Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (31 - 40 z 1513 článkov)

Tip na výlet: Čo s načatým víkendom?

4 komentáre

matmat 10.11.2016 10 fotografií 3 633   Kanada Tip Na Vylet Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Tip na výlet: Čo s načatým víkendom? Je piatok večer, víkend za okrúhlym rohom a predpoveď hovorí, že počasie bude stvorené pre bicykel. Telefón zvoní, doobednajšia jazda okolo oceánu je dohodnutá.
Čítajte viac »

Bianchi Oltre XR 4 – aerodynamika a komfort na taliansky spôsob

PR článok 08.11.2016 5 112   Cestna Cyklistika Sezona 2017 Novinky Bianchi

Bianchi Oltre XR 4 – aerodynamika a komfort na taliansky spôsob Niektorí ste si možno všimli pri sledovaní prenosov z cyklistiky zaujímavé stroje pretekárov z teamu LottoNL-Jumbo. Jedná sa v podstate o novinku z dielne Bianchi, ktorá má poskytnúť 2 dôležité vlastnosti – aerodynamiku a komfort. Ako spolu vlastne súvisia?
Čítajte viac »

Metelka premiérovo na SP v Glasgowe na 14. mieste

1 komentár

SITA 06.11.2016 2 908   Jozef Metelka Drahova Cyklistika Cestna Cyklistika

Metelka premiérovo na SP v Glasgowe na 14. mieste Jozef Metelka vo svojej premiére na pretekoch Svetového pohára cyklistov-dráharov medzi "zdravými" pretekármi v Glasgowe skončil v kvalifikácii stíhačky jednotlivcov na 14. mieste.
Čítajte viac »

Rukavice, čiapky a ponožky na prechodné obdobie

PR článok 06.11.2016 6 402   Zima Pp Jesen Oblecenie Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Rukavice, čiapky a ponožky na prechodné obdobie Nenápadnými, ale veľmi dôležitými doplnkami sú tie, ktoré chránia naše periférie, teda čiapky, rukavice a ponožky. Najmä s príchodom jesene na ne netreba zabúdať a možno vás inšpiruje niekoľko zaujímavých tipov.
Čítajte viac »

Outlet bicyklov Canyon – možnosť získať dreambike za rozumnú cenu

PR článok 04.11.2016 9 448   Vypredaj Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Canyon

Outlet bicyklov Canyon – možnosť získať dreambike za rozumnú cenu Bicykle Canyon sú známe najmä skvelým pomerom ceny a „výkonu“. No a tento pomer je ešte výhodnejší pri tzv. outletových modeloch. Dostupné sú naozaj veľmi zaujímavé kúsky z výstav, prípadne cestné bicykle jazdené známymi profesionálmi. Samozrejme, na svoje si prídu aj milovníci XC, endura a taktiež zjazdu...
Čítajte viac »

Pozvánka: III. diel festivalu Cyklocestovanie

Enriko111 03.11.2016 10 fotografií 2 225   Pozvanka Cestovat Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Festival

Pozvánka: III. diel festivalu Cyklocestovanie Festival venovaný špeciálne cestovaniu na bicykloch vám aj v tomto roku prinesie množstvo zaujímavých prednášok, príbehov doplnených fotografiami, ale aj video pozdravy a projekcie filmov.

Čítajte viac »

Felt 2017 – zaujímavé novinky v cestnej kolekcii, modely FR a VR

PR článok 01.11.2016 25 fotografií 3 390   Novinky Cestna Cyklistika Felt Skprofibike

Felt 2017 – zaujímavé novinky v cestnej kolekcii, modely FR a VR Americký výrobca Felt na sezónu 2017 pripravil množstvo noviniek. Dnes sa pozrieme trochu bližšie na tie, ktoré určite zaujmú najmä milovníkov asfaltu a svižnej jazdy, prípadne aj tých, ktorí hľadajú nové možnosti využitia cestného bicykla.
Čítajte viac »

Test: Polaris bunda a dres ako stvorené pre únik od všedného života

6 komentárov

warzone 26.10.2016 20 fotografií 4 418   Enduro Jesen Test Oblecenie Horska Cyklistika Cestna Cyklistika Polaris Made4bike

Test: Polaris bunda a dres ako stvorené pre únik od všedného života Oblečenie anglickej značky Polaris je u nás stále málo známe, aj keď táto firma funguje už 26 rokov. Odkedy má distribútora aj na Slovensku, bolo na MTBIKRI napísaných pár PR článkov s predstavením ich výrobkov.
Čítajte viac »

Moja (prvá) TCL

5 komentárov

Bikejoring 25.10.2016 10 fotografií 3 319   Tcl Trnava Cestna Cyklistika Slovensko Preteky

Moja (prvá) TCL Nedávno skončenú pretekársku sezónu som absolvoval premiérovo v drese klubu Cyklisti Trnava. Tento klub mimo iné organizuje aj tradičnú Trnavskú cyklistickú ligu, ktorú väčšine ľudí “od fachu” predstavovať netreba. Cyklistická liga je v našich zemepisných šírkach veľmi vzácny a ojedinelý formát cyklistických pretekov, kedy sa na známych okruhoch, či kratších časovkách preteká uprostred pracovného týždňa.
Čítajte viac »

Test: Castelli Alpha – pravá zimná bunda so zaujímavou konštrukciou

18 komentárov

Imroman 23.10.2016 35 fotografií 8 486   Test Oblecenie Castelli Bundy Zima Jesen Horska Cyklistika Cestna Cyklistika

Test: Castelli Alpha – pravá zimná bunda so zaujímavou konštrukciou Väčšina výrobcov zimného oblečenia sa pri navrhovaní svojich modelov určených do zimy a chladu spolieha hlavne na použitý materiál. Lenže v súčasnej dobe stále nemáme k dispozícii materiál, ktorý by dokázal „udýchať“ náročnejšiu záťaž, napr. v dlhšom stúpaní.
Čítajte viac »