Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (511 - 520 z 1197 článkov)

Sagan druhý na skrátenom Miláno - San Remo

4 komentáre

SITA 17.03.2013 2 372   Milano San Remo Peter Sagan Cestna Cyklistika

Sagan druhý na skrátenom Miláno - San Remo Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v prvej tohtoročnej klasike Miláno - San Remo 2. miesto. Dvadsaťtriročný jazdec tímu Cannondale bol blízko k prvému víťazstvu na niektorom z veľkých jednodňových pretekov, ale na cieľovej páske ho prešpurtoval Nemec Gerald Ciolek. Na 3. mieste skončil Švajčiar Fabian Cancellara.

Článok bol doplnený 17.03.2013 o 20:50.

Kováč druhý v súťaži vrchárov v Chorvátsku

SITA 18.03.2013 565   Cestna Cyklistika Maros Kovac

Slovenský cyklista Maroš Kováč z Dukly Trenčín Trek obsadil druhé miesto v súťaži vrchárov na trojetapových pretekoch Istarsko prolječe - Istrian Spring Trophy v Chorvátsku, ktoré sa skončili v nedeľu v Umagu. Kováč na horských prémiách získal rovnaký počet bodov ako najlepší vrchár pretekov Matija Kvasina z Chorvátska. V celkovom poradí sa slovenskí cyklisti nedokázali presadiť.

Peter Sagan je už piaty vo svetovom rebríčku UCI

SITA 17.03.2013 917   Cestna Cyklistika Rebricek Uci Peter Sagan

Slovenský cyklista Peter Sagan sa posunul po pretekoch Miláno - San Remo na 5. miesto svetového rebríčka UCI. Dvadsaťtriročný jazdec tímu Cannondale obsadil v nedeľu na slávnej klasike 2. priečku a získal 80 bodov do renkingu, ktoré pridal k doterajším 12 bodom z Tirreno - Adriatico. Sagan bol v predchádzajúcom vydaní rebríčka na 25. pozícii.

Milano - San Remo 2013

1 komentár

mathosh 17.03.2013 1 473   Video Cestna Cyklistika Milano San Remo

Milano - San Remo 2013 Posledné kilometre pretekov Milan - San Remo 2013. Úžasný záver!