Články v kategórii 'Cestna Cyklistika' (511 - 520 z 1231 článkov)

Okolo Baskicka - Quintana víťazom kráľovskej etapy

SITA 04.04.2013 967   Cestna Cyklistika Okolo Baskicka Vysledky

Okolo Baskicka - Quintana víťazom kráľovskej etapy Víťazom štvrtkovej 4. etapy cyklistických pretekov WorldTour Okolo Baskicka sa stal Kolumbijčan Nairo Quintana z tímu Movistar pred krajanom Sergiom Henaom a Španielom Albertom Contadorom.
Čítajte viac »

Slováci sú na pretekoch Okolo Maroka naďalej úspešní

SITA 04.04.2013 999   Cestna Cyklistika Okolo Maroka Vysledky Dukla Trencin

Slováci sú na pretekoch Okolo Maroka naďalej úspešní Slovenskí cyklisti pokračujú v kvalitných výkonoch na pretekoch Okolo Maroka, na ktorých bol zatiaľ v každej etape jeden z nich na stupňoch pre najlepších. Šnúru úspechov natiahol Roman Broniš, ktorý v 6. etape finišoval na 2. mieste, keď vyhral špurt štvorčlennej skupiny. Do príslušného kontinentálneho rebríčka UCI si pripísal jazdec Dukly Trenčín Trek 5 bodov. Celkovo si Slováci vybojovali v Maroku už 24 bodov do kontinentálneho rebríčka UCI.
Čítajte viac »

Na Okolo Baskicka po tretej etape lídrom Henao

SITA 03.04.2013 755   Cestna Cyklistika Vysledky Okolo Baskicka

Na Okolo Baskicka po tretej etape lídrom Henao Víťazom stredajšej 3. etapy cyklistických pretekov WorldTour Okolo Baskicka sa stal Kolumbijčan Sergio Luis Henao Montoya z tímu Sky pred svojim krajanom Carlosom Albertom Betancurom Gomezom zo zoskupenia AG2R La Mondiale.
Čítajte viac »

Jarná klasika z pohľadu Eddyho Merckxa

mathosh 03.04.2013 1 587   Video Cestna Cyklistika Eddy Merckx

Jarná klasika z pohľadu Eddyho Merckxa Krásne spracované video, ktoré vám priblíži priebeh cestných pretekov z čias Eddyho Merckxa
Čítajte viac »

Peter Velits po dvoch etapách v Baskicku tretí

1 komentár

SITA 02.04.2013 1 095   Peter Velits Vysledky Okolo Baskicka Cestna Cyklistika

Peter Velits po dvoch etapách v Baskicku tretí Slovenský cyklista Peter Velits sa dostal medzi najlepších aj v 2. etape pretekov WorldTour Okolo Baskicka a v celkovom poradí mu patrí 3. priečka. Jazdec tímu Omega Pharma-Quick Step finišoval v utorok na trati medzi Elgoibarom a Vitoriou (170,2 km) na 10. pozícii. Šprint celého pelotónu vyhral Juhoafričan Daryl Impey z tímu Orica GreenEdge pred Talianom Francescom Gavazzim a Španielom Ángelom Viciosom. V celkovom poradí vedie Gavazzi pred Viciosom a Petrom Velitsom.
Čítajte viac »

Boonen neobháji prvenstvo na Paríž - Roubaix

SITA 01.04.2013 788   Tom Boonen Cestna Cyklistika

Boonen neobháji prvenstvo na Paríž - Roubaix Belgický cyklista Tom Boonen neobháji svoje minuloročné prvenstvo na pretekoch Paríž - Roubaix, zastavil ho nepríjemný pád na podujatí WorldTour Okolo Flámska.
Čítajte viac »

Peter Velits druhý v úvodnej etape na Okolo Baskicka

SITA 01.04.2013 1 107   Okolo Baskicka Vysledky Peter Velits Cestna Cyklistika

Peter Velits druhý v úvodnej etape na Okolo Baskicka Slovenský cyklista Peter Velits finišoval v úvodnej etape pretekov WorldTour Okolo Baskicka, ktorá mala štart i cieľ v Elgoibare a merala 156,5 km, na 2. mieste. V špurte prehral len s Austrálčanom v službách Orica-GreenEdge Simonom Gerransom.
Článok bol doplnený 01.04.2013 o 18:45.
Čítajte viac »

Mahďar tretí v tretej etape na Okolo Maroka

SITA 01.04.2013 774   Cestna Cyklistika Okolo Maroka Dukla Trencin Vysledky

Mahďar tretí v tretej etape na Okolo Maroka Aj v tretej etape cyklistických pretekov Okolo Maroka sa postavil na stupne pre najlepších jazdec Dukly Trenčín Trek. Po Matejovi Jurčovi a Marošovi Kováčovi sa to podarilo Martinovi Mahďarovi, ktorý finišoval na 3. priečke.
Čítajte viac »

P. Sagan prehral na Okolo Flámska len s Cancellarom

1 komentár

SITA 31.03.2013 1 087   Vysledky Okolo Flamska Cestna Cyklistika

P. Sagan prehral na Okolo Flámska len s Cancellarom Slovenský cyklista Peter Sagan si na prvé víťazstvo na niektorej z najslávnejších a najväčších jarných klasík bude musieť ešte počkať, na nedeľňajšom storočnom podujatí Okolo Flámska (256 km) obsadil 2. miesto. Dvadsaťtriročný jazdec Cannondale prehral na najslávnejších belgických pretekoch iba s Fabianom Cancellarom, ktorý podujatie vyhral už aj v roku 2010.
Čítajte viac »

Kováč skončil druhý v náročnej etape v Maroku

SITA 31.03.2013 697   Cestna Cyklistika Okolo Maroka Maros Kovac Dukla Trencin

Slovenský cyklista Maroš Kováč obsadil 2. miesto v druhej etape pretekov Okolo Maroka a do kontinentálneho rebríčka UCI si pripísal 5 bodov. Po náročných 153 km zaostal jazdec Dukly Trenčín Trek za víťazným Mathieuom Pergetom o 7:03 min. Trenčanom sa zatiaľ na africkom kontinente darí, v prvej etape finišoval druhý Matej Jurčo.
Čítajte viac »