Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (31 - 40 z 1342 článkov)

Sagan v pretekoch na horskom biku v Tepliciach - očakáva sa príchod 5 až 7 tisícok fanúšikov a televízneho štábu z USA

5 komentárov

SITA 29.04.2016 4 566   Cross Country Teplice Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Peter Sagan

Sagan v pretekoch na horskom biku v Tepliciach - očakáva sa príchod 5 až 7 tisícok fanúšikov a televízneho štábu z USA Fenomén Peter Sagan si to po páde na nedávnych pretekoch v Grazi nerozmyslel a pricestoval aj do českých Teplíc. Tam sa v sobotu popoludní zúčastní na pretekoch Českého pohára kategórie C1 v cross-country na horských bicykloch.
Čítajte viac »

Fotogaléria: VISEGRAD 4 RACE - z Čunova do Gabčíkova a späť

melu 28.04.2016 185 fotografií 1 543   Cestna Cyklistika Fotogaleria Slovensko

Fotogaléria: VISEGRAD 4 RACE - z Čunova do Gabčíkova a späť Nedeľu (24.4.2016), sme sa rozhodli spríjemniť menším cyklistickým výletom na preteky v rámci série VISEGRAD 4 RACE, s fotografickými úmyslami. Slovenská etapa tejto série merala 160 kilometrov so štartom z Čunova do Gabčíkova a okruhom po priľahlých dedinách, s cieľom späť v Čunove.
Čítajte viac »

Bunda - DAINESE ARIA LITE WINDBREAKER - alebo s logom diabla so svätožiarou

PR článok 26.04.2016 7 fotografií 3 061   Dainese Oblecenie Taliansko Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Bunda - DAINESE ARIA LITE WINDBREAKER - alebo s logom diabla so svätožiarou Mladý Lino chcel provokovať. V katolíckom Taliansku umiestnil do loga - diabla so svätožiarou. Spolu potom ovládli svet. Písal sa rok 1972. Pochopiteľne, vo Vatikáne nikdy žiadnu zákazku nezískal a do dnes mnoho ľudí siahne radšej po inej značke. Stále sú tu však milióny tých, ktorí chcú provokovať, zlostiť a vystúpiť z radu. To len tak na úvod, aby sme si ozrejmili, že v logu nie je líška :-).
Čítajte viac »

Shimano SLX už aj s 1x11 a dostupnosťou od leta 2016

20 komentárov

papatulo 26.04.2016 5 fotografií 4 265   Shimano Rady Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Shimano SLX už aj s 1x11 a dostupnosťou od leta 2016 Po úspešnom 11-rýchlostnom systéme najvyššej sady XTR, sme sa koncom minulej sezóny tešili aj z modernizovanej sady Shimano Deore XT. Shimano koncom minulého týždňa okrem novej dostupnejšej elektronickej sady Shimano Deore XT Di2 predstavilo aj úplne novú sadu Shimano SLX.
Čítajte viac »

Súťažný návrat Petra Sagana do sedla horského bicykla sa skončil pádom a predčasným odstúpením

11 komentárov

SITA 24.04.2016 6 024   Pad Tinkoff Cestna Cyklistika Peter Sagan

Súťažný návrat Petra Sagana do sedla horského bicykla sa skončil pádom a predčasným odstúpením Podľa onlajn verzie pretekov Grazer Bike-Opening Strattegg Race v rakúskom Grazi Sagan zosadol z bicykla v piatom kole pretekov cross country mužskej elite, ktoré sa jazdili na osem kôl na 4-kilometrovom okruhu. Sagana postihol pád a podľa rakúskeho zdroja kleinezeitung.at nemohol ďalej pokračovať na zničenom bicykli.
Čítajte viac »

Tinkoff s triom Slovákov vyhral tímovú časovku

3 komentáre

SITA 23.04.2016 1 919   Tinkoff Michael Kolar Erik Baska Juraj Sagan Cestna Cyklistika

Tinkoff s triom Slovákov vyhral tímovú časovku Tím Tinkoff sa stal víťazom sobotňajšej 5. etapy cyklistických pretekov Okolo Chorvátska, ktorou bola tímová časovka na 40,3 km medzi mestami Poreč a Umag. Súčasťou víťazného tímu je aj trio Slovákov Juraj Sagan, Erik Baška a Michael Kolář.
Čítajte viac »

Slow motion: Poriadne tvrdý pád v rýchlej zákrute

7 komentárov

slavo 22.04.2016 4 418   Pad Cestna Cyklistika Video

Slow motion: Poriadne tvrdý pád v rýchlej zákrute V rýchlosti sa veľa vecí nedá postrehnúť, ale vďaka tomuto spomalenému záznamu si môžete pozrieť, ako sa pošmyknutie jedného z jazdcov zmení na dosť veľký problém pre ďalších.
Čítajte viac »

Test: Cannondale Slate - cestný bicykel do šotoliny aj na zaplátané slovenské cesty

39 komentárov

iceman 17.04.2016 30 fotografií 4 460   Lefty Test Cannondale Cestna Cyklistika Cyklokros

Test: Cannondale Slate - cestný bicykel do šotoliny aj na zaplátané slovenské cesty Zmutovala ryba, ryba s rakom neborákom, vznikol dáky divný vták, ani ryba ani rak... Presne slová tejto pesničky mi napadli pri prvom pohľade na nový počin z dielne Cannondale, ktorý sa mi dostal pod zadok na krátke testovanie. Pri pohľade na Cannondale Slate sa vynoria okamžite viaceré otázky. Je to klasický cestný bicykel, či nebodaj veľmi zvláštny horák? Alebo je to stroj určený na cyklokros? Prípadne špeciál na jarné klasiky s mačacími hlavami? Získať odpoveď, čo je Cannondale Slate vlastne zač a na čo je určený, som sa snažil zistiť pri mojich testovacích jazdách.
Čítajte viac »

Ebajk – produkt aj pre rodinu cyklistu

42 komentárov

PR článok 15.04.2016 5 fotografií 2 658   Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Ebike Bratislava

Ebajk – produkt aj pre rodinu cyklistu Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, aj aktívnemu cyklistovi dokáže elektrobicykel spríjemniť život. Že ako? Tým, že vezmete ženu, deti, či kamošov nešportovcov so sebou na bikovačku a užijete si čas s tými, ktorých nemôžete mať bežne na výlete, lebo majú inú, slabšiu kondíciu.
Čítajte viac »

POLARIS – Hviezda cyklistického oblečenia

1 komentár

PR článok 12.04.2016 13 fotografií 2 525   Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Made4bike Cyklistika Oblecenie

POLARIS – Hviezda cyklistického oblečenia Aj napriek veľkej konkurencii v ponuke cyklistického oblečenia, sa na slovenskom trhu objavuje nový hráč – anglická značka POLARIS a do svojho portfólia ju zaradil Made4bike.
Čítajte viac »