Zdroj: FB - UCI Trials World Cup

Cyklotrial: Janíčková v Antverpách druhá, Sýkorová na 4. mieste

SITA 19.08.2012   Vysledky Cyklotrial World Cup Tatiana Janickova

Slovenská reprezentantka v cyklotriale Tatiana Janíčková obsadila druhé miesto v súťaži žien na tretích tohtosezónnych pretekoch Svetového pohára UCI v belgickom meste Antverpy (17. - 19. augusta). Líderka priebežného poradia SP nazbierala v pretekoch 22 trestných bodov, víťazkou sa stala Španielka Gemma Abantová-Condalová (20 trestných bodov).

 

Druhá Slovenka v kategórii žien Kristína Sýkorová skončila napokon na 4. mieste (28 ). V kategórii Elite 20 sa osemčlenného finále nepodarilo prebojovať ani jednému slovenskému jazdcovi - Ján Kočiš bol deviaty a Martin Behro skončil na 24. mieste.

SP v cyklostriale - Antverpy:

Ženy: 1. Gemma Abantová-Condalová (Šp.) 20, 2. Tatiana Janíčková (SR) 22, 3. Janine Jungsfelová (Rak.) 23, 4. Kristína Sýkorová (SR) 28


[Foto na úvode: FB - UCI Trials World Cup]

Páči sa ti tento článok?

Tvoje hodnotenie:

Zďieľaj ho:
Staň sa naším fanúšikom:
SITA

© 2014, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry.
Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžete však zanechať Váš komentár...

Pridaj komentár

Súvisiace články

Janíčková obhájila titul majsterky sveta (1 414)

Janíčková obhájila titul majsterky sveta Slovenská cyklotrialistka Tatiana Janíčková obhájila v nórskom Lillehammeri titul majsterky sveta. V dejisku olympijských súťaží bola dvadsaťročná Slovenka na jednotlivých sekciách suverénna, v troch kolách jej vždy robila menšie problémy len prvá sekcia. Janíčková napokon nazbierala 4 trestné body, o jedenásť menej ako strieborná Nemka Nina Reichenbachová.
Čítajte viac »

Janíčková majsterkou sveta, Behro šiesty (1 628)

Janíčková majsterkou sveta, Behro šiesty Cyklotrialistka Tatiana Janíčková vybojovala pre Slovensko prvú zlatú medailu z tohtoročných majstrovstiev sveta v horskej cyklistike a cyklotriale v juhoafrickom Pietermaritzburgu. Devätnásťročná Slovenka triumfovala v pretekoch ženskej elity a potvrdila pozíciu najväčšej favoritky. Janíčková je rebríčkovou svetovou jednotkou v tejto disciplíne.
Čítajte viac »

Tretí pretek zo série UCI Downhill World Cup v Škótsku (1 052)

Tretí pretek zo série UCI Downhill World Cup v Škótsku Tentokrát sa svetový pohár konal vo Fort Williame, v Škótsku a mal som to štastie byť pri tom.
Organizátori pripravili pretekárom náročnú trať. Silný vietor a dážď pred pretekmi „vycvičili“ aj tých najskúsenejších z nich.
Čítajte viac »