Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (31 - 40 z 1530 článkov)

GT Grade – skutočný chameleón

PR článok 09.12.2016 11 fotografií 3 565   Gravel Gt Sezona 2017 Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Cyklokros

GT Grade – skutočný chameleón Bicykle spadajúce do čoraz viac populárnej kategórie Gravel, zastupuje u GT modelový rad Grade. Aj keď presné označenie nesie názov Enduroad. Predstavený bol v roku 2014 a za ten čas si získal na trhu svoje stabilné miesto. Dokáže totiž otvoriť krásy cestnej cyklistiky aj pre dobrodruhov a pre športovejšie ladených užívateľov zase ponúknuť nové možnosti tréningových okruhov.
Čítajte viac »

Bikovanie v zime - malé zhrnutie

11 komentárov

Imroman 08.12.2016 8 089   Oblecenie Vybava Cestna Cyklistika Zima Horska Cyklistika

Bikovanie v zime - malé zhrnutie Tí ktorí sledujú pozorne tieto stránky si všimli, že na tému zimného jazdenia už som niečo „vypotil“. Lenže zima je tu opäť a tak mi napadlo, kým nebude hotová ďalšia časť, spraviť taký menší sumár. Možno príde vhod niekomu novému, kto práve uvažuje nad tým, či sa oplatí jazdiť aj teraz, alebo bicykel na 3 mesiace mumifikovať.
Čítajte viac »

Unboxing: Magnetický cyklotrenažér Elite Novo Force 2017

14 komentárov

papatulo 07.12.2016 10 fotografií 4 173   Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Trening Elite Unboxing Mtbiker Centrum

Unboxing: Magnetický cyklotrenažér Elite Novo Force 2017 Ako to už na jeseň a cez zimu býva, dni sú krátke, studené a na bicyklovanie vonku často nezostáva mnoho príležitosti. To samozrejme neplatí pre všetkých, ale určite je medzi nami veľká skupina, ktorá po práci či škole nemá príležitosť užiť si denné svetlo a aspoň trochu príjemnejšie teploty na svojom biku.
Čítajte viac »

Rukavice určené špeciálne do zimných podmienok

PR článok 06.12.2016 5 162   Jesen Zima Pp Oblecenie Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Rukavice určené špeciálne do zimných podmienok O tom, ako dlho zostaneme v zime na bicykli vonku, veľmi často rozhodujú naše periférie, teda prsty. Kvalitné zimné rukavice umožnia zostať v sedle poriadne dlhú dobu, aj keď teplota výrazne klesne, takže ich vhodnému výberu sa oplatí venovať pozornosť.
Čítajte viac »

Peter Sagan po prvý raz s prestížnym ocenením Vélo d´Or

1 komentár

SITA 05.12.2016 2 620   Peter Sagan Cestna Cyklistika Ocenenie Vitaz

Peter Sagan po prvý raz s prestížnym ocenením Vélo d´Or Cyklistický dvojnásobný majster sveta Peter Sagan má už dávno po úspešnej sezóne, ale ocenenia zbiera naďalej. Najnovšie sa stal laureátom prestížnej novinárskej ceny Vélo d´Or (Zlatý bicykel), keď triumfoval pred víťazom Tour de France Chrisom Froomom a šampiónom Vuelty Nairom Quintanom.
Čítajte viac »

Tip na výlet: Sám na dvoch kolesách - Ljubljana

25 komentárov

Laco77 04.12.2016 10 fotografií 4 434   Cykloturistika Tip Na Vylet Slovinsko Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Tip na výlet: Sám na dvoch kolesách - Ljubljana Ahojte, tento text píšem preto, aby som zaznamenal svoju zatiaľ najväčšiu a najdlhšiu cestu na biku. Skrsol v hlave nápad, že by som mohol vymeniť cesťák za pomalý diaľkový bike a skúsiť cykloturistiku. Toto označenie znie nevinne a evokuje rakúskeho dôchodcu rútiaceho sa 10-kilometrovou rýchlosťou po hrádzi a tlačiaceho wurst v každom bufete. To by však v tom nebola moja povaha, keby som si veci nenaplánoval tak, že namiesto pohodovej cykloturistiky išlo o diaľkový maratón typu bicykluj alebo zomri.
Čítajte viac »

Čo si predstaviť pod pojmom gravel?

17 komentárov

Imroman 01.12.2016 4 802   Video Gravel Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Novinky

Čo si predstaviť pod pojmom gravel? Veľmi často sa v poslednej dobe stretávame s pojmom "gravel". Je to v podstate niečo medzi cestou a terénom, no trochu bližšie nám to predstaví profesionálny cyklista/cyklokrosár Jeremy Powers. Samozrejme, v trochu odľahčenej forme a na Islande...
Čítajte viac »

Cestné bicykle do 2 000 € – vstupná brána do sveta cestnej cyklistiky

PR článok 30.11.2016 6 446   Cestny Bike Cestna Cyklistika Pp Sezona 2017 Novinky

Cestné bicykle do 2 000 € – vstupná brána do sveta cestnej cyklistiky Bicykle v cene do 2 000 € sú takou vstupnou bránou do sveta kvalitných cestných strojov. Taktiež je to ideálna hranica na každodenného tréningového spoločníka a hltača kilometrov. V dnešnom článku si trochu predstavíme, čo nám výrobcovia dokážu v tejto kategórii ponúknuť.
Čítajte viac »

Giro d'Italia 2016 na vlastné oči

1 komentár

slavo 29.11.2016 90 fotografií 2 831   Etapa Cestna Cyklistika Giro D Italia Taliansko Davorin Pinarello

Giro d'Italia 2016 na vlastné oči Každý rok začiatkom leta sa koná Giro d'Italia - jedna z troch najznámejších a najpopulárnejších cestných akcií. Giro je trojtýždenný etapák ako ináč v Taliansku a tento rok vďaka dovozcovi značky Pinarello na Slovensko, firme Davorin, som mal možnosť pozrieť si koniec jeden etapy. Ale poďme pekne po poriadku.
Čítajte viac »

Posezónny výpredaj SiS a novinky v OKR Cycles

PR článok 26.11.2016 10 fotografií 3 972   Sis Vypredaj Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Trening

Posezónny výpredaj SiS a novinky v OKR Cycles Jesenné a zimné obdobie je čas zhodnotenia uplynulej sezóny a začiatok prípravy na tú nasledujúcu. V OKR Cycles sme pre vás pripravili niekoľko noviniek, vďaka ktorým môžete posunúť svoje jazdenie na vyššiu úroveň, či už ste hobby jazdec alebo výkonný amatérsky športovec.
Čítajte viac »