Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (31 - 40 z 1184 článkov)

Peter Sagan sa stal suveréne majstrom Slovenska v pretekoch s hromadným štartom

5 komentárov

SITA 28.06.2015 1 766   Jozef Metelka Juraj Sagan Peter Sagan Cestna Cyklistika Zilina Majstrovstva Slovenska

Peter Sagan sa stal suveréne majstrom Slovenska v pretekoch s hromadným štartom Peter Sagan z tímu Tinkoff Saxo sa piatykrát v sérii stal cyklistickým majstrom Slovenska v pretekoch s hromadným štartom v kategórii elite-mužov. Na spoločnom šampionáte Slovákov a Čechov v Žiline v nedeľu zvíťazil suverénne, keď v koncovke 199 km dlhých pretekov predviedol sólojazdu za prvenstvom.
Čítajte viac »

Peter Sagan sa nezdá a vybojoval majstrovský dres v časovke

6 komentárov

SITA 26.06.2015 2 447   Cestna Cyklistika Casovka Jozef Metelka Peter Sagan Zilina Majstrovstva Slovenska

Peter Sagan sa nezdá a vybojoval majstrovský dres v časovke Sagan bude nosiť na sebe dres majstra Slovenska na vrcholných pretekoch aj v časovke. Dvadsaťpäťročná hviezda potvrdila v domácom prostredí v okolí Žiliny pozíciu jedného z favoritov a stala sa prvýkrát v kariére slovenským šampiónom v jazde proti chronometru v kategórii elite. Sagan na tróne vystriedal Petra Velitsa, ktorý vyhral posledné tri tituly. Výborne zajazdil Jozef Metelka, ktorý obsadil 4. miesto.
Článok bol doplnený 26.06.2015 o 17:45.
Čítajte viac »

Ako jazdí legenda - Bianchi predstavil novú Specialissimu s Countervail technológiou

2 komentáre

cervo 26.06.2015 11 fotografií 2 272   Bianchi Cestna Cyklistika Test Tour De France

Ako jazdí legenda - Bianchi predstavil novú Specialissimu s Countervail technológiou Bianchi na svoje 130. výročie v priestoroch Lago di Iseo predstavil novú vlajkovú loď značky - ultraľahký rám Specialissima s minimalistickým designom a hmotnosťou, za to s technológiou pohlcujúcou vibrácie, ktorá zvyšuje stabilitu v zjazdoch. Rám bude na Tour de France jazdiť tím Lotto Jumbo a my sme si ho mali možnosť pri jeho premiére vyskúšať.
Čítajte viac »

Christopher Froome priznal, že vynechal antidopingovú kontrolu

3 komentáre

SITA 25.06.2015 1 287   Cestna Cyklistika Christopher Froome Uci

Christopher Froome priznal, že vynechal antidopingovú kontrolu Cyklista Chris Froome sám vyšiel s pravdou von a potvrdil, že tento rok vynechal jednu antidopingovú kontrolu. Víťaz Tour de France 2013 priznal, že v čase relaxačného pobytu s manželkou v Taliansku sa mu prihodila nemilá udalosť.
Čítajte viac »

Rady a tipy pri výbere cestného bicykla

26 komentárov

donny 22.06.2015 3 837   Ako Nakupovat Bike Technika Cestna Cyklistika

Rady a tipy pri výbere cestného bicykla Nie je cesťák ako cesťák. Pri určovaní správnej veľkosti si treba dávať pozor na viac aspektov, aby ste sa konečným výsledkom priblížili ku bicyklu presne na vašu mieru. V nasledujúcom článku sa pokúsime vypichnúť rady a zosumarizovať výber cestného bicykla nielen podľa vašej výšky, ale aj iných, často zabudnutých hľadísk.
Čítajte viac »

Rock Machine - Biky za rozumnú cenu s dobrou výbavou, ktoré majú vo svojej DNA dobrodružstvo

5 komentárov

PR článok 20.06.2015 10 fotografií 2 387   Rock Machine Sloger Eu Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Rock Machine - Biky za rozumnú cenu s dobrou výbavou, ktoré majú vo svojej DNA dobrodružstvo Pestrá ponuka horských, cestných ale aj ďalších typov bicyklov ponúka množstvo modelov, ktoré príjemne prekvapia svojou priaznivou cenou a dobrou výbavou. Pozriete sa na výber zaujímavých modelov a zistite o nich viac.
Čítajte viac »

Okolo Neziderského jazera (Neusiedler See) - Nenáročná cykloturistika kúsok od Bratislavy

14 komentárov

slavo 18.06.2015 91 fotografií 1 994   Rakusko Tip Na Vylet Cestna Cyklistika Rock Machine

Okolo Neziderského jazera (Neusiedler See) - Nenáročná cykloturistika kúsok od Bratislavy Menej ako 50 km od Bratislavy sa nachádza Neziderské jazero, ktoré ponúka viacero nenáročných dobre značených cyklotrás. Okolo celého jazera je to približne 120 km s minimálnym prevýšením, ale keď sa vyberiete aj do maďarského mesta Sopron, predĺžite si trasu ešte o ďalších 25 km a nastúpate celkovo 500 metrov. Navyše cez jazero premávajú lode, ktorými sa môžete aj s bikom dopraviť na druhú stranu, takže si môžete vybrať aj oveľa kratší variant.
Čítajte viac »

Krosový bicykel Cannondale s vidlicou Lefty

6 komentárov

PR článok 17.06.2015 3 029   Cyklokros Cestna Cyklistika Kros Cannondale Lefty Video Novinky

Krosový bicykel Cannondale s vidlicou Lefty Niečo zaujímavého pre tých, ktorí majú radi cestu, ale nechcú, aby ich neupravená bočná poľná cesta zastavila. Ak chcete na seba strhnúť pri jazde pozornosť, tento bicykel vám k tomu isto pomôže, aj keď podáte iba priemerné výkony :).
Čítajte viac »

Sagan vo Švajčiarsku zaokrúhlil počet triumfov na 10

1 komentár

SITA 15.06.2015 1 392   Cestna Cyklistika Okolo Svajciarska Peter Sagan Vitaz

Sagan vo Švajčiarsku zaokrúhlil počet triumfov na 10 Peter Sagan sa stal víťazom 3. etapy na cyklistických pretekoch Okolo Švajčiarska. V záverečnom špurte etapy dlhej iba 117,3 km z Quinta do Olivone sa presadil pred Španielom Danim Morenom (Kaťuša) a Francúzom Thibautom Pinotom (FDJ). Sagan zopakoval svoj triumf v 3. etape na Tour de Suisse spred roka a celkovo si na tomto prípravnom podujatí pred Tour de France pripísal už desiate etapové víťazstvo.
Čítajte viac »

Slovák Michael Kolář vyhral záverečnú 5. etapu na 59. ročníku cyklistických pretekov Okolo Slovenska

1 komentár

SITA 14.06.2015 1 038   Cestna Cyklistika Okolo Slovenska Michael Kolar

Slovák Michael Kolář vyhral záverečnú 5. etapu na 59. ročníku cyklistických pretekov Okolo Slovenska Cyklista tímu Tinkoff-Saxo jazdiaci v drese slovenskej reprezentácie Michael Kolář vyhral záverečnú 5. etapu na 59. ročníku cyklistických pretekov Okolo Slovenska, ktorá viedla z Nového Mesta nad Váhom do Bratislavy a merala 123,5 km.
Čítajte viac »