Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (1 - 10 z 1231 článkov)

Dlhodobé testovanie: Castelli návleky a kraťasy s materiálom Nanoflex

9 komentárov

Imroman 13.10.2015 23 fotografií 1 583   Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Test Oblecenie Jesen Cestna Cyklistika

Dlhodobé testovanie: Castelli návleky a kraťasy s materiálom Nanoflex Všetky produkty v dnešnom teste sú vyrobené z materiálu s názvom Nanoflex. O čo vlastne ide a čo sa skrýva za tajuplným názvom? V podstate za tým celým stojí snaha čo najlepšie skĺbiť dve protichodné vlastnosti – vodeodolnosť a priedušnosť.
Čítajte viac »

Obchod PRO CYCLING na novej adrese a v lepších priestoroch blízko petržalskej hrádze

11 komentárov

PR článok 11.10.2015 5 fotografií 2 161   Bianchi Bratislava Obchod Pro Cycling Corratec Lapierre Cestna Cyklistika

Obchod PRO CYCLING na novej adrese a v lepších priestoroch blízko petržalskej hrádze Pre všetkých nadšencov nielen cestnej cyklistiky, ale aj talianskej značky Bianchi, ako aj pre všetkých návštevníkov petržalskej hrádze, máme dobré správy. Partia z obchodu PRO CYCLING na koniec letnej sezóny vymyslela prekvapenie.
Čítajte viac »

Okolo Abú Zabí: Viviani v šprintérskej koncovke po 110 km len o malý kúsok prednej časti bicykla zdolal Petra Sagana

SITA 11.10.2015 902   Okolo Abú Zabí Tinkoff-saxo Juraj Sagan Peter Sagan Cestna Cyklistika

Okolo Abú Zabí: Viviani v šprintérskej koncovke po 110 km len o malý kúsok prednej časti bicykla zdolal Petra Sagana Navlas rovnaké poradie na prvých dvoch miestach bolo aj v piatkovej druhej etape týchto pretekov. Záver štvoretapových cyklistických pretekov Okolo Abú Zabí sa v nedeľu na okruhu Yas Marina v Abú Zabí stal korisťou Taliana Eliu Vivianiho z tímu Sky (2:22:43 h). Tretí skončil ďalší taliansky reprezentant Andrea Guardini (Astana).
Čítajte viac »

Šup, bum, hop a zmiznutie

slavo 10.10.2015 3 739   Video Pad Cestna Cyklistika

Šup, bum, hop a zmiznutie Síce staršie video, ale rozhodne stojí za to. Zo začiatku sa situácia pritom vôbec nezdala dramatická, ale pád aj výsledok proste prekvapí. Len si predstavte ako vysoké sú tie stromy...
Čítajte viac »

V 2. etape pretekov Okolo Abú Zabí finišoval Peter Sagan druhý

SITA 09.10.2015 736   Cestna Cyklistika Peter Sagan Vysledky Tinkoff-saxo Okolo Abú Zabí

V 2. etape pretekov Okolo Abú Zabí finišoval Peter Sagan druhý "Viviani je čistokrvný šprintér a veľmi dobrý, takže jeho víťazstvo nie je prekvapením. Držal sa na mojom kolese a o to ide. Moji tímoví kolegovia odviedli vynikajúcu prácu a Bennati mi skvele rozbehol špurt. Bola to krátka etapa, čo je lepšie, keď je takéto počasie. Celkovo sme zažili dobrý deň. Zajtra na nás čaká horská etapa, uvidíme, čo sa bude dať robiť," cituje Petra Sagana oficiálna stránka Tinkoff-Saxo.
Čítajte viac »

Test: Louis Garneau Course Speedzone Vest – tak trochu iná vesta

28 komentárov

Imroman 06.10.2015 11 fotografií 2 910   Oblecenie Jesen Test Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Test: Louis Garneau Course Speedzone Vest – tak trochu iná vesta Občas sa stane, že ma nejaký produkt upúta hneď na prvý pohľad. To platí aj v prípade vesty, od u nás trochu menej známej značky, Louis Garneau. Človek by si v dnešnej dobe myslel, že na veste už nie je pomaly čo zlepšovať, no stačí jeden šikovný nápad a hneď sa veci majú trochu inak...
Čítajte viac »

Valverde štvrtýkrát víťazom hodnotenia WorldTour

2 komentáre

SITA 05.10.2015 1 116   Cestna Cyklistika Peter Sagan Worldtour Alejandro Valverde Vitaz Slovensko

Valverde štvrtýkrát víťazom hodnotenia WorldTour Slovákovi Petrovi Saganovi patrí 17. miesto v konečnom poradí rebríčka WorldTour Medzinárodnej cyklistickej únie (UCI) za rok 2015. Dvadsaťpäťročný jazdec tímu Tinkoff-Saxo nazbieral v sezóne 257 bodov. Suverénnym víťazom sa štvrtýkrát v kariére stal Španiel Alejandro Valverde.
Čítajte viac »

Novinky nemeckej značky Canyon na sezónu 2016

11 komentárov

slavo 03.10.2015 5 095   Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Canyon Eurobike

Novinky nemeckej značky Canyon na sezónu 2016 Novinkou v sezóne 2016 bude XC bike Exceed s rámom o hmotnosti 870 g, ktorý má dostať zážitok aj výkon jazdenia na nový level. Dosť sa hovorí aj o cyklo počítači Smart Bike Computer...
Čítajte viac »

Purple Harry: S ľahkosťou do pedálov

2 komentáre

PR článok 02.10.2015 9 fotografií 1 316   Horska Cyklistika Udrzba Gel Cestna Cyklistika Servis

Purple Harry: S ľahkosťou do pedálov Purple Harry je mladá a inovatívna cyklistická značka z Anglicka. Firma sa špecializuje na čistiace a mazacie prostriedky vyvinuté špeciálne pre údržbu bicykla. Výrobky Purple Harry sú kvalitné, osvedčené a testované profesionálmi.
Čítajte viac »

Oslavy majstrovského titulu Petra Sagana v Žiline

6 komentárov

slavo 01.10.2015 14 fotografií 1 873   Cestna Cyklistika Zilina Peter Sagan

Oslavy majstrovského titulu Petra Sagana v Žiline V stredu 30.9. 2015 čakalo na Sagana v jeho rodnej Žiline príjemné privítanie od množstva fanúšikov. Bolo ich až tak veľa, že sa musel ospravedlniť, pretože nemôže stihnúť dať všetkým autogram, lebo to by sa musel naozaj rozkrájať.
Čítajte viac »