Články v kategórii 'Ceska Republika' (42 článkov)

Reportáž: Peklo Moravy 2016 - nie sú to preteky, tak sa netreba báť a skúsiť si tento extrém na vlastnej koži

3 komentáre

Felip 03.01.2017 35 fotografií 5 489   Reportaz Morava Preteky Maraton Ceska Republika Cestna Cyklistika

Reportáž: Peklo Moravy 2016 - nie sú to preteky, tak sa netreba báť a skúsiť si tento extrém na vlastnej koži Ani by mi nenapadlo, že presne 11 mesiacov po mojom prvom výlete na žiletke do Tatier sa dostanem na najlepšiu bike akciu, na akej som kedy bol.
Čítajte viac »

Tip na výlet: Slovensko – českým (moravským) pohraničím na trase Stará Turá – Skalica

astro 16.11.2016 40 fotografií 4 044   Horska Cyklistika Morava Ceska Republika Tip Na Vylet

Tip na výlet: Slovensko – českým (moravským) pohraničím na trase Stará Turá – Skalica Opäť kraj, ktorý mám veľmi rád a opäť tip na výlet, ktorý možno niekoho inšpiruje. Tentokrát to nie je okruh, takže do bodu A a následne domov z bodu B je potrebné sa dopraviť vlakom, resp. si zabezpečiť odvoz/dovoz. Chcieť to však po našich drahých polovičkách, u ktorých je úspechom už fakt, že nás na výjazdy púšťajú, je fikcia na hranici sci-fi a mytológie.
Čítajte viac »

Rychlebské stezky - Velryba

2 komentáre

redakcia 02.11.2016 4 887   Video Rychlebske Stezky Horska Cyklistika Singletrail Ceska Republika

Rychlebské stezky - Velryba Jedna z najlepších a určite najznámejších bike lokalít v Čechách, ktorá ponúka takmer 100 km upravených trás. Na svoje si prídu hobby jazdci, ale hlavne tí, ktorí obľubujú kamene, si určite vychutnajú Velrybu.
Čítajte viac »

Tip na výlet: Deň 2.2 – Praděd a pravdepodobnosť zrážok len 2%

1 komentár

astro 26.08.2016 25 fotografií 4 213   Tip Na Vylet Ceska Republika Horska Cyklistika

Tip na výlet: Deň 2.2 – Praděd a pravdepodobnosť zrážok len 2% Po dni strávenom vo výpeku na Rychlebách som si chcel dopriať nejaký okruh. Vybral som si trasu okolo Praděda so štartom aj cieľom na Hvězde/Karlovej Studánke.
Čítajte viac »

MTB film: Signatures - top lokality a top jazdci

1 komentár

slavo 20.06.2016 4 591   Ceska Republika MTB Singletrail Video

MTB film: Signatures - top lokality a top jazdci Z historického centra Prahy až do Britskej Kolumbie, Livigna, Barcelony, Indonézie... 13 top jazdcov ukazuje svoje najlepšie schopnosti a spolu so zaujímavou kamerou vytvárajú poriadnu pastvu pre oči.
Čítajte viac »

Fotogaléria: Pražské schody 2016

salavtufa 10.06.2016 70 fotografií 2 948   Praha Ceska Republika Fotogaleria Schody Jaroslav Kulhavy

Fotogaléria: Pražské schody 2016 128 schodov a poriadne náročný aj keď iba približne pol hodinový pretek. Upravená trať prilákala stovky či tisíce divákov a pretekári hnali neustále tepové frekvencie do maxím. Podobná akcia sa koná začiatkom septembra aj u nás - Ružomberské schody.
Čítajte viac »

Reportáž: Author Šela Marathon - Majstrovstvá ČR v maratóne a opäť neuveriteľný zážitok

15 komentárov

Imroman 10.05.2016 200 fotografií 5 747   Sela Author Maraton Reportaz Ceska Republika Horska Cyklistika

Reportáž: Author Šela Marathon - Majstrovstvá ČR v maratóne a opäť neuveriteľný zážitok Kto si chce aspoň trochu nastaviť zrkadlo reality, nemusí vôbec chodiť ďaleko do zahraničia. Stačí zájsť na Moravu a postaviť sa na štart tohto už kultového maratónu. Následne uvidí, koľko mu naložia Kulhavý, Hynek, Boudný a spol., ktorí si to tento rok navyše dávali aj o majstrovský titul. Snáď vás potom ale neprestane baviť jazdiť a trénovať...
Čítajte viac »

Tip na výlet: Bike aréna Vsetín - na koštovke u Valachov

7 komentárov

jurrasic 16.04.2016 25 fotografií 3 192   Tip Na Vylet Ceska Republika Horska Cyklistika Bike Biketour

Tip na výlet: Bike aréna Vsetín - na koštovke u Valachov Vedel som, že sa v Bike aréne Vsetín robia mtb kempy a vedel som, že sa radí medzi TOP české lokality, ale bolo pre mňa tajomstvom, prečo. Rozhodnutí zmeniť to, vyrážame na koštovku ku Valachom...
Čítajte viac »

Súťažný návrat Petra Sagana na horský bicykel - absolvuje preteky v Rakúsku a Česku

22 komentárov

SITA 15.04.2016 7 239   Ceska Republika Slovensko Horska Cyklistika Peter Sagan

Súťažný návrat Petra Sagana na horský bicykel - absolvuje preteky v Rakúsku a Česku Úradujúci majster sveta v rámci prípravy na májové podujatie Okolo Kalifornie absolvuje vo farbách tímu Tinkoff preteky v Rakúsku a Česku. "Isto ma čaká kopec zábavy pri návrate k mojim koreňom. Som veľmi zvedavý, ako mi to na horskom bicykli pôjde," povedal pre oficiálny web zoskupenia Tinkoff juniorský majster sveta v cross country horských cyklistov z roku 2008 a úradujúci svetový šampión v cestnej cyklistike.
Čítajte viac »

Fotogaléria: FOR BIKES 2016

11 komentárov

GaliPe54 07.04.2016 95 fotografií 4 513   Fotogaleria For Bikes Praha Ceska Republika Vystava Bicykle

Fotogaléria: FOR BIKES 2016 1. až 3.4.2016 sa v Prahe na Letňanoch už po siedmykrát otvorili brány najväčšieho cyklistického veľtrhu v strednej Európe. Na výstavisku prezentovalo svoje výrobky viac než 300 firiem. Na svoje si iste prišli víkendoví cyklisti. Kto sa tešil na svetové novinky, prípadne špičkové výrobky, nebol týmto ročníkom plne uspokojený. Pár exemplárov od novo vystavovaných značiek ako napr. Time, Bulls, Eddy Merckx, Turner, Chromag alebo Taroka, nestačilo zachrániť očakávania „cyklo-fajnšmekrov“.
Čítajte viac »