Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (1474 článkov)

Test: Castelli Alpha – pravá zimná bunda so zaujímavou konštrukciou

Imroman 23.10.2016 35 fotografií 3 940   Test Oblecenie Castelli Bundy Zima Jesen Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Test: Castelli Alpha – pravá zimná bunda so zaujímavou konštrukciou Väčšina výrobcov zimného oblečenia sa pri navrhovaní svojich modelov určených do zimy a chladu spolieha hlavne na použitý materiál. Lenže v súčasnej dobe stále nemáme k dispozícii materiál, ktorý by dokázal „udýchať“ náročnejšiu záťaž, napr. v dlhšom stúpaní.
Čítajte viac »

O bicyklovaní bez zVelitsovania, 9. časť: Ako sa motivovať

PR článok 22.10.2016 2 201   Video Skoda Bike Open Tour Peter Velits Skoda Cestna Cyklistika Horska Cyklistika

 O bicyklovaní bez zVelitsovania, 9. časť: Ako sa motivovať Cyklistika je z veľkej časti o hlave. Človek sa musí vedieť poriadne potrápiť a zvládať krízy, ktoré určite neraz prídu. A prídu na každého, je jedno, či ste amatér alebo profesionál. Dobrý cyklista ich v prvom rade vie prekonať a pokračovať ďalej. Ten svoj spôsob, ako na to, si postupom času nájdete určite aj vy...

Čítajte viac »

Tip na výlet: Návrat do Soľnej komory

Milan_eS 21.10.2016 15 fotografií 3 034   Rakusko Cestna Cyklistika Tip Na Vylet

Tip na výlet: Návrat do Soľnej komory Po vlaňajšej odmlke sa nám s Maťom opäť podarilo zladiť termíny a vydať sa na predĺžený víkend do Rakúska. Zhodou okolností padol výber opäť do oblasti Salzkammergut. Nešli sme na známy „Trophy“ - pretek horských bicyklov, ale schuti si zajazdiť na cesťákoch.
Čítajte viac »

Prešovský velodróm sa ešte v tomto roku dočká čiastočnej obnovy

7 komentárov

SITA 21.10.2016 2 683   Slovensko Cestna Cyklistika Presov Velodrom

Prešovský velodróm sa ešte v tomto roku dočká čiastočnej obnovy Mesto Prešov sa napriek tomu, že mu začiatkom roka ministerstvo školstva neschválilo dotáciu na jeho rekonštrukciu, rozhodlo vyčleniť potrebné prostriedky z vlastných zdrojov a začať s opravou.
Čítajte viac »

Jesenné doplnky cyklistického šatníka

PR článok 19.10.2016 6 437   Pp Oblecenie Jesen Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Jesenné doplnky cyklistického šatníka Vonku sa už pomaly ochladzuje a trochu viac dvíha vietor. To samozrejme nie je žiadny dôvod, aby sme prestali jazdiť, len stačí doplniť šatník o niektoré vhodné doplnky. Ponúkame preto zopár zaujímavých tipov.
Čítajte viac »

BBB – zaujímavé novinky na ďalšiu sezónu

1 komentár

Imroman 18.10.2016 20 fotografií 4 128   Sezona 2017 Novinky Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Bbb

BBB – zaujímavé novinky na ďalšiu sezónu Holandská značka BBB si u nás postupne získava stále väčšiu popularitu. Vo veľkej miere za to vďačí najmä svojím kľúčovým hodnotám – poskytovať kvalitné vybavenie za rozumnú cenu. Na budúcu sezónu ponúka opäť aj niektoré zaujímavé novinky.
Čítajte viac »

Test: Montážny stojan Cyclo Tools - ideálna voľba na domáci i profesionálny servis

13 komentárov

papatulo 17.10.2016 30 fotografií 4 855   Test Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Servis Stojan

Test: Montážny stojan Cyclo Tools - ideálna voľba na domáci i profesionálny servis Montážny stojan je medzi bikermi čoraz žiadanejší produkt. Na trhu je mnoho značiek a verzií montážnych stojanov s rôznymi funkciami. Do MTBIKER centra v Hrádku sa nám dostal na test stojan od anglickej značky Cyclo Tool resp. Weldtide. Na stojane sme vykonávali rôzne jednoduchšie či zložitejšie servisné úkony a samozrejme sme s jeho pomocou skladali nové bicykle.
Čítajte viac »

Ohlasy médií: Belgičania dominovali, ale ďalší titul má Sagan

SITA 17.10.2016 5 095   Cestna Cyklistika Peter Sagan Mark Cavendish Majstrovstva Sveta

Ohlasy médií: Belgičania dominovali, ale ďalší titul má Sagan Ohlasy médií na víťazstvo Petra Sagana v pretekoch s hromadným štartom na majstrovstvách sveta v cyklistike v katarskej Dauhe:
Čítajte viac »

Vychutnajte si perfektný finiš, ako Peter Sagan obhájil titul majstra sveta

22 komentárov

slavo 16.10.2016 21 079   Video Majstrovstva Sveta Peter Sagan Vitaz Cestna Cyklistika

Vychutnajte si perfektný finiš, ako Peter Sagan obhájil titul majstra sveta Majstrom sveta v cyklistických pretekoch s hromadným štartom mužov sa v katarskej Dauhe stal Peter Sagan, ktorý obhájil svoj titul z vlaňajšieho šampionátu v americkom Richmonde. Skvelým finišom Sagan predstihol všetkých papierových favoritov spomedzi klasických šprintérov vrátane Brita Marka Cavendisha, ktorý získal striebro.
Čítajte viac »

Sagan si tlak nepripúšťa, nemám čo stratiť, tvrdí

2 komentáre

SITA 15.10.2016 3 226   Cestna Cyklistika Majstrovstva Sveta Peter Sagan Reprezentacia

Sagan si tlak nepripúšťa, nemám čo stratiť, tvrdí Petra Sagana čaká v nedeľu v katarskej Dauhe jedna z najväčších výziev jeho čoraz úspešnejšej kariéry. Získať v cestnej cyklistike titul majstra sveta je veľký počin, ale obhájiť ho je takmer rarita. V histórii majstrovských bojov kategórie mužov, ktorá siaha až do roku 1927, sa stalo len päťkrát, aby cyklista hneď o rok získal znova dúhový dres. Zatiaľ naposledy to dokázal Talian Paolo Bettini v sezónach 2006 a 2007. Petra Sagana však tieto reči príliš nezaujímajú a tlak si nepripúšťa.
Čítajte viac »