Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (1318 článkov)

Sportful – zaujímavé kúsky z kolekcie Fiandre a Bodyfit

PR článok 04.05.2016 10 fotografií 2 047   Davorin Sportful Cestna Cyklistika Taliansko Jar Vybava

Sportful – zaujímavé kúsky z kolekcie Fiandre a Bodyfit V Taliansku majú svoje korene mnohé kvalitné značky športového oblečenia. Práve odtiaľ pochádza aj Sportful, ktorý už je na Slovensku pomerne známy a zabehnutý. V súčasnosti má k Slovensku táto značka ešte o čosi „bližšie“, pretože práve Sportful oblieka tím Tinkoff, kde jazdí množstvo našich jazdcov, vrátane majstra sveta, Petra Sagana.
Čítajte viac »

Fiasko na záver cestných pretekov KPK, najlepších nesprávne odklonili

SITA 04.05.2016 2 323   Cestna Cyklistika Polsko Vysledky

Fiasko na záver cestných pretekov KPK, najlepších nesprávne odklonili Záverečná 4. etapa na poľskom území zo Zabna do Tarnówa (130 km) sa skončila fiaskom, keďže organizátori v jej koncovke odklonili vedúcu skupinu na nesprávnu cestu a za víťaza etapy vyhlásili Nóra Kena Leviho Eikelanda, najlepšieho z pôvodne druhej partie jazdcov.
Čítajte viac »

Test: Sponser Long Energy a Recovery Drink– doplnky výživy pre náročné výjazdy

22 komentárov

Imroman 03.05.2016 9 fotografií 2 365   Cestna Cyklistika Test Vyziva Zdravie Trening Horska Cyklistika

Test: Sponser Long Energy a Recovery Drink– doplnky výživy pre náročné výjazdy Dnes sa pre zmenu pozrieme na tak trochu odlišný test. Nie je to bike a nie je to ani oblečenie – sú to doplnky výživy. Samozrejme, niečo také sa „testuje“ trochu inak a veľmi subjektívne. Ťažko sa totiž posudzuje ich primárny cieľ, teda vplyv na výkon. Niečo také ale určite nebudem riešiť, pretože sa jedná vždy „iba“ o doplnky výživy, ktoré z nás Peťa Sagana nespravia, ani keby sme toho jedli tonu :-). Zameriam sa skôr na svoje pocity z týchto konkrétnych produktov, a tak trochu načrtnem, ako som ich využíval v tréningu...
Čítajte viac »

Bianchi – Talianska elegancia v športovom kabáte

PR článok 03.05.2016 9 fotografií 2 006   Pro Cycling Cestna Cyklistika Bianchi Karbon

Bianchi – Talianska elegancia v športovom kabáte Pri slove Bianchi, nejednému fanúšikovi cestných bicyklov poskočí srdce. Talianska značka figuruje na trhu od roku 1885 a počas svojej existencie priniesla na trh množstvo nových technológií. Dnes sa trochu bližšie pozrieme na športové špeciály pre fajnšmekrov – Specialissima a Oltre XR.1.
Čítajte viac »

Cestné preteky KPK v nedeľu z Trenčianskych Teplíc do Starej Bystrice na Kysuciach

SITA 01.05.2016 1 446   Peter Sagan Kysuce Slovensko Cestna Cyklistika

Cestné preteky KPK v nedeľu z Trenčianskych Teplíc do Starej Bystrice na Kysuciach Karpatské preteky kuriérov potrvajú do utorka 3. mája a jednotlivé etapy sa budú konať na území troch krajín. Tento ročník KPK pozostáva z prológu, jednej rovinatej, zvlnenej a dvoch kopcovitých etáp. Každý rok sa štartová a cieľová krajina vymenia, takže tentoraz sa začalo v Maďarsku a končiť sa bude v Tarnówe.
Čítajte viac »

Endura Hummvee – trailová prilba za výbornú cenu a v štyroch farebných prevedeniach

PR článok 01.05.2016 5 fotografií 2 624   Endura Enduro Prilba Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Endura Hummvee – trailová prilba za výbornú cenu a v štyroch farebných prevedeniach Škótská značka Endura je vo svete známa hlavne ako výrobca kvalitného a pritom cenovo dostupného oblečenia. Už trochu menej známe je to, že vyrába aj rôzne príslušenstvo.
Čítajte viac »

Sagan v pretekoch na horskom biku v Tepliciach - očakáva sa príchod 5 až 7 tisícok fanúšikov a televízneho štábu z USA

5 komentárov

SITA 29.04.2016 4 293   Cross Country Teplice Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Peter Sagan

Sagan v pretekoch na horskom biku v Tepliciach - očakáva sa príchod 5 až 7 tisícok fanúšikov a televízneho štábu z USA Fenomén Peter Sagan si to po páde na nedávnych pretekoch v Grazi nerozmyslel a pricestoval aj do českých Teplíc. Tam sa v sobotu popoludní zúčastní na pretekoch Českého pohára kategórie C1 v cross-country na horských bicykloch.
Čítajte viac »

Fotogaléria: VISEGRAD 4 RACE - z Čunova do Gabčíkova a späť

melu 28.04.2016 185 fotografií 1 471   Cestna Cyklistika Fotogaleria Slovensko

Fotogaléria: VISEGRAD 4 RACE - z Čunova do Gabčíkova a späť Nedeľu (24.4.2016), sme sa rozhodli spríjemniť menším cyklistickým výletom na preteky v rámci série VISEGRAD 4 RACE, s fotografickými úmyslami. Slovenská etapa tejto série merala 160 kilometrov so štartom z Čunova do Gabčíkova a okruhom po priľahlých dedinách, s cieľom späť v Čunove.
Čítajte viac »

Bunda - DAINESE ARIA LITE WINDBREAKER - alebo s logom diabla so svätožiarou

PR článok 26.04.2016 7 fotografií 2 955   Dainese Oblecenie Taliansko Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Bunda - DAINESE ARIA LITE WINDBREAKER - alebo s logom diabla so svätožiarou Mladý Lino chcel provokovať. V katolíckom Taliansku umiestnil do loga - diabla so svätožiarou. Spolu potom ovládli svet. Písal sa rok 1972. Pochopiteľne, vo Vatikáne nikdy žiadnu zákazku nezískal a do dnes mnoho ľudí siahne radšej po inej značke. Stále sú tu však milióny tých, ktorí chcú provokovať, zlostiť a vystúpiť z radu. To len tak na úvod, aby sme si ozrejmili, že v logu nie je líška :-).
Čítajte viac »

Shimano SLX už aj s 1x11 a dostupnosťou od leta 2016

20 komentárov

papatulo 26.04.2016 5 fotografií 3 963   Shimano Rady Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Shimano SLX už aj s 1x11 a dostupnosťou od leta 2016 Po úspešnom 11-rýchlostnom systéme najvyššej sady XTR, sme sa koncom minulej sezóny tešili aj z modernizovanej sady Shimano Deore XT. Shimano koncom minulého týždňa okrem novej dostupnejšej elektronickej sady Shimano Deore XT Di2 predstavilo aj úplne novú sadu Shimano SLX.
Čítajte viac »