Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (31 - 40 z 1316 článkov)

Do novej sezóny na slovenský cyklistický trh vstupujú ďalšie renomované značky

3 komentáre

PR článok 06.03.2016 10 fotografií 5 001   Oblecenie Servis Slovensko Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Made4bike Amplifi

Do novej sezóny na slovenský cyklistický trh vstupujú ďalšie renomované značky „To najlepšie pre vás a váš bike….“, tak toto vyjadruje náš live motív, vďaka ktorému prinášame na slovenský trh renomované značky, ktoré dlhé roky pôsobia v cyklistickom odvetví nielen v Európe, ale aj na viacerých kontinentoch.
Čítajte viac »

Limitovaná edícia originálneho majstrovského dresu Petra Sagana už v predaji

6 komentárov

slavo 05.03.2016 10 fotografií 2 783   Cestna Cyklistika Peter Sagan Dres Majstrovstva Uci Shop Oblecenie Horska Cyklistika

Limitovaná edícia originálneho majstrovského dresu Petra Sagana už v predaji Talianska športová odevná značka Sportful, ktorá dodáva oblečenie pre tím Tinkoff, spustila predaj limitovanej edície majstrovského dresu a doplnkov, schválených UCI. Dres aj nohavice sú vyrobené z rovnakých materiálov a technológiou BodyFit Pro, aké sú použité pre oblečenie, v ktorom jazdí Peter Sagan a ďalší členovia tímu Tinkoff, či už pri tréningu alebo v samotných pretekoch.
Čítajte viac »

Hlavou proti stereotypu - 4. časť o silovom tréningu

13 komentárov

Mar1in28 02.03.2016 4 787   Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Zdravotne Info Zdravie Trening

Hlavou proti stereotypu - 4. časť o silovom tréningu Vchádzam do posilňovne so svojou cyklistickou postavou, so zvyškami typického letného opálenia rúk a stehien a vyzerám v spoločnosti objemných „týpkov“ skôr komicky. Avšak môj zámer, ak to môžem takto povedať, je čisto akademický.
Čítajte viac »

Takto sa zráža profesionálny cyklista motorkou na pretekoch

16 komentárov

slavo 01.03.2016 4 568   Video Cestna Cyklistika Pad

Takto sa zráža profesionálny cyklista motorkou na pretekoch Minulý rok doprovodné autá aj motorky poslali k zemi viacero cyklistov a zostreleniu sa nevyhol ani Peter Sagan. Nová sezóna začína a s ňou aj tento nešťastný problém. Uvidíme, čo sa až bude musieť stať, aby doprovodné vozidlá boli v menšom počte, alebo jazdili opatrnejšie.
Čítajte viac »

Po Korzike s cestným bicyklom

slavo 27.02.2016 2 413   Cestna Cyklistika Francuzsko Video

Po Korzike s cestným bicyklom Kým je ešte na Slovensku upršané počasie alebo zima, na francúzskom ostrove Korzika sa dajú najazdiť kilometre jedna radosť. Ostrov navyše ponúka množstvo stúpaní, takže si môžete užiť kopce aj zjazdy.
Čítajte viac »

Peter Sagan skončil druhý v prvej európskej klasike v belgickom Gente

3 komentáre

SITA 27.02.2016 2 441   Vysledky Cestna Cyklistika Peter Sagan

Peter Sagan skončil druhý v prvej európskej klasike v belgickom Gente Sagan z tímu Tinkoff obsadil druhé miesto v sobotňajších pretekoch Omloop Het Nieuwsblad, ktoré odštartovali sezónu jarných klasík v Európe. V záverečnom špurte nestačil iba na svojho veľkého rivala Belgičana Grega van Avermaeta (BMC Racing).
Čítajte viac »

Petra Sagana čakajú prvé dve testovacie klasiky v Belgicku

1 komentár

SITA 26.02.2016 1 915   Peter Sagan Cestna Cyklistika Tinkoff

Petra Sagana čakajú prvé dve testovacie klasiky v Belgicku Sagan v rozpätí 24 hodín absolvuje úvodné dvoje preteky jarného kalendára klasík v Belgicku - Omloop Het Nieuwsblad a Kuurne - Brusel - Kuurne. Pôjde o prípravné podujatia pred očakávanými monumentmi jarnej sezóny Miláno - San Remo, Okolo Flámska a Paríž - Roubaix.
Čítajte viac »

Tinkoff v Malajzii s kvartetom Slovákov a debut Jána Valacha v pozícii hlavného športového riaditeľa

SITA 24.02.2016 1 634   Cestna Cyklistika Tinkoff Juraj Sagan Michael Kolar Vysledky

Tinkoff v Malajzii s kvartetom Slovákov a debut Jána Valacha v pozícii hlavného športového riaditeľa Slovenský šprintér tímu Tinkoff Michael Kolář obsadil v stredajšej úvodnej etape na cyklistických pretekoch Tour de Langkawi v Malajzii šieste miesto. Ďalší Slováci v drese Tinkoff Erik Baška a Juraj Sagan skončili na 48., resp. 110. pozícii.
Čítajte viac »

Bianchi Specialissima - 780 gramov čistej jazdeckej radosti

7 komentárov

slavo 21.02.2016 3 311   Karbon Cestna Cyklistika Video Bianchi

Bianchi Specialissima - 780 gramov čistej jazdeckej radosti Nová Bianchi Specialissima je výnimočný cestný bicykel pre zdolávanie náročných stúpaní spolu so znamenitou trakciou a stabilitou v zjazdoch. Podrobnosti sa môžete dozvedieť na stránkach procycling.sk, alebo priamo v bratislavskej predajni Pro Cycling.
Čítajte viac »

Vyhodil som fľašu - no a čo!

34 komentárov

MentalCoach 18.02.2016 5 209   Udrzba Pitny Rezim Maraton Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Priroda

Vyhodil som fľašu - no a čo! Pred časom som na fóre zaregistroval diskusiu ohľadom vyhadzovania obalov z gélov počas preteku. Diskusia to bola horúca. Myslím, že čitateľ sa aj poučil. Musím povedať, že ja sám som tiež nepoučiteľný, fľaše na pretekoch vždy vyhadzujem. Vždy však na občerstvovačke!
Čítajte viac »