Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (1367 článkov)

České singláče a ešte niečo navyše

slavo 30.06.2016 1 792   Allmountain Singletrail Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Video

České singláče a ešte niečo navyše Video má síce už viac ako jeden rok, ale na singláčoch sa toho až tak veľa nezmenilo. Pre niekoho možno pastva pre oči, ale radšej sa nechajte inšpirovať a vyskúšajte niektoré lokality aj na vlastnej koži, keďže sú doslova za rohom.
Čítajte viac »

Libertaci chystajú niečo väčšie a zaujímavejšie

1 komentár

Libertaci 29.06.2016 2 824   Madarsko Cestna Cyklistika Tip Na Vylet Okolo

Libertaci chystajú niečo väčšie a zaujímavejšie Myšlienkou projektu „Liberta Tour“ je cestovanie, dobrodružstvo a spoznávanie nových kultúr, zvykov, tradícii a ľudí. V zložení: Boris, ktorý je autorom celej myšlienky, Maťo, Lukáš a Martin, ktorý tím sprevádza na sprievodnom vozidle a zaznamenáva priebeh cesty, sme sa rozhodli cestovať po svete na menej zvyčajných dopravných prostriedkoch.
Čítajte viac »

Tinkoff na Tdf s dvoma lídrami - Saganom a Contadorom

SITA 29.06.2016 2 181   Tour De France Cestna Cyklistika Alberto Contador Peter Sagan

Tinkoff na Tdf s dvoma lídrami - Saganom a Contadorom Tinkoff ako posledný z osemnástich tímov WorldTour pozvaných na cyklistické preteky Tour de France (2. - 24. júla) oznámil nomináciu. V deväťčlennej zostave nechýbajú najväčšie hviezdy - prví dvaja jazdci v rebríčku WT úradujúci slovenský majster sveta Peter Sagan a španielsky vrchársky špecialista a sedemnásobný víťaz GrandTour Alberto Contador.
Čítajte viac »

Cannondale 2016 – Nové SuperSix Evo-Hi Mod a SuperSix Evo

PR článok 28.06.2016 1 523   Karbon Modely 2016 Cannondale Cestna Cyklistika

Cannondale 2016  – Nové SuperSix Evo-Hi Mod a SuperSix Evo Tou najväčšou novinkou je fakt, že pre rok 2016 si Cannondale prichystal úplne nové spracovanie úspešného modelu SuperSix Evo. Už predchádzajúci model bol víťazom mnohých testov a rôznych porovnávaní. Veľkou nevýhodou tejto situácie je následne vymyslieť stroj, ktorý by v podstate prekonal sám seba a posunul hranice ešte ďalej. Teda opäť čo najlepšie skĺbiť tuhosť, komfort, hmotnosť a aerodynamiku do nekompromisného pretekárskeho celku. V každom z týchto aspektov je podľa vyjadrení Cannondalu nové Evo lepšie ako predchodca.
Čítajte viac »

Pozvánka: Testovacie dni Cannondale a GT 2-3.7. v MTBIKER centre na Považí aj s novinkou Slate

redakcia 25.06.2016 (naposledy upravený 27.06.2016) 2 521   Cannondale Gt Pozvanka Mtbiker Centrum Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Pozvánka: Testovacie dni Cannondale a GT 2-3.7. v MTBIKER centre na Považí aj s novinkou Slate V sobotu a v nedeľu bude celkovo k dispozícii až 25 testovacích bikov Cannondale a GT rôznych typov a veľkostí. Prídite si zajazdiť a bližšie spoznať aktuálnu kolekciu 2016. Na svoje si prídu vyznávači cestných ako aj MTB výjazdov.
Článok bol doplnený 27.06.2016.
Čítajte viac »

Krátke nohavice pre dlhé a náročné výjazdy

PR článok 26.06.2016 4 840   Pp Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Oblecenie

Krátke nohavice pre dlhé a náročné výjazdy Dobrých cyklistických nohavíc nie je nikdy dosť. V súčasnej dobe je na trhu skutočne obrovská ponuka určená pre všetky výkonnostné kategórie cyklistov. V dnešnom malom predstavení sa pozrieme na niektoré produkty, ktoré sú určené na dlhšie a náročné výjazdy a ktorých vlastnosti ocenia najmä cyklisti tráviaci v sedle väčšie množstvo času.  
Čítajte viac »

Juraj Sagan majstrom SR, prerušil bratovu sériu

11 komentárov

SITA 26.06.2016 5 454   Tinkoff Roman Kreuziger Peter Sagan Juraj Sagan Majstrovstva Slovenska Cestna Cyklistika

Juraj Sagan majstrom SR, prerušil bratovu sériu Peter Sagan sa nestal šiestykrát v sérii majstrom Slovenska v cestnej cyklistike v pretekoch s hromadným štartom. Na spoločnom šampionáte Čechov a Slovákov na juhu Moravy v Kyjove bol v nedeľňajších pretekoch mužskej kategórie elite spomedzi Slovákov najlepší Juraj Sagan, ktorý skončil na druhom mieste. Úradujúci majster sveta Peter Sagan prišiel do cieľa štvrtý s odstupom 46 sekúnd.
Čítajte viac »

Slovenský titul v časovke pre Čaneckého a Valachovú

SITA 23.06.2016 2 643   Majstrovstva Slovenska Casovka Cestna Cyklistika

Slovenský titul v časovke pre Čaneckého a Valachovú Majstrom Slovenska v cyklistickej časovke sa vo štvrtok v Hodoníne stal Marek Čanecký z tímu Amplatz-BMC. Päťdesiatkilometrovú trať zvládol za 1:12:08 h a o 1:25 min predstihol druhého Maroša Kováča z Dukly Banská Bystrica. Tretí skončil najstarší muž v štartovom poli Roman Broniš (CK Příbram) s odstupom 2:23 min. Na štarte chýbali obaja bratia Saganovci aj bratia Velitsovci, absentoval aj kolega Saganovcov z tímu Tinkoff Erik Baška. Súťaž Slovákov do 23 rokov vyhral Ľuboš Malovec pred Jurajom Lajchom a Tomášom Haragom.
Čítajte viac »

Etixx-QuickStep na Tour de France bez Martina Velitsa

SITA 22.06.2016 1 824   Cestna Cyklistika Tour De France Marcel Kittel Martin Velits

Etixx-QuickStep na Tour de France bez Martina Velitsa Martin Velits sa štvrtý rok po sebe nepredstaví na najslávnejších pretekoch sveta Tour de France. Tím 31-ročného Púchovčana Etixx-QuickStep predstavil deväťčlennú zostavu, v ktorej figurujú hviezdny šprintér Marcel Kittel, časovkársky špecialista Tony Martin, vrchári Julian Alaphilippe a Daniel Martin či Iljo Keisse, Maximiliano Richeze, Fabio Sabatini, Petr Vakoč a Julien Vermote.
Čítajte viac »

Brunox – starostlivosť o bike zo Švajčiarska

PR článok 21.06.2016 5 fotografií 2 322   Servis Cistenie Mazanie Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Brunox

Brunox – starostlivosť o bike zo Švajčiarska Brunox sa primárne zameriava na oleje a čistiace prostriedky a v ich portfóliu nechýba ani sekcia určená výhradne pre cyklo odvetvie. Firma pochádza zo Švajčiarska, čo už trochu nasvedčuje, že kvalita bude v popredí a tam smeruje aj hlavné motto: „Nekompromisná Švajčiarska kvalita“. Nižšie v článku si predstavíme niektoré zaujímavé produkty z ich komplexnej ponuky.
Čítajte viac »