DátumNázov akcieMiestoDetailyIdem
Január 2017
14.1 1. Zimný cyklonárezPartizánska Ľupča (Slovensko)
Dnes je 21.01.2017
28.1 SNOW BIKE RACE Dolní MoravaSki areál Dolná Morava (Česká republika)
28.1 SNOW bike raceDolní Morava (Česká republika)
28-29.1 Stupava Winter trophy MTB&RUNStupava (Slovensko)
Február 2017
11.2 Čergovská stopa 2017Raslavice (Slovensko)
Marec 2017
18.3 SLOVAKIA RING BIKE ATTACK 100 - 1. koloOrechová Potôň (Slovensko)
31.3.-2.4. For BikesPraha (Česká republika)
Apríl 2017
1.4 1. kolo - Detská Tour Petra SaganaLučenec (Slovensko)
8.4 Liptov RideLiptovský Mikuláš (Slovensko)
13.4 SLOVAKIA RING BIKE ATTACK 100 - 2. koloOrechová Potôň (Slovensko)
15.4 XC SpeedbikeKuchyňa (Slovensko)
15.4 XC Speed bike 2017 /eliminátor/Kuchyňa (Slovensko)
22.4 Kráľ Záhoria MTB maratónSkalica (Slovensko)
22.4 AGGLU Open TURIECKAPTurčianske Teplice (Slovensko)
22.4 Jarný šprintBystrička (Slovensko)
23.4 TURIECKAP - Memoriál Petra VričanaTurčianske Teplice (Slovensko)
23.4 TURIECKAP - Memoriál Petra VričanaTurčianske Teplice (Slovensko)
29.4 Nízkotatranská tour - časovka do vrchuLiptovská Lúžna (Slovensko)
29.4 ŠKODA Svätojurský maratón - 1. koloSvätý Jur (Slovensko)
30.4 2. kolo - Detská tour Petra SaganaZašová (Česká republika)
Máj 2017
6-7.5 24 hodín MTBike JamKuchyňa (Slovensko)
6.5 AUTHOR Šela maratónLipník nad Bečvou (Česká republika)
7.5 Jarná CenaJesenské (Slovensko)
7.5 3. kolo - Detská tour Petra SaganaNitra (Slovensko)
13.5 FC Maratón Maríkovskou dolinouUdiča - Prosné (Slovensko)
18.5 SLOVAKIA RING BIKE ATTACK 100 - 3. koloOrechová Potôň (Slovensko)
20.5 H-Triathlon Borský MikulášBorský Mikuláš (Slovensko)
20.5 BISON SPA MTB maratón Rajecká dolinaRajecké Teplice (Slovensko)
20.5 Jihlavská 24 MTBJihlava (Česká republika)
20.5 Kaktus bike Karloveský krosKarlova Ves (Slovensko)
21.5 Novohradský pedál a detská TOURLučenec (Slovensko)
21.5 DEMA PEDÁLovníček Rajecká dolinaRajecké Teplice (Slovensko)
21.5 DEMA PEDÁLovník Rajecká dolinaRajecké Teplice (Slovensko)
21.5 4. kolo - Detská tour Petra SaganaSúľov (Slovensko)
21.5 SereďmaratónSereď (Slovensko)
26-28.5 BikeFestKálnica (Slovensko)
27.5 MTB Maratón Levočské vrchyLevoča (Slovensko)
27.5 GoralmanOravská Polhora (Slovensko)
Jún 2017
2.6 Tuscany TrailMassa (Zbytok sveta)
3.6 Peklo Moravy 2017Frýdek-Místek (Česká republika)
3-4.6 Festina 24 hodín MTBNižné Kamence (Slovensko)
3-4.6 Kopřivná Bike Festival 2017Malá Morávka (Česká republika)
3.6 ŠKODA Dohňany - Púchov Trophy - 2. koloDohňany (Slovensko)
4.6 5. kolo - Detská tour Petra SaganaBanská Bystrica (Slovensko)
10.6 Častovský cyklookruhČervený Kameň (Slovensko)
11.6 Malokarpatský DrapákSvätý Jur (Slovensko)
15.6 SLOVAKIA RING BIKE ATTACK 100 - 4. koloOrechová Potôň (Slovensko)
17.6 H-Triathlon GazárkaŠaštín - Gazárka (Slovensko)
17.6 HERO Bike FestivalSelva di Val Gardena (Zbytok sveta)
17.6 Nízkotatranská MTB tourLiptovská Lúžna (Slovensko)
17.6 Bratislavský MTB maratónBratislava - Devínska Kobyla (Slovensko)
17.6 Medvedí okruhKamenná Poruba (Slovensko)
17.6 Náchodská 24 hour MTBNáchod (Česká republika)
18-25.6 Bike OdysseyPohorie Pindos, Grécko (Zbytok sveta)
18.6 6. kolo - Detská tour Petra SaganaKežmarok (Slovensko)
18.6 Karpatský triatlonLozorno (Slovensko)
24.6 AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly - 3. koloSúľov (Slovensko)
28-29.6 24h SLOVAKIA RING cycling raceOrechová Potôň (Slovensko)
30.6 Kompava Beh Zdravia SkalicaSkalica (Slovensko)
Júl 2017
1.7 H-Triathlon SkalicaSkalica (Slovensko)
1.7 Oravský cyklomaratónDolný Kubín (Slovensko)
5.7 Kaktus bike svätojurský bleskSvätý Jur (Slovensko)
13-16.7 Gwiazda PołudniaStryszawa (Poľsko)
15.7 OravamanRoháče - Zuberec (Slovensko)
20.7 SLOVAKIA RING BIKE ATTACK 100 - 5. koloOrechová Potôň (Slovensko)
21-22.7 Spišských 333 EXTREMESpišská Nová Ves (Slovensko)
29.7 ŠKODA STUPAVA TROPHY - 4. koloStupava (Slovensko)
August 2017
5.8 H-Triathlon LučinaTvarožná Lhota (Česká republika)
5.8 Slovakman 226Piešťany (Slovensko)
12.8 ŠKODA Horal MTB maratón - 5. koloSvit (Slovensko)
13.8 7. kolo - Detská tour Petra SaganaSvit (Slovensko)
24.8 SLOVAKIA RING BIKE ATTACK 100 - 6. koloOrechová Potôň (Slovensko)
26.8 Alpenbrevet 2017Meiringen (Švajčiarsko)
26.8 XC Cross country SkalicaSkalica (Slovensko)
30.8.-2.9. EurobikeFriedrichshafen (Nemecko)
September 2017
2.9 ŠKODA Slovenský Raj - fináleHrabušice (Slovensko)
2.9 JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme TriathlonOravská Priehrada (Slovensko)
9.9 ISTROFINAL SNEŽNICKÝ MTB maratónSnežnica - Kysucká vrchovina (Slovensko)
9.9 Cyklomaratón TopoľčiankyTopoľčianky (Slovensko)
10.9 8. kolo - Detská tour Petra SaganaTopoľčianky (Slovensko)
16.9 ŠKODA MTB Singletrack maratón KošiceKošice (Slovensko)
17.9 Teatro Okolo MalohontuRimavská Sobota (Slovensko)