
Čítajte viac »

V cross country zlato pre Schurtera (1 195)

V cross country zlato pre Schurtera Majstrami sveta v cross country horských cyklistov sa v juhoafrickom Pietermaritzburgu stali Švajčiar Nino Schurter a Francúzka Julie Bressetová. Dvadsaťsedemročný strieborný medailista z OH 2012 v Londýne o sedem sekúnd zdolal Nemca Manuela Fumica, tretí skončil s odstupom 21 sekúnd Španiel José Antonio Hermida Ramos. Olympijský víťaz Jaroslav Kulhavý z ČR obsadil piate miesto, Slováka Michala Lamiho klasifikovali na 26. pozícii.
Čítajte viac »

Ďalšie pódiové umiestnenie pre slovenskú reprezentáciu (1 572)

Ďalšie pódiové umiestnenie pre slovenskú reprezentáciu V sobotu 24.08.2013 sa v Ostrave na SP kat.C1 v MTB Cross country podaril husársky kúsok slovenským reprezentantom, ktorí sa postavili na stupne víťazov spolu s olympijským víťazom Jaroslavom Kulhavým. Na pretekoch sa zúčastnili pretekári s Ukrajiny, Rakúska, Maďarska, Poľska a domáceho Česka.
Čítajte viac »