Články v kategórii 'Maraton' (470 článkov)

Poriadny videoklip z pekelne horúceho maratónu AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly 2016

slavo 29.06.2016 3 372   Video Skoda Bike Open Tour Sulovsky Maraton

Poriadny videoklip z pekelne horúceho maratónu AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly 2016 Kto si nechal újsť tento „nezabudnuteľný“ ročník, môže ľutovať, pretože partička okolo Slava Strečanského pripravila zaujímavú, aj keď náročnú trať, ale predsa to k maratónskemu nasadeniu patrí. Prípadne si prečítajte aj Imrovu reportáž s prívlastkom "ešte stále máte radi teplo?". Ďalšie zaujímavé videá si môžete pozrieť na Youtube kanáli ŠKODA BIKE OPEN TOUR - SLOVAKIA.
Čítajte viac »

Reportáž: AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly – ešte stále máte radi teplo?

19 komentárov

Imroman 27.06.2016 35 fotografií 7 044   Reportaz Skoda Bike Open Tour Sulovske Vrchy Maraton Preteky Horska Cyklistika

Reportáž: AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly – ešte stále máte radi teplo? Minuloročný Súľov bol jeden z mojich najväčších maratónskych trápení. Tento rok som chcel spraviť v domácich podmienkach reparát, ale teploty nad 30°C sľubovali ďalší „nezabudnuteľný“ ročník. Kompletne prerobená trať privítala 3. kolo ŠKODA BIKE OPEN TOUR a bol to skutočne riadny masaker...
Čítajte viac »

Reportáž: International MTB marathon Malevil cup: blato, štrk, piesok a ihličie

siso33 24.06.2016 7 fotografií 1 694   Cup Malevil Maraton Preteky Horska Cyklistika Reportaz

Reportáž: International MTB marathon Malevil cup: blato, štrk, piesok a ihličie Malevil Cup v Jablonnom v Podještědí je jedným z najtradičnejších maratónov v Českej republike a v roku 2016 sa koná už po sedemnástykrát.
Čítajte viac »

Reportáž: Sella Ronda Hero - slnko, dážď, blato, krúpy, kosa a nečakané víťazstvo

17 komentárov

Imroman 23.06.2016 25 fotografií 5 848   Reportaz Taliansko Selleitalia Ronda Maraton Horska Cyklistika

Reportáž: Sella Ronda Hero - slnko, dážď, blato, krúpy, kosa a nečakané víťazstvo Sella Ronda Hero je doslova kultové podujatie, a to má len 7 rokov. Ak máte radi kopce, určite vás zaujme hodnota prevýšenia 4 200 m na 86 km trase, čo už je tak trochu aj horolezectvo. Po 5 rokoch som sa sem opäť vrátil obrusovať najľahšie prevody. A to som vôbec nepredpokladal, ako to celé nakoniec dopadne...
Čítajte viac »

Pozvánka: EKO Tour de Prešov

redakcia 15.06.2016 1 898   Preteky Maraton Presovsky Kraj Presov Tour Pozvanka

Pozvánka: EKO Tour de Prešov Druhý ročník cyklomaratónu opäť premení Hlavnú ulicu mesta Prešov na raj pre cyklistov. Široká cyklistická verejnosť tak môže stráviť sobotňajší podvečer a sviatočnú nedeľu 9.-10.7. 2016 v kruhu cyklistickej rodiny, ktorá sľubuje plno nezabudnuteľných zážitkov.
Čítajte viac »

Reportáž: Kaktus bike Bratislavský MTB maratón - sem-tam blatová kaluž

6 komentárov

jelo520 15.06.2016 30 fotografií 2 744   Horska Cyklistika Preteky Maraton MTB Bratislava Reportaz

Reportáž: Kaktus bike Bratislavský MTB maratón - sem-tam blatová kaluž Športový klub Devínska Kobyla minulý víkend zdarne pripravil už štvrtý ročník preteku - Kaktus bike Bratislavský MTB maratón.
Čítajte viac »

Reportáž: Mestský MTB pretek - Cyklo-Santé Kremnica

1 komentár

GaliPe54 07.06.2016 25 fotografií 3 532   Kremnica Maraton Preteky Reportaz Horska Cyklistika

Reportáž: Mestský MTB pretek - Cyklo-Santé Kremnica Po cyklo akciami nabitom minulom víkende, nemám problém pri rozhodovaní, kam vyraziť na bike v prvú júnovú sobotu. Po náročnom mtb maratóne v Kálnici ma 24-hodinovka moc nelákala a preto volím niečo kratšie a zároveň aj pre mňa netradičné a neznáme – mestské MTB preteky v Kremnici. Zo strohých informácií o preteku som na webe veľa nezistil a ráno vyrážam s presvedčením, že ostrieľaného bikera nemá čo zaskočiť.
Čítajte viac »

Reportáž: Zápisky z MTB Trophy 2. časť – domáca pôda a záverečný útok

6 komentárov

Imroman 03.06.2016 30 fotografií 2 487   Reportaz MTB Horska Cyklistika Maraton Preteky Beskidy Mtb Trophy

Reportáž: Zápisky z MTB Trophy 2. časť – domáca pôda a záverečný útok V minulej časti som trochu opísal svoje pocity z prvej a druhej etapy 10. ročníka MTB Trophy (1.časť: voda, blato, prach a slnko). Naložili sme si veru poriadne, a to sme boli ešte len v polovici. Takže, ako sme sa nakoniec dostali do cieľa?
Čítajte viac »

Pozvánka: Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

redakcia 03.06.2016 2 299   Preteky Pozvanka Maraton MTB Bratislavky Kaktus Bike Kaktus

Pozvánka: Kaktus bike Bratislavský MTB maratón Srdečne vás pozývame na 4. ročník vytrvalostných pretekov horských bicyklov v Malých Karpatoch v oblasti Devínska Kobyla, ktorý sa bude konať 11.6.2016 so štartom v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves.
Čítajte viac »

Pozvánka: Festina 24 hodín MTB - Už tento víkend

3 komentáre

redakcia 01.06.2016 3 534   24 Hodinovka Pozvanka Maraton Preteky Zilina

Pozvánka: Festina 24 hodín MTB - Už tento víkend Pravá bikerská psychiatria. Ak chceš na biku naozaj niečo zažiť - zabudni na 2-hodinový pojazd po práci, zabudni na nedeľný výlet, zabudni na maratón. Zaži poludňajší úpek, západ a východ slnka, zaži hviezdy, zaži tmu v lese, zaži našlapaný víkend s kamošmi v kempe Belá pri pivku a grile.
Čítajte viac »