V Dohňanoch víťazne Soukup a Števková

V Dohňanoch víťazne Soukup a Števková

SITA 09.07.2011   Cross Country Dohnany Soukup Stevkova Vysledky

Slovenská reprezentantka Janka Števková a Rakúšan Christoph Soukup sa stali víťazmi sobotňajších pretekov 3. kola Slovenského pohára v cross country v okolo Dohnian. Soukup o viac ako tri minúty zdolal slovenského veterána Milana Barényiho, Števková viac ako dve minúty „naložila“ druhej Poľke Katarzyne Solus-Miškowiczovej.

 

Výsledky sobotňajších pretekov 3. kola Slovenského v cross country horských cyklistov v Dohňanoch:
Muži - elite: 1. Christoph Soukup (Rak.) 1:40:13,431 h, 2. Milan Barényi (Trek KCK Oslany) +3:14,895 min, 3. Tomáš Paprstka (ČR) +4:16,871.
Ženy - elite: 1. Janka Števková (CK EPIC Dohňany) 1:46:24,161 h, 2. Katarzyna Solus-Miškowiczová (Poľ.) +2:26,888 min, 3. Eszter Dosová (Maď.) +9:29,429.
Juniori: 1. Milan Doležal (ČR) 1:18:13,231 h, 2. Jozef Bebčák (Cykloklub Turzovka) +26,103 s.
Juniorky: 1. Barbora Machulková (ČR) 1:14:51,533 h,… 4. Nikola Kovárová (KHC TJ Spartak Myjava) -1 kolo.

Páči sa ti tento článok?

Tvoje hodnotenie:

Zďieľaj ho:
Staň sa naším fanúšikom:
SITA

© 2014, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry.
Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžete však zanechať Váš komentár...

Pridaj komentár

Súvisiace články

Michal Lami a Števková v Kanade v tretej desiatke (1 570)

Michal Lami a Števková v Kanade v tretej desiatke Víťazmi nedeľňajších pretekov v cross country sa vo Svetovom pohári horských cyklistov v kanadskom stredisku Mont-Sainte-Anne stali Švajčiari Nino Schurter a Jolanda Neffová. V mužskej kategórii skončil na 28. mieste slovenský reprezentant Michal Lami, ktorý za Schurterom zaostal o 7:36 min. Medzi ženami obsadila Janka Keseg Števková 29. pozíciu. V mužských pretekoch do 23 rokov predstihli Františka Lamiho najlepší pretekári o jedno kolo.
Čítajte viac »

Zjazd mužov ovládol domáci Greg Minnaar (900)

Zjazd mužov ovládol domáci Greg Minnaar Zlaté medaily si v záverečný deň majstrovstiev sveta v horskej cyklistike v juhoafrickom Pietermaritzburgu rozdelili reprezentanti štyroch krajín. V zjazde v nedeľu triumfovali domáci pretekár Greg Minnaar a Britka Rachel Athertonová, v cross country šprinte získali najcennejšie kovy Austrálčan Paul van der Ploeg a Švédka Alexandra Engenová.
Čítajte viac »

V cross country zlato pre Schurtera (1 247)

V cross country zlato pre Schurtera Majstrami sveta v cross country horských cyklistov sa v juhoafrickom Pietermaritzburgu stali Švajčiar Nino Schurter a Francúzka Julie Bressetová. Dvadsaťsedemročný strieborný medailista z OH 2012 v Londýne o sedem sekúnd zdolal Nemca Manuela Fumica, tretí skončil s odstupom 21 sekúnd Španiel José Antonio Hermida Ramos. Olympijský víťaz Jaroslav Kulhavý z ČR obsadil piate miesto, Slováka Michala Lamiho klasifikovali na 26. pozícii.
Čítajte viac »