Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (1 - 10 z 1138 článkov)

bike&motion: Máme za sebou dva víkendy, v ktorých sme ladili myšlienku projektu

2 komentáre

PR článok 26.05.2015 10 fotografií 1 362   Bike Motion Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Ruzomberok Liptov

bike&motion: Máme za sebou dva víkendy, v ktorých sme ladili myšlienku projektu Poniektorí z čitateľov zachytili niečo pred vyše mesiacom informácie o novom projekte cyklopobytov a cykloturistiky bike&motion na Liptove. Čas pokročil a sme tu späť s informáciou o tom, čo sa nám podarilo za ten čas stihnúť a ako napredujeme. Máme za sebou dva víkendy, z ktorých bol úplne prvý náš testovací.
Čítajte viac »

Hotel Brusno - Krásny a útulný hotel nachádzajúci sa pod krídlami Nízkych Tatier v srdci Slovenska

PR článok 25.05.2015 7 fotografií 1 139   Tip Na Vylet Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Cyklohotel

Hotel Brusno - Krásny a útulný hotel nachádzajúci sa pod krídlami Nízkych Tatier v srdci Slovenska Prichádza leto a začínate hľadať ten správny hotel pre váš cyklovýlet? Viac hľadať nemusíte. Hotel Brusno***, je krásny a útulný hotel nachádzajúci sa pod krídlami Nízkych Tatier v srdci Slovenska. Nachádza sa v centre kúpeľnej obce Brusno, ktorá leží na pol ceste medzi mestami Banská Bystrica a Brezno, a len 11 km od geografického stredu Slovenska.
Čítajte viac »

Cebra-Bowden - Sila v pohybe

18 komentárov

PR článok 21.05.2015 8 fotografií 2 883   Servis Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Cebra-Bowden - Sila v pohybe Cebra-Bowden je v oblasti priemyslu známou spoločnosťou zaoberajúcou sa pohonmi všetkého druhu. Na trh tento rok priniesla novinku v podobe vlastnej domácej značky čistiacich a mazacích prostriedkov, ktoré sa vynikajúco hodia pri údržbe a profesionálnom servise všetkých pohyblivých častí horských aj cestných bicyklov.
Čítajte viac »

Príhody a skúsenosti: Aké je to vyskúšať cestný bicykel a nabehať prvých 400 km?

57 komentárov

slavo 20.05.2015 27 fotografií 5 272   Felt Cestna Cyklistika Vyjazd Rady Trening

Príhody a skúsenosti: Aké je to vyskúšať cestný bicykel a nabehať prvých 400 km? Časť čistokrvných MTB jazdcov začína jazdiť aj cestu a naopak. Jazdenie po cestách je však na rozdiel od MTB opradené množstvom strašidelných historiek, ale aké je to naozaj pre nováčika? Cestný bike ponúka úplne iný zážitok z jazdy a má aj mnoho predností. Počas viac ako týždňa sa mi naskytla príležitosť jazdiť na slušnom Felte F5 a podniknúť viacero výjazdov. V tomto článku predkladám osobné príhody a skúsenosti, ktoré mi utkveli v pamäti.
Čítajte viac »

21x TCL - Trnavská cyklistická liga je tu už 21 rokov

4 komentáre

cepooo 18.05.2015 1 255   Cestna Cyklistika Pozvanka Trnava Trening

21x TCL - Trnavská cyklistická liga je tu už 21 rokov 21 rokov, to už je aj v živote človeka dlhá doba. A presne toľko rokov sa už organizuje tradičná “Trnavská cyklistická liga” (TCL). Ako to začalo?
Čítajte viac »

Sagan predvádzal parádne výkony a stal celkovým víťazom Okolo Kalifornie

5 komentárov

SITA 17.05.2015 2 381   Peter Sagan Cestna Cyklistika Okolo Kalifornie Vitaz

Sagan predvádzal parádne výkony a stal celkovým víťazom Okolo Kalifornie V záverečnej etape na 96,6 km z Los Angeles do Pasadeny získal 25-ročný Žilinčan cenné bonifikačné sekundy na rýchlostnej prémii i za 3. miesto v cieli a posunul sa v celkovom poradí pred doterajšieho lídra Juliana Alaphilippeho. V konečnom účtovaní mal jazdec tímu Tinkoff-Saxo k dobru tri sekundy.
Čítajte viac »

Okolo Kalifornie: Sagan opäť bojoval o triumf, Cavendish chválil Martina Velitsa

1 komentár

SITA 15.05.2015 1 204   Cestna Cyklistika Peter Sagan Martin Velits Okolo Kalifornie Mark Cavendish

Okolo Kalifornie: Sagan opäť bojoval o triumf, Cavendish chválil Martina Velitsa Peter Sagan finišoval vo štvrtkovej 5. etape zo Santa Barbary do Santa Clarity na pretekoch Okolo Kalifornie na treťom mieste. Tretíkrát ho tento rok na najväčšom americkom cyklistickom podujatí zdolal Brit Mark Cavendish. Cavendish vedie bodovaciu súťaž o šesť bodov pred Saganom, ktorý zatiaľ na Okolo Kalifornie 2015 neskončil horšie ako tretí.
Čítajte viac »

Peter Sagan sa dočkal a vyhral etapu na Okolo Kalifornie

2 komentáre

SITA 14.05.2015 2 098   Okolo Kalifornie Peter Sagan Vitaz Cestna Cyklistika

Peter Sagan sa dočkal a vyhral etapu na Okolo Kalifornie Po troch druhých miestach sa Peter Sagan dočkal triumfu na pretekoch Okolo Kalifornie, keď vyhral stredajšiu štvrtú etapu z Pismo Beach na Avila Beach (172,2 km). V šprinte do mierneho kopca nedal súperom žiadnu šancu a tešil sa z druhého víťazstva v sezóne 2015.
Čítajte viac »

Reportáž: Jarná Cena mesta Rimavská Sobota - Keď pretek baví, na jedničku po všetkých stránkach

3 komentáre

donny 13.05.2015 124 fotografií 1 536   Cestna Cyklistika Maraton Reportaz Fotogaleria

Reportáž: Jarná Cena mesta Rimavská Sobota - Keď pretek baví, na jedničku po všetkých stránkach V kalendári cestných cyklistických maratónov pribudla v minulom roku nová akvizícia, preteky s názvom Teatro Okolo Malohontu. Pretek sa napriek upršanému počasiu tešil skvelej odozve všetkých zúčastnených a tak sa rozhodli organizátori vyplniť kalendár aj novým podujatím: Jarná cena mesta Rimavská Sobota. Propozície boli jasné, pravá jarná klasika so všetkým, čo k tomu patrí. Krátke prudké stúpania a príjemná kilometráž prilákali aj mňa.
Čítajte viac »

Okolo Kalifornie: Sagan opäť druhý za Cavendishom aj v 2. etape

SITA 12.05.2015 1 100   Okolo Kalifornie Mark Cavendish Peter Sagan Cestna Cyklistika

Okolo Kalifornie: Sagan opäť druhý za Cavendishom aj v 2. etape Cavendish zdolal Sagana tentoraz tesnejšie ako deň predtým a cieľová fotografia ukázala rozdiel ani nie polovice predného kolesa. Ďalší Slováci v pelotóne Michael Kolář (Tinkoff-Saxo) a Martin Velits (Etixx - Quick-Step) prišli do cieľa na 96., resp. 134. mieste.
Čítajte viac »