Zdroj: Mathosh - MTBiker.sk

Majstrami SR v XC M. Lami a Števková

SITA 23.07.2012   Majstrovstva Slovenska Cross Country Sprint Michal Lami Janka Stevkova Frantisek Lami

Majstrami Slovenska v cross country horských cyklistov sa v stredisku Valčianska dolina stali Michal Lami a Janka Števková. Obom sa podarilo obhájiť tituly spred roka. Michal Lami triumfoval pred Martinom Haringom, na treťom mieste klasifikovali Milana Barényiho. Janka Števková si vyjazdila prvenstvo pred Michaelou Malárikovou, na tretej pozícii skončila Elena Ondášová. Víkendové majstrovstvá Slovenska boli zároveň 4. kolom Slovenského pohára v tejto disciplíne.

Majstrovstvá Slovenska - cross country:

Muži - elite: 1. Michal Lami (Jump Sport Klub Košice) 1:36:17 h, 2. Martin Haring (CK Banská Bystrica) +1:22 min, 3. Milan Barényi (Trek KCK Oslany) +4:09

Ženy - elite: 1. Janka Števková (CK Epic Dohňany) 1:34:29 h, 2. Michaela Maláriková (CK Ski-Bike Sportmed Bratislava) +21:32 min, 3. Elena Ondášová (Outsitzer Novatec) -1 kolo

Juniori: 1. Ondrej Glajza (Trek KCK Oslany) 1:14:11 h

Juniorky: 1. Aneta Reziková (ČR) 1:14:24 h, 2. (1. miesto na M-SR) Adriana Milotová (Dema Racing Team) +8:46 min

Mladšie žiačky: 1. Veronika Haluzová (CyS Žilina) 24:04 min

Chlapci - mini: 1. Vojtěch Huráč (ČR) 8:35 min, 2. Jakub Slivka (CyS Žilina) +16 s

Dievčatá - mini: 1. Tereza Kurnická (Nové Mesto nad Váhom) 9:32 min

Majstrovstvá Slovenska - cross country šprint:

Muži: 1. František Lami, 2. Michal Lami (obaja Jump Sport Klub Košice), 3. Jozef Bebčák (Cykloklub Turzovka)

Ženy: 1. Janka Števková (CK Epic Dohňany), 2. Michaela Maláriková (CK Ski-Bike Sportmed Bratislava), 3. Elena Ondášová (Outsitzer Novatec)

Dorastenci: 1. Michal Bušfy (CyS Žilina)

Dorastenky: 1. Tereza Medveďová (ŽP Šport Podbrezová)

[Foto na úvode: Mathosh - MTBiker.sk]

Páči sa ti tento článok?

Tvoje hodnotenie:

Zďieľaj ho:
Staň sa naším fanúšikom:
SITA

© 2014, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry.
Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.