Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (31 - 40 z 1226 článkov)

Sagan vyhral 3. etapu na Vuelta a Espana

slavo 24.08.2015 1 779   Cestna Cyklistika Vuelta Peter Sagan Video

Sagan vyhral 3. etapu na Vuelta a Espana Po sérii nedávnych druhých miest, kedy Saganovi ušlo víťazstvo doslova o centimetre sa opäť postavil na najvyšší stupeň víťazov. Peter vyhral špurt pelotónu 3. etapy, ktorá merala 158,4 km.
Čítajte viac »

Nibaliho vylúčili z Vuelty, držal sa mechanického vozidla - Pozrite si jeho senzačné zrýchlenie

16 komentárov

SITA 24.08.2015 3 736   Cestna Cyklistika Vuelta Vincenzo Nibali

Nibaliho vylúčili z Vuelty, držal sa mechanického vozidla - Pozrite si jeho senzačné zrýchlenie Talianskeho cyklistu Vincenza Nibaliho vylúčili z pretekov Grand Tour Vuelta a Espaňa, víťaz vlaňajšej Tour de France sa údajne držal mechanického vozidla svojho tímu po hromadnom páde asi 30 kilometrov pred cieľom nedeľňajšej 2. etapy.
Čítajte viac »

Tímovú časovku vyhral BMC, prvým lídrom Peter Velits

SITA 22.08.2015 1 221   Peter Velits Cestna Cyklistika Peter Sagan Vuelta

Tímovú časovku vyhral BMC, prvým lídrom Peter Velits Víťazmi úvodnej etapy cyklistickej Vuelty, ktorou bola tímová časovka na 7,4 km z Puerto Banús do Marbelly, sa stal tím BMC Racing so slovenským jazdcom Petrom Velitsom. Práve Velits priviedol v sobotu podvečer ako prvý do cieľa svojich spolujazdcov vo výslednom čase 8:11 min, ktorý bol o sekundu rýchlejší ako sumárny výkon členov Tinkoff-Saxo s lídrom Petrom Saganom.
Čítajte viac »

Tromfami Tinkoff-Saxo na Vuelte budú Majka a Sagan

SITA 19.08.2015 1 769   Tinkoff-saxo Peter Sagan Vuelta Cestna Cyklistika

Tromfami Tinkoff-Saxo na Vuelte budú Majka a Sagan Kapitánom tímu Tinkoff-Saxo na nadchádzajúcich cyklistických pretekoch Okolo Španielska (Vuelta a Espaňa, 22. 8. - 13. 9.) bude Poliak Rafal Majka. Zatiaľ čo s Majkom predstavitelia tímu rátajú ako lídrom pre celkovú klasifikáciu, Slovák Peter Sagan by sa mal pokúšať o etapové víťazstvá.
Čítajte viac »

Prehľad ponuky bicyklov a odborného servisu v Nitre

11 komentárov

GaliPe54 14.08.2015 11 fotografií 1 815   Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Nitra Obchod

Prehľad ponuky bicyklov a odborného servisu v Nitre Cyklistická sezóna je v plnom prúde a mnohí ešte nestihli pred prázdninovými výletmi skontrolovať technický stav svojho „tátoša“, resp. otáľali s kúpou nového. Časy, kedy bol problém zohnať bicykel podľa predstáv bikera, už dávno pominuli. Dnes sa skôr potrápime pri výbere z  bohatej ponuky bicyklov. Mnohí pred nákupom z E-shopov uprednostňujú osobný výber v kamennej predajni. Kam sa teda vybrať za nákupom alebo servisom? Pre stručný prehľad uvediem možnosti v Nitre. Snáď sa niekto pridá a prispeje aktuálnym prehľadom vo svojom meste.
Čítajte viac »

KELLYS BICYCLES hľadá do svojho tímu mladého človeka na pozíciu Junior Produkt Manažér

5 komentárov

PR článok 13.08.2015 2 159   Kellys Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Slovensko Vyroba

KELLYS BICYCLES hľadá do svojho tímu mladého človeka na pozíciu Junior Produkt Manažér Staň sa súčasťou tímu, ktorý stojí za zrodom našich bicyklov! Hľadaj viac info o pozícii a posielaj svoj životopis.
Čítajte viac »

Test: Saris Thelma 3 – autonosič šetrný k rámu bicykla

22 komentárov

mondzo 11.08.2015 3 540   Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Auto Nosic Test

Test: Saris Thelma 3 – autonosič šetrný k rámu bicykla Poslednú dobu nás lokálne cyklotrasy už obavili a začalo obdobie cestovania a samozrejme s bicyklami. Pôvodne som to riešil nosičmi na strechu. Pri menšom aute Ford Focus to bolo ešte OK, bez menších problémov dáte na strechu aj 3-4 bicykle, no po kúpe VW Sharan to začalo byť o niečo horšie (auto je o niečo vyššie) a už dlhšiu dobu som sa pozeral po nosiči na ťažné zariadenie. Celkom vhod mi teda prišiel test nosiča Saris Thelma 3.
Čítajte viac »

Fantastické: Erik Baška majstrom Európy v cestnej cyklistike

SITA 09.08.2015 1 357   Cestna Cyklistika Majstrovstva Europy Erik Baska

Fantastické: Erik Baška majstrom Európy v cestnej cyklistike Slovenský cyklista Erik Baška sa stal majstrom Európy v kategórii do 23 rokov. Reprezentant tímu AWT-GreenWay ovládol záverečný špurt nedeľňajších popoludňajších pretekov jednotlivcov na 161 km v estónskom Tartu. Jeho víťazný čas bol 3:36:49 h. Striebro si vybojoval ruský reprezentant Mamir Staš a bronz putuje do Talianska zásluhou Davideho Martinelliho.
Čítajte viac »

Canyon: Zloženie nového cestného bicyklu po jeho obdržaní

9 komentárov

slavo 07.08.2015 3 089   Nastavenie Technika Cestna Cyklistika Canyon Video

Canyon: Zloženie nového cestného bicyklu po jeho obdržaní Akonáhle vám kuriér doručí nový Canyon, všetko čo potrebujete spraviť, je spraviť pár jednoduchých úkonov pred tým ako bude bicykel pripravený na jazdu. Všetko potrebné náradie je súčasťou zásielky spolu s názorným návodom. V tomto videu je ukázané ako správne zložiť nový cestný bicykel Canyon pomocou priloženého návodu, ktorý je súčasťou zásielky.
Článok bol doplnený 07.08.2015 o 19:10.
Čítajte viac »

Cyklomaratón Trnava – Rysy: 300km po stopách vojenskej posádky z roku 1944

1 komentár

Cepo 07.08.2015 2 130   Cestna Cyklistika Vysoke Tatry Trnava Video

Cyklomaratón Trnava – Rysy: 300km po stopách vojenskej posádky z roku 1944 Tento rok sa uskutočnilo už 38. pokračovanie. Ozaj, vedeli ste, ako vznikla táto myšlienka? Ide sa po stopách vojenskej posádky, ktorá sa vybrala v roku 1944 s úmyslom pridať sa k SNP. Išli na bicykloch? Neviem :).
Čítajte viac »