Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (31 - 40 z 1457 článkov)

Energetické gély – prídu vhod, najmä ak sa zdvihne tempo

PR článok 09.09.2016 4 114   Vyziva Pp Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Regeneracia

Energetické gély – prídu vhod, najmä ak sa zdvihne tempo Energetické gély sú v cyklistike, ale aj v iných športoch veľmi populárne. Prídu vhod, keď sa poriadne zdvihne tempo, prípadne ako rýchla záchrana, keď už nie je čas na trávenie a potrebujeme dávku energie. Niektoré dodajú okrem energie aj základné elektrolyty, prípadne kofeín a sú vhodné tiež na podporu dlhšie trvajúceho výkonu.
Čítajte viac »

Peter Sagan pôjde na ME, aj ďalší traja majstri sveta

1 komentár

SITA 08.09.2016 3 642   Peter Sagan Cestna Cyklistika Francuzsko

Peter Sagan pôjde na ME, aj ďalší traja majstri sveta Úradujúci majster sveta Peter Sagan bude jednou z hviezd nadchádzajúceho európskeho šampionátu v cestnej cyklistike, ktorého dejiskom bude dňoch 14.- 18. septembra Plumelec vo francúzskom Bretónsku. Organizátori sa na svojom webe pochválili, že v štartovnej listine figurujú mená ostatných štyroch majstrov sveta v cestných pretekoch s hromadným štartom.
Čítajte viac »

Rady a skúsenosti: Základné kúsky oblečenia

37 komentárov

Imroman 06.09.2016 7 962   Dres Oblecenie Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Rady a skúsenosti: Základné kúsky oblečenia Mnoho ľudí práve teraz možno premýšľa nad tým, že by si radi kúpili nejaký ten bike a postupne prenikli do sveta cyklistiky. Prípadne ho už majú doma, ale ako každý vie, tým to zďaleka nekončí. Čo sa hodí na začiatok z hľadiska oblečenia, si povieme práve v tomto článku.
Čítajte viac »

Nová aeropoloha, alebo riadne pokúšanie šťastia

12 komentárov

slavo 06.09.2016 4 208   Cestna Cyklistika Zabava Video

Nová aeropoloha, alebo riadne pokúšanie šťastia Toto radšej neskúšajte, ale ak by vás to predsa len napadlo spraviť, nechajte sa pri tom natočiť :). Všimnite si aj na záver motocyklistu, ako si fotí cyklistu oboma rukami. Jasní kandidáti na Darwinovu cenu.
Čítajte viac »

Majstrovstvá SR v časovke družstiev - fotografie a výsledky

4 komentáre

Žigo 05.09.2016 50 fotografií 2 735   Zilina Majstrovstva Majstrovstva Slovenska Casovka Druzstiev Cestna Cyklistika

Majstrovstvá SR v časovke družstiev - fotografie a výsledky V obci Teplička nad Váhom sa minulú nedeľu konali Majstrovstvá SR v časovke družstiev. O titul majstra pritom súťažili cyklisti od žiackych až po kategóriu mužov. Preteky v kategórií kadetiek, junioriek a žien sa však pre nízky počet prihlásených neuskutočnili.
Čítajte viac »

Tip na výlet: Okolo Neusiedler See s Bianchi Specialissima - kolečko okolo jazera, ktoré nie je okolo jazera

7 komentárov

slavo 02.09.2016 55 fotografií 6 813   Cestna Cyklistika Rakusko Tip Na Vylet

Tip na výlet: Okolo  Neusiedler See s Bianchi Specialissima - kolečko okolo jazera, ktoré nie je okolo jazera Niekto hovorí, že je to nuda, ďalším sa tam páči a ja som sa po minuloročnom obkrúžení na horskom hardtaili rozhodol vrátiť na miesto činu ešte raz, ale tentokrát s poriadnou žiletkou a dať si takmer identickú trasu.
Čítajte viac »

Slovenské ubytovanie v rakúskom raji oddychu

4 komentáre

PR článok 02.09.2016 10 fotografií 4 745   Cyklohotel Cestna Cyklistika Rakusko Ubytovanie Horska Cyklistika Cykloturistika

Slovenské ubytovanie v rakúskom raji oddychu Len 3 hod. cesty od Bratislavy sa nachádza “zelené srdce rakúska” - spolková krajina Štajersko, ako stvorená pre cyklistiku, ale tiež kopec ďalších aktivít. A ak budete niekedy hľadať ubytovanie v lokalite Saltzkammergut, tak vedzte, že jeden pohodový penzión tu má aj Slovák Roman Rajták, odporúčaný viacerými našimi bikermi.
Čítajte viac »

Okolo Flámska 2016 - Na tento výkon Petra Sagana sa len tak nezabudne

3 komentáre

Imroman 31.08.2016 14 024   Cestna Cyklistika Okolo Flamska Video Peter Sagan

Okolo Flámska 2016 - Na tento výkon Petra Sagana sa len tak nezabudne V poslednom čase sa všetko točilo okolo XC a olympiády, ktorá Petrovi nevyšla podľa predstáv. Ale už sa možno trochu zabudlo, čo vyšlo úplne dokonale. Boli to záverečné kilometre tohtoročného jarného monumentu okolo Flámska, kedy Peter Sagan zaútočil na strmom Paterbergu akoby to bola rovina a následne za sebou udržal aj takého časovkára akým je Fabian Cancellara v spolupráci so Seppom Vanmarckom. Navyše, vyhrať 100. ročník a v drese Majstra sveta je dokonalá čerešnička. Video je síce trochu dlhšie, ale dá sa na neho pozerať dookola, navyše so skvelým anglickým komentárom...
Čítajte viac »

Návšteva Pinarello - dokonca striekajú bicykle priamo v Taliansku

7 komentárov

slavo 29.08.2016 20 fotografií 6 258   Taliansko Pinarello Giro D Italia Davorin Cestna Cyklistika

Návšteva Pinarello - dokonca striekajú bicykle priamo v Taliansku Pôvodne táto návšteva nebola ani v pláne a pozvánka bola “iba” na pozrenie si jednej z etáp na Giro d'Italia, ale našťastie sa mi podarilo aj nahliadnúť do výroby v centrále a továrni Pinarello, ktorá sa nachádza na severe Talianska v meste Treviso. Pinarello, tak to je značka so svojskou filozofiou a prístupom, ktorým sa značne odlišuje od ostatných.
Čítajte viac »

ŠKODA videá bez Zvelitsovania - behind the scenes alebo aj ako to celé vzniklo

3 komentáre

Imroman 28.08.2016 10 fotografií 4 248   Skoda Skoda Bike Open Tour Peter Velits Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

ŠKODA videá bez Zvelitsovania - behind the scenes alebo aj ako to celé vzniklo V podstate už ani presne neviem, ako to celé začalo. Najskôr to malo byť len zopár menších článkov, potom videá s účasťou Petra Velitsa a nakoniec sa ma Tomáš (cervo) spýtal, či nechcem hrať v kratučkých videách, z ktorých sa neskôr stali videá o čosi dlhšie...
Čítajte viac »