SP XC: Števková v Belgicku na 36. mieste, Absalon a Pendrel víťazne

SITA 15.04.2012   World Cup Cross Country Catherine Pendrel Julien Absalon Janka Stevkova Houffalize Uci

Slovenská reprezentantka Janka Števková skončila v pretekoch Svetového pohára v cross country horských cyklistov v belgickom Houffalize na 36. mieste, keď za víťaznou Kanaďankoi Catharine Pendrelovou zaostala o takmer osem minút. Medzi mužmi triumfoval Julien Absalon z Francúzska, Michala Lamiho klasifikovali v ôsmej desiatke.

SP v horskej cyklistike - Houffalize (Belg.) - výsledky:

CROSS COUNTRY

Muži - elite: 1. Julien Absalon (Fr.), 2. NIno Schurter (Švaj.), 3. Marco Aurelio Fontana (Tal.),... 76. Michal Lami (SR)

Ženy - elite: 1. Catharine Pendrelová (Kan.), 2. Julie Bressetová (Fr.), 3. Maja Wloszczowská (Poľ.),... 36. Janka Števková (SR)

Páči sa ti tento článok?

Tvoje hodnotenie:

Zďieľaj ho:
Staň sa naším fanúšikom:
SITA

© 2014, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry.
Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžete však zanechať Váš komentár...

Súvisiace články

Ďalšie body do hodnotenia UCI na JBG-2 MTB RACE (1 336)

Ďalšie body do hodnotenia UCI na JBG-2 MTB RACE Ďalšie body do rangingu UCI získali v sobotu slovenskí reprezentanti na JBG-2 MTB RACE, pretekoch kategórie UCI C2 v Ustroni v Poľsku. V kategórii Muži Elite obsadil Michal Lami 2. miesto (20 bodov), Martin Haring 5. miesto (10 bodov) a Jozef Bebčák 10. miesto (1 bod). František Lami skončil v kategórii U23 na 2. mieste (6 bodov).

V La Bresse triumfy Absalona a Dahleovej (612)

Výsledky nedeľňajších finálových disciplín na podujatí Svetového pohára v horskej cyklistike vo francúzskom La Bresse.

Prvé tohtoročné UCI body v rankingu mužov MTB XCO (1 891)

Prvé tohtoročné UCI body v rankingu mužov MTB XCO Na úvod sezóny sa Michal Lami a František Lami zúčastnili na dvoch pretekoch v zahraničí s cieľom vylepšiť postavenie Slovenska aj svoje vlastné v rebríčku UCI. Pre mladšieho z bratov, Františka, to boli prvé štarty medzi mužmi po prechode do kategórie U23.