Články v kategórii 'Majstrovstva Europy' (29 článkov)

Majstrovstvá Európy v cyklokrose: Tituly pre van der Haara a Cantovú, Keseg-Števková 16.

1 komentár

SITA 07.11.2015 1 586   Majstrovstva Europy Cyklokros Martin Haring Janka Stevkova

Majstrovstvá Európy v cyklokrose: Tituly pre van der Haara a Cantovú, Keseg-Števková 16. Slovenka Janka Keseg-Števková obsadila v kategórii žien elite 16. priečku, keď zaostala za víťaznou Belgičankou Sanne Cantovou o 4:45 min. V ostatných triedach Slováci dieru do sveta neurobili: v kategórii mužov do 23 rokov skončil najvyššie Šimon Vozár na 28. priečke, Matej Ulík bol o dve pozície pod ním a Ondrej Glajza bol 36. Medzi juniormi klasifikovali Jána Gajdošíka na 48. mieste a Jakuba Varhaňovského na 53. poste.

Fantastické: Erik Baška majstrom Európy v cestnej cyklistike

SITA 09.08.2015 1 818   Cestna Cyklistika Majstrovstva Europy Erik Baska

Fantastické: Erik Baška majstrom Európy v cestnej cyklistike Slovenský cyklista Erik Baška sa stal majstrom Európy v kategórii do 23 rokov. Reprezentant tímu AWT-GreenWay ovládol záverečný špurt nedeľňajších popoludňajších pretekov jednotlivcov na 161 km v estónskom Tartu. Jeho víťazný čas bol 3:36:49 h. Striebro si vybojoval ruský reprezentant Mamir Staš a bronz putuje do Talianska zásluhou Davideho Martinelliho.

Richard Varga štyri sekundy od bronzu na Majstrovstvách Európy

SITA 11.07.2015 919   Richard Varga Triatlon Majstrovstva Europy

Richard Varga štyri sekundy od bronzu na Majstrovstvách Európy Slovenskému reprezentantovi v triatlone Richardovi Vargovi len veľmi tesne ušla medaila na 31. majstrovstvách Európy vo švajčiarskej Ženeve. V konkurencii pretekárov kategórie elity obsadil Varga v sobotňajších pretekoch 4. miesto, keď len 4 sekundy ho delili od toho, aby mu na krk zavesili bronzovú medailu. Tú získal Nór Kristian Blummenfelt.

Úspechy členov Športového klubu cyklistiky Kolárovo a slovenskej reprezentácie na Majstrovstvách Európy juniorov v sálovej cyklistike

3 komentáre

bikerkakraso 11.06.2014 1 096   Salova Cyklistika Info Vysledky Majstrovstva Europy

Úspechy členov Športového klubu cyklistiky Kolárovo a slovenskej reprezentácie na Majstrovstvách Európy juniorov v sálovej cyklistike V dňoch 30. a 31. mája 2014, (Tata - Maďarsko) náš 9-členný reprezentačný tím súťažil v troch kategóriach: kategória štvoríc, dvojíc a jednotlivkýň. Pozrite si bronzovú jazdu našej štvorice a umiestnenie našich reprezentantov v jednotlivých kategóriách.