Články v kategórii 'Maraton' (510 článkov)

Tomu sa povie šialená jazda

3 komentáre

Imroman 04.12.2016 2 815   Horska Cyklistika Maraton Francuzsko Video

Tomu sa povie šialená jazda Megavalanche je skutočne bláznivá akcia a v podstate sa jedná o akúsi maratónsku verziu zjazdu. Navyše štartuje celá horda naraz a o bláznivé situácie tak nie je núdza. Niečo na túto tému by mohol rozprávať aj hlavný aktér vo videu - Cedric Gracia. Spadnutá reťaz na začiatku, šialené manévre, zvláštny vodič a nakoniec 3. miesto. Francúzska škola...
Čítajte viac »

ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2016 – aké máte spomienky na tretí ročník?

12 komentárov

Imroman 09.11.2016 15 fotografií 3 441   Reportaz 2016 Sezona Maraton Preteky Horska Cyklistika Skoda Bike Open Tour

ŠKODA BIKE OPEN TOUR 2016 – aké máte spomienky na tretí ročník? Asi by sa dalo povedať, že maratónska sezóna 2016 je definitívne minulosťou. Mnohé zážitky určite zostali ešte v pamäti a myslím, že len tak skoro ani „nezošednú“. Od blata, cez poriadny úpek, až po celkom slušnú zimu. Tak ako po minulé roky, si vybrané slovenské podujatia zobrala pod svoje krídla ŠKODA, čoho výsledkom bol 3. ročník ŠKODA BIKE OPEN TOUR.
Čítajte viac »

Začiatok prípravy na Cape Epic 2017 - štvrtá časť

39 komentárov

makovi 29.10.2016 10 fotografií 4 983   Absa Cape Epic Maraton Afrika Horska Cyklistika Preteky Sezona 2017

Začiatok prípravy na Cape Epic 2017 - štvrtá časť Je pondelok skoro ráno a mám za sebou tretie cyklokrosové preteky, ktoré jazdím v rámci prípravy. Unavený nie som až tak, ako som si myslel, že budem. Včera som sa totiž rozhodol ísť bikom na pretek, ktorý bol 16 km od domu. Potom som sa hodinu snažil, aby som sa umiestnil lepšie ako pretek predtým a nakoniec som musel šliapať ďalších 16 kilákov domov. Až na to, že som si urval koleno do skrutky na predstavci, keď som išiel zo sedla, nohy až tak nebolia. Asi si pomaly zvykajú :-).
Čítajte viac »

Cape Epic 2017 – ako to bude vyzerať na najväčšom MTB etapáku?

4 komentáre

Imroman 20.10.2016 4 182   Video Absa Cape Epic Horska Cyklistika Maraton Preteky

Cape Epic 2017 – ako to bude vyzerať na najväčšom MTB etapáku? Určite ste si na našich stránkach všimli články ohľadom plánovej účasti na Cape Epic, teda starostí a radostí spojených s týmto dobrodružstvom. Organizátori nezaháľajú a pre všetkých už majú pripravenú chuťovku v podobe pekného a podrobného predstavenia trasy 2017. Myslím, že sa jedná o podarené video, ktoré sa oplatí pozrieť bez ohľadu na to, či tam chcete ísť alebo si skôr chcete vychutnať pekné zábery z jazdenia...
Čítajte viac »

Prestíž série ŠKODA BIKE OPEN TOUR rastie už tretí rok po sebe

PR článok 17.10.2016 2 337   Maraton Preteky Horska Cyklistika Skoda Skoda Bike Open Tour

Prestíž série ŠKODA BIKE OPEN TOUR rastie už tretí rok po sebe ŠKODA BIKE OPEN TOUR bilancuje jubilejný tretí ročník série najvýznamnejších pretekov horských bicyklov na Slovensku. Šesť podujatí tohtoročnej série prilákalo viac ako 17 000 fanúšikov horskej cyklistiky.
Čítajte viac »

Reportáž: Šprintpolom – bolestivý a euforický

3 komentáre

GaliPe54 12.10.2016 45 fotografií 4 165   Reportaz Sprintpolom Horska Cyklistika Beh Maraton Preteky Zilina

Reportáž: Šprintpolom – bolestivý a euforický Skôr, než som sa pustil do písania tohto príspevku, prečítal som si početné reportáže z predchádzajúcich ročníkov zverejnené na MTBIKERI. Či ich písali aktéri z blízkeho okolia alebo zďaleka, „nadupaní“ pretekári alebo „pohodári“, pretek všetci prežívali ako nenávidený, ale napriek tomu milovaný.
Čítajte viac »

Tip na výlet: Alpenbrevet 2016 - životná cyklojazda a jeden z najväčších zážitkov

14 komentárov

robulus 07.10.2016 20 fotografií 7 293   Tip Na Vylet Svajciarska Horska Cyklistika Maraton Preteky

Tip na výlet: Alpenbrevet 2016 - životná cyklojazda a jeden z najväčších zážitkov Tréner sa prvýkrát zmienil o Alpenbrevet presne pred rokom. V tom čase sa mi zvládnutie niečoho podobného zdalo absolútne nereálne.
Čítajte viac »

Prenosné párty stany s nožnicovou konštrukciou

PR článok 28.09.2016 2 291   Cestna Cyklistika Horska Cyklistika Maraton

Prenosné párty stany s nožnicovou konštrukciou Pri výjazdoch na preteky ste určite zažili aj nepriaznivé počasie. Ako ochrana pred nepríjemným počasím poslúži nožnicový párty stan. Stan sa dá využiť ako servisné zázemie pre country cross či downhill, alebo na after party celého tímu :-).
Čítajte viac »

Pozvánka: MTB maratón Tour de Magura 2016

4 komentáre

redakcia 22.09.2016 4 403   Horska Cyklistika Preteky Maraton MTB Magura Pozvanka

Pozvánka: MTB maratón Tour de Magura 2016 Tí, ktorí ešte nechcú zavesiť štartové čísla na klinec, nemusia zúfať. Zopár pretekov sa ešte nájde a medzi tie, na ktoré sa oplatí zamieriť, určite patrí aj MTB maratón Tour de Magura. Organizátorom je tradičný „spíker“ Roman Barényi, ktorý vás privíta v obci Chvojnica neďaleko Prievidze. Na výber bude dvojica tratí – 25 km a 50 km (2 okruhy) a nebudú chýbať ani preteky detí.
Čítajte viac »

Reportáž: ŠKODA MTB Singletrack maratón Košice – opäť skvelé jazdenie na východe a záver maratónskej sezóny ako sa patrí

28 komentárov

Imroman 20.09.2016 30 fotografií 5 638   Kosice Kosicky Skoda MTB Horska Cyklistika Maraton Preteky Reportaz

Reportáž: ŠKODA MTB Singletrack maratón Košice – opäť skvelé jazdenie na východe a záver maratónskej sezóny ako sa patrí Musím sa priznať, že pre mňa osobne doteraz končilo Slovensko na východe v obci Granč-Petrovce pri Spišskom hrade. Ďalej som nikdy v živote nebol a v podstate tento výlet bol pre mňa ako výlet do zahraničia. Ale skvelý Košický maratón mi opäť dokázal, že na východe má slovo MTB stále svoj pôvodný význam.
Čítajte viac »