Zdroj: mathosh

Mladí Slováci sa nepresadili

SITA 12.08.2012   Cestna Cyklistika Juniori 23 Rokov Majstrovstva Europy

Súhrn výsledkov majstrovstiev Európy mužov do 23 rokov a juniorov v cestnej cyklistike v holandskom Zeelande:

Muži do 23 rokov:

Preteky s hromadným štartom (172 km): 1. Jan Tratnik (Slovin.) 3:52:30 h, 2. Andzš Flaksis (Lot.) +1 s, 3. Wouter Wippert (Hol.), ... 40. Robert Malík obaja +11 s, Matúš Mačák, Michael Kolář, Filip Taragel, Johann Schwabik (všetci SR) nedokončili

Časovka (24,9 km): 1. Rasmus Christian Quaade (Dán.) 28:59, 2. Bob Jungels (Lux.) +23 s, 3. Alexander Golovaš (Ukr.) +32, ... 45. Filip Taragel +2:11, 52. Johann Schwabik (obaja SR) +2:23

Juniori:

Preteky s hromadným štartom (129 km): 1. Alexander Wachter (Rak.) 2:59:22, 2. Anthony Turgis (Fr.), 3. Davide Ballerini (Tal.), ... 25. Erik Baška, 88. Juraj Lajcha, 94. Mário Daško všetci +1 s, Tomáš Harag, Ľuboš Malovec (všetci SR) nedokončili

Časovka (24,9 km): 1. Madthias Krigbaum (Dán.) 30:15, 2. Ryan Mullen (Ír.) +10, 3. Matej Mohorič (Slovin.) +11, ... 26. Erik Baška +1:26, 53. Mário Daško (obaja SR) +2:22

[Foto na úvode: mathosh]

Páči sa ti tento článok?

Tvoje hodnotenie:

Zďieľaj ho:
Staň sa naším fanúšikom:
SITA

© 2014, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry.
Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžete však zanechať Váš komentár...