Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (1 - 10 z 1199 článkov)

Peter Sagan dostal pokutu za reakciu po páde zapríčineným doprovodnou motorkou a dnes odstúpil kôli zraneniam v Vuelty

3 komentáre

SITA 30.08.2015 1 823   Cestna Cyklistika Peter Sagan Vuelta Pad Tinkoff-saxo

Peter Sagan dostal pokutu za reakciu po páde zapríčineným doprovodnou motorkou a dnes odstúpil kôli zraneniam v Vuelty Sagan odstúpil zo záverečného tretieho podujatia Grand Tours v sezóne pred nedeľňajšou 9. etapu. Vráti sa domov, kde si dolieči zranenia, ktoré utrpel v sobotňajšej 8. etape pri incidente s motocyklom. Čo na to povedal Sagan a jeho tím?
Čítajte viac »

8 km pred cieľom mal Peter Sagan pád, keď do neho narazilo doprovodné vozidlo

14 komentárov

slavo 29.08.2015 4 091   Cestna Cyklistika Pad Vuelta Peter Sagan Video

8 km pred cieľom mal Peter Sagan pád, keď do neho narazilo doprovodné vozidlo Sagan sa pri páde zranil, ale nakoniec mohol pokračovať aj keď už bez šance na dobrý výsledok v etape. Oprávnený hnev dal Peter hneď najavo. Snáď bude v poriadku a nedostane ešte trest od organizátorov za jeho emotívnu reakciu.
Čítajte viac »

Dnes opäť fantastický výkon, P. Sagan tretí

mondzo 26.08.2015 824   Cestna Cyklistika Vuelta Peter Sagan Video

Dnes opäť fantastický výkon, P. Sagan tretí Tretí deň v týždni, tretí v cieli. Gratulujeme za fantastický výkon, ktorý podáva P. Sagan už od začiatku tohto týždňa. Pozrite sa na posledné kilometre 5. etapy Vuelta 2015, ktorá merala 167.3km.
Čítajte viac »

Sagan vyhral 3. etapu na Vuelta a Espana

slavo 24.08.2015 1 438   Cestna Cyklistika Vuelta Peter Sagan Video

Sagan vyhral 3. etapu na Vuelta a Espana Po sérii nedávnych druhých miest, kedy Saganovi ušlo víťazstvo doslova o centimetre sa opäť postavil na najvyšší stupeň víťazov. Peter vyhral špurt pelotónu 3. etapy, ktorá merala 158,4 km.
Čítajte viac »

Nibaliho vylúčili z Vuelty, držal sa mechanického vozidla - Pozrite si jeho senzačné zrýchlenie

16 komentárov

SITA 24.08.2015 3 346   Cestna Cyklistika Vuelta Vincenzo Nibali

Nibaliho vylúčili z Vuelty, držal sa mechanického vozidla - Pozrite si jeho senzačné zrýchlenie Talianskeho cyklistu Vincenza Nibaliho vylúčili z pretekov Grand Tour Vuelta a Espaňa, víťaz vlaňajšej Tour de France sa údajne držal mechanického vozidla svojho tímu po hromadnom páde asi 30 kilometrov pred cieľom nedeľňajšej 2. etapy.
Čítajte viac »

Tímovú časovku vyhral BMC, prvým lídrom Peter Velits

SITA 22.08.2015 990   Peter Velits Cestna Cyklistika Peter Sagan Vuelta

Tímovú časovku vyhral BMC, prvým lídrom Peter Velits Víťazmi úvodnej etapy cyklistickej Vuelty, ktorou bola tímová časovka na 7,4 km z Puerto Banús do Marbelly, sa stal tím BMC Racing so slovenským jazdcom Petrom Velitsom. Práve Velits priviedol v sobotu podvečer ako prvý do cieľa svojich spolujazdcov vo výslednom čase 8:11 min, ktorý bol o sekundu rýchlejší ako sumárny výkon členov Tinkoff-Saxo s lídrom Petrom Saganom.
Čítajte viac »

Tromfami Tinkoff-Saxo na Vuelte budú Majka a Sagan

SITA 19.08.2015 1 490   Tinkoff-saxo Peter Sagan Vuelta Cestna Cyklistika

Tromfami Tinkoff-Saxo na Vuelte budú Majka a Sagan Kapitánom tímu Tinkoff-Saxo na nadchádzajúcich cyklistických pretekoch Okolo Španielska (Vuelta a Espaňa, 22. 8. - 13. 9.) bude Poliak Rafal Majka. Zatiaľ čo s Majkom predstavitelia tímu rátajú ako lídrom pre celkovú klasifikáciu, Slovák Peter Sagan by sa mal pokúšať o etapové víťazstvá.
Čítajte viac »

Prehľad ponuky bicyklov a odborného servisu v Nitre

11 komentárov

GaliPe54 14.08.2015 11 fotografií 1 493   Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Nitra Obchod

Prehľad ponuky bicyklov a odborného servisu v Nitre Cyklistická sezóna je v plnom prúde a mnohí ešte nestihli pred prázdninovými výletmi skontrolovať technický stav svojho „tátoša“, resp. otáľali s kúpou nového. Časy, kedy bol problém zohnať bicykel podľa predstáv bikera, už dávno pominuli. Dnes sa skôr potrápime pri výbere z  bohatej ponuky bicyklov. Mnohí pred nákupom z E-shopov uprednostňujú osobný výber v kamennej predajni. Kam sa teda vybrať za nákupom alebo servisom? Pre stručný prehľad uvediem možnosti v Nitre. Snáď sa niekto pridá a prispeje aktuálnym prehľadom vo svojom meste.
Čítajte viac »

KELLYS BICYCLES hľadá do svojho tímu mladého človeka na pozíciu Junior Produkt Manažér

5 komentárov

PR článok 13.08.2015 2 022   Kellys Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Slovensko Vyroba

KELLYS BICYCLES hľadá do svojho tímu mladého človeka na pozíciu Junior Produkt Manažér Staň sa súčasťou tímu, ktorý stojí za zrodom našich bicyklov! Hľadaj viac info o pozícii a posielaj svoj životopis.
Čítajte viac »

Test: Saris Thelma 3 – autonosič šetrný k rámu bicykla

22 komentárov

mondzo 11.08.2015 3 162   Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Auto Nosic Test

Test: Saris Thelma 3 – autonosič šetrný k rámu bicykla Poslednú dobu nás lokálne cyklotrasy už obavili a začalo obdobie cestovania a samozrejme s bicyklami. Pôvodne som to riešil nosičmi na strechu. Pri menšom aute Ford Focus to bolo ešte OK, bez menších problémov dáte na strechu aj 3-4 bicykle, no po kúpe VW Sharan to začalo byť o niečo horšie (auto je o niečo vyššie) a už dlhšiu dobu som sa pozeral po nosiči na ťažné zariadenie. Celkom vhod mi teda prišiel test nosiča Saris Thelma 3.
Čítajte viac »