Články v kategórii 'Janka Stevkova' (25 článkov)

Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose: Piaty titul pre Haringa, obhájila aj Keseg Števková

1 komentár

SITA 05.12.2016 2 570   Majstrovstva Slovenska Cyklokros Janka Stevkova Martin Haring

Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose: Piaty titul pre Haringa, obhájila aj Keseg Števková Majstrami Slovenska v cyklokrose sa v nedeľu v Krupine stali Martin Haring (Dukla Banská Bystrica) a Janka Keseg Števková (Outsiterz). Obaja obhájili domáce prvenstvá spred roka z Košíc. V juniorskej kategórii dominoval Jakub Varhaňovský (ŽP Šport, a.s. Podbrezová).
Čítajte viac »

Majstrami Slovenska v cross country sa stali Ondrej Glajza a Janka Keseg Števková

3 komentáre

SITA 18.07.2016 3 727   Glajza Michal Lami Janka Stevkova Majstrovstva Slovenska Horska Cyklistika

Majstrami Slovenska v cross country sa stali Ondrej Glajza a Janka Keseg Števková Obaja triumfovali s prehľadom pred konkurenciou - Ondrej Glajza s náskokom 1:16 min pred Michalom Lamim a Janka Keseg Števková s odstupom 5:49 min pred Martinou Šichtovou.
Čítajte viac »

Van Aert je novým majstrom sveta v cyklokrose, Haring na 29. mieste a Keseg Števková na 28. mieste

SITA 31.01.2016 1 740   Cyklokros Janka Stevkova Martin Haring Reprezentacia Vysledky Belgicko

Van Aert je novým majstrom sveta v cyklokrose, Haring na 29. mieste a Keseg Števková na 28. mieste Wout van Aert je novým majstrom sveta v cyklokrose. Dvadsaťjedenročný belgický reprezentant triumfoval v nedeľňajších pretekoch mužov-elite na domácom šampionáte v Heusden-Zolderi pred úradujúcim majstrom Európy Larsom van der Haarom z Holandska s náskokom piatich sekúnd. Jediný slovenský zástupca Martin Haring obsadil 29. miesto, za víťazom zaostal o štyri a pol minúty.
Čítajte viac »

Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose: Tituly pre Haringa a Keseg Števkovú

18 komentárov

SITA 06.12.2015 2 002   Majstrovstva Slovenska Cyklokros Janka Stevkova

Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose: Tituly pre Haringa a Keseg Števkovú Martin Haring (CK Banská Bystrica) a Janka Keseg Števková (Outsiterz) sa v sobotu v Košiciach stali majstrami Slovenska v cyklokrose. Obaja obhájili v hlavných kategóriách svoje tituly spred roka z Trnavy. Haring uspel v elitnej domácej konkurencii už po štvrtý raz.
Čítajte viac »

Cez víkend sa našim cyklokrosárom darilo v Rakúsku: Triumfy Glajzu, Keseg-Števkovej aj Chrena

SITA 01.12.2015 1 631   Janka Stevkova Cyklokros Rakusko

Cez víkend sa našim cyklokrosárom darilo v Rakúsku: Triumfy Glajzu, Keseg-Števkovej aj Chrena Na pretekoch kategórie UCI C2, ktoré sa konali v nedeľu v rakúskom Ternitze, dominovali vo všetkých kategóriách slovenskí cyklokrosári. Ondrej Glajza ml. zvíťazil v špurte medzi mužmi v kategórii elite pred Čechom Jakubom Skálom a holandským reprezentantom Gossom van der Meerom. Víťazkou kategórie elite žien sa stala Janka Keseg Števková (Outsiterz) a najrýchlejším juniorom bol Martin Chren (CK Olympik Trnava).
Čítajte viac »

Majstrovstvá Európy v cyklokrose: Tituly pre van der Haara a Cantovú, Keseg-Števková 16.

1 komentár

SITA 07.11.2015 1 815   Majstrovstva Europy Cyklokros Martin Haring Janka Stevkova

Majstrovstvá Európy v cyklokrose: Tituly pre van der Haara a Cantovú, Keseg-Števková 16. Slovenka Janka Keseg-Števková obsadila v kategórii žien elite 16. priečku, keď zaostala za víťaznou Belgičankou Sanne Cantovou o 4:45 min. V ostatných triedach Slováci dieru do sveta neurobili: v kategórii mužov do 23 rokov skončil najvyššie Šimon Vozár na 28. priečke, Matej Ulík bol o dve pozície pod ním a Ondrej Glajza bol 36. Medzi juniormi klasifikovali Jána Gajdošíka na 48. mieste a Jakuba Varhaňovského na 53. poste.
Čítajte viac »

Slovenský zväz cyklistiky: Vyhlásenie prezidenta pre členov SZC k výrokom Tomáša Legnavského v prípade Keseg Števková

11 komentárov

slavo 24.06.2015 2 216   Horska Cyklistika Szc Janka Stevkova

Slovenský zväz cyklistiky: Vyhlásenie prezidenta pre členov SZC k výrokom Tomáša Legnavského v prípade Keseg Števková S poľutovaním som si prečítal reakciu trénera potrestanej cyklistky Janky Keseg Števkovej Tomáša Legnavského, ktorú vydala Tlačová agentúra Slovenskej republiky (TASR). Mrzí ma, že tam bolo uverejnených niekoľko nepravdivých faktov.
Čítajte viac »

Janka Keseg Števková priznala, že napadla vedúceho výpravy horských cyklistov SR

4 komentáre

SITA 18.06.2015 3 469   Janka Stevkova Slovenska Reprezentacia Horska Cyklistika Zrazka

Janka Keseg Števková priznala, že napadla vedúceho výpravy horských cyklistov SR Disciplinárna komisia Slovenského zväzu cyklistiky navrhla zastaviť pretekársku činnosť na jeden mesiac horskej cyklistke Janke Keseg Števkovej. Ide o reakciu na incident skúsenej 39-ročnej reprezentantky pred začiatkom európskych hier v Baku, keď pri preberaní výstroja fyzicky napadla vedúceho výpravy horských cyklistov SR Martina Belása.
Čítajte viac »

Janka Keseg Števková prišla pre incident o Európske hry v Baku

18 komentárov

SITA 09.06.2015 5 071   Janka Stevkova Slovenska Reprezentacia Zrazka

Janka Keseg Števková prišla pre incident o Európske hry v Baku Slovenský zväz cyklistiky (SZC) zastavil až do definitívneho rozhodnutia činnosť horskej cyklistke Janke Keseg Števkovej. Tridsaťdeväťročná trojnásobná účastníčka olympijských hier prišla pre incident s vedúcim výpravy horských cyklistov na I. európskych hrách Martinom Belásom o účasť na podujatí v Baku. Podľa denníka Šport mala Keseg Števková fyzicky napadnúť Belása pri preberaní výstroja.
Čítajte viac »

Majstrovstvá sveta v cyklokrose v českom Tábore: Zlato pre Holanďana van der Poela, Haring na 31. mieste

SITA 01.02.2015 2 355   Cyklokros Ceska Republika Martin Haring Janka Stevkova

Majstrovstvá sveta v cyklokrose v českom Tábore: Zlato pre Holanďana van der Poela, Haring na 31. mieste Holanďan Mathieu van der Poel triumfoval v nedeľňajších pretekoch mužov-elite na majstrovstvách sveta v cyklokrose v českom Tábore. Dvadsaťročný juniorský šampión z MS 2012 a 2013 zvíťazil časom 1:09:12 h. V pretekoch sa predstavilo kvarteto slovenských cyklokrosárov. Najlepší Martin Haring bol 31. s odstupom 5:29 min na van der Poela. Jaroslava Chalása klasifikovali na 41. pozícii, Vaclav Metlička bol 43. a Lukáš Bátora 48.
Čítajte viac »