DátumNázov akcieMiestoDetailyIdem
Január 2016
16-17.1 Stupava Winter Trophy MTB & RunStupava (Slovensko)
30.1 SNOW bike raceDolná Morava (Česká republika)
Február 2016
13.2 Čergovská stopa 2016Raslavice (Slovensko)
Marec 2016
13.3 BIG SNOW RIDEMalinô Brdo (Slovensko)
19.3 WBS BučoviceBučovice (Česká republika)
Apríl 2016
1-3.4 For BikesPraha (Česká republika)
2.4 Nízkotatranská tour - časovka do vrchuLiptovská Lúžna (Slovensko)
3.4 1. kolo - Detská tour Petra SaganaLučenec (Slovensko)
3.4 Morkovské bajkSokolovna - Morkovice (Česká republika)
3.4 WBS OtrokoviceOtrokovice (Česká republika)
9.4 Žilinská 1000kaŽilina (Slovensko)
9.4 Slovenský pohár - časovka (E,U23,MŽ,SŽ,K,J)Suchá nad Parnou (Slovensko)
9.4 RC&P MTB UphillBratislava (Slovensko)
10.4 Slovenský pohár - preteky (MŽ,SŽ,K)Suchá nad Parnou (Slovensko)
10.4 Slovenský pohár - spoločne (E,U23,J)Suchá nad Parnou (Slovensko)
16.4 AGGLU Open TURIECKAPTurčianske Teplice (Slovensko)
16.4 XC SpeedbikeKuchyňa (Slovensko)
16.4 2. kolo - Detská tour Petra SaganaŽiar nad Hronom (Slovensko)
16.4 Force Chřibská 50MTBKroměříž (Česká republika)
17.4 TURIECKAP - Memoriál Petra VričanaTurčianske Teplice (Slovensko)
17.4 Prievidzký cyklomaratónPrievidza (Slovensko)
22.4 Kompava Beh Zdravia SkalicaSkalica (Slovensko)
23.4 XIV. Čárda TúraKomárno (Slovensko)
23.4 Trans Brdy České spořitelnyDobřichovice (Česká republika)
23.4 Kráľ Záhoria MTB MaratónSkalica (Slovensko)
23.4 Author 50 Český rájBranžež (Slovensko)
24.4 Bystrický vertikálBanská Bystrica (Slovensko)
24.4 QUICK SPORT Jarný šprintBystrička (Slovensko)
24.4 VISEGRAD 4 race - GP Slovakia (UCI 1.2)Bratislava (Slovensko)
30-1.4 24 hodín MTBike JamKuchyňa (Slovensko)
30.4 Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTOHustopeče (Česká republika)
30.4 Bike Cup Stolové horyMachov (Česká republika)
30.4 Slovenský pohár - kritérium (E,U23,MŽ,SŽ,K,J)Dudince (Slovensko)
30.4 ŠKODA Svätojurský maratón - 1. koloSvätý Jur (Slovensko)
Máj 2016
1.5 II. Brigetio MaratonKomárom (Maďarsko)
1.5 3. kolo - Detská tour Petra SaganaSvätý Jur (Slovensko)
1.5 Rocky Mountain Bike MarathonGarda Trentino (Zbytok sveta)
1.5 Cena Krupiny SP - spoločne (E,U23,J)Krupina (Slovensko)
1.5 Slovenský pohár - preteky (MŽ,SŽ,K)Krupina (Slovensko)
3.5 Klasyk BeskidzkiŁosie (Poľsko)
7.5 Valachy DuatlonVelké Karlovice (Česká republika)
7.5 Bike Cup TálínTálín (Česká republika)
7.5 AUTHOR Šela maratónLipník nad Bečvou (Česká republika)
7.5 BBB Vlko-Hron MTBVlkanová (Slovensko)
8.5 MAXX bike MTB marathon LvivLviv (Ukrajina)
8.5 Endorfun trailRajecká Lesná (Slovensko)
14.5 1. kolo - Detská Považská cykloligaUdiča (Slovensko)
14.5 Laborecká MTB cez Iľovnicky hrebeňLackovce (Slovensko)
14-15.5 1. kolo SpDHMráznica (Slovensko)
14.5 Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTOMladá Boleslav (Česká republika)
14.5 ŠKODA Maratón Marikovskou dolinou - 2. koloUdiča - Prosné (Slovensko)
15.5 Jarná Cena mesta Rimavská SobotaRimavská Sobota (Slovensko)
15.5 Cyklistické preteky na horských bicykloch & detská TOUR 2016 - 2. ročníkLučenec (Slovensko)
15.5 Veľkohorešský cyklomaratónVeľký Horeš (Slovensko)
21.5 Kaktus bike Karloveský krosBratislava - Karlova Ves (Slovensko)
21.5 2. kolo - Detská Považská cykloligaRajecké Teplice (Slovensko)
21-22.5 Jihlavská 24 MTBJihlava (Česká republika)
21.5 Jestřebí hory České spořitelnyÚpice - Havlovice nad Úpou (Česká republika)
21.5 DEMA PEDÁLovník Rajecká dolinaRajecké Teplice (Slovensko)
21-22.5 Slovenský pohár v bikrose (BMX) 1. a 2. koloLiptovský Mikuláš (Slovensko)
21.5 H-Triathlon Borský MikulášBorský Mikuláš (Slovensko)
21.5 Verejné preteky - časovka do vrchuTurzovka (Slovensko)
21-22.5 RoadCycling Grand Prix KošiceKošice (Slovensko)
22.5 SereďmaratónSereď (Slovensko)
22.5 Author 50 BezdězBezděd (Česká republika)
26-29.5 Beskidy MTB TrophyIstebna (Poľsko)
27-29.5 BikeFestKálnica (Slovensko)
28.5 Horská cykločasovkaMachulince (Slovensko)
28.5 CTM Enduro RaceKálnica (Slovensko)
28.5 Slopestyle FMB World TourKálnica (Slovensko)
28.5 Author Kráľ ŠumavyKlatovy (Česká republika)
28.5 Tatry Tour - Jarná klasikaStarý Smokovec (Slovensko)
28.5 MTB Maratón Levočské vrchy- LevočaLevoča (Slovensko)
28.5 MTB maratón Biela stopa BIKESkalka pri Kremnici (Slovensko)
28.5 Kráľ MagurkyNámestovo (Slovensko)
29.5 Kellys Bikefest MaratónKálnica (Slovensko)
29.5 4. kolo - Detská tour Petra SaganaLevoča (Slovensko)
Jún 2016
4.6 Danube Bike MaratonDolný Štál (Slovensko)
4-5.6 2. kolo SpDHMalá Lučivná (Slovensko)
4.6 Orlík Tour KooperativyOrlík - Vystrkov (Česká republika)
4.6 Olomoucká reťazVéska (Česká republika)
4.6 Cyklo-SantéKremnica (Slovensko)
4.6 GoralmanOravská Polhora (Slovensko)
4-5.6 Festina 24 hodín MTBNižné Kamence (Slovensko)
4.6 H-Triathlon GazárkaŠaštín - Gazárka (Slovensko)
4.6 Okolo MaguryFačkovské sedlo (Slovensko)
5.6 1. kolo Považsko - Strážovského PoháraČertov - Lazy pod Makytou (Slovensko)
10-12.6 Okolo TatierNižná (Slovensko)
10-12.6 Těžká pohoda 24hLiberec (Česká republika)
11.6 CykloKorytnačkaRužomberok (Slovensko)
11.6 Bike PraguePraha (Slovensko)
11.6 Ještěd Tour KooperativyLiberec (Česká republika)
11.6 Častovský cyklokruhČervený Kameň (Slovensko)
11.6 Sliezsky vrchárHorský hotel Sliezsky dom (Slovensko)
11.6 Kaktus bike Bratislavský MTB maratónBratislava (Slovensko)
12.6 Kondenzgyík MaratonMiskolc (Maďarsko)
12.6 MTB Nivnická 50Nivnická Riviéra (Česká republika)
16-19.6 HERO Bike FestivalSelva di Val Gardena (Zbytok sveta)
18.6 URBAN Race HumennéHumenné (Slovensko)
18.6 3. kolo - Detská Považská cykloligaDohňany (Slovensko)
18.6 Cykloprechod zázrivským chotáromZázrivá (Slovensko)
18.6 Nízkotatranská MTB TourLiptovská Lúžna (Slovensko)
18-19.6 Karpatský triatlonLozorno (Slovensko)
18.6 International MTB marathon Malevil CupJablonné v Podještědí (Česká republika)
18.6 Bike Cup LipnoHorní Planá (Česká republika)
18.6 2. kolo Považsko - Strážovského Pohára: Púchovský MTB MARATÓNPúchov (Slovensko)
18.6 Cyklomaratón Bratislava - JasnáBratislava - Jasná (Slovensko)
18.6 Trenčiansky polmaratónTrenčín (Slovensko)
19.6 II. V-Bike MaratonKráľovičove Kračany (Slovensko)
19.6 Malokarpatský DrapákSvätý Jur (Slovensko)
19.6 ROUTE 66 maratónBrezno (Slovensko)
19-26.6 Bike OdysseyPohorie Pindos, Grécko (Zbytok sveta)
25-26.6 3. kolo SpDH + MSR + U C1 C2Jasná (Slovensko)
25.6 Erdobenye Drotszamár FestiválErdőbénye (Maďarsko)
25.6 Bikemaraton Drásal České spořitelnyHolešov (Česká republika)
25.6 5. kolo - Detská tour Petra SaganaPrešov (Slovensko)
25.6 Gemerský triatlonRimavská Sobota (Slovensko)
25-26.6 Slovenský pohár v bikrose (BMX) 3. a 4. koloKošice (Slovensko)
25.6 KitzAlpBike - FestivalKitzbuhel (Rakúsko)
25.6 AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly - 3. koloSúľov (Slovensko)
30.6.-1.7. 24h SLOVAKIA RING cycling raceOrechová Potôň (Slovensko)
Júl 2016
2-3.7 Náchoská 24 hour MTBNáchod (Česká republika)
2.7 Horský Duatlon Kráľova HoľaŠumiac (Slovensko)
2.7 6. kolo - Detská tour Petra SaganaDolný Kubín (Slovensko)
2.7 H-Triathlon SkalicaSkalica (Slovensko)
2-3.7 Slovenský pohár v bikrose (BMX) 5. a 6. kolo - Majstrovstvá SlovenskaBratislava - Rača (Slovensko)
2.7 Oravský cyklomaratónDolný Kubín (Slovensko)
3.7 Isoma 1000 Miles AdventureNová Sedlica (Slovensko)
3-6.7 MTB TrilogyTeplice nad Metují (Česká republika)
3.7 Duna MarathonEsztergom (Maďarsko)
3.7 Tour de VolcanoBanská Bystrica (Slovensko)
5.7 Kaktusbike Svätojurský BleskSvätý Jur (Slovensko)
5.7 KPHC TripKráľova studňa (Slovensko)
9.7 Okolo DomašeDomaša (Slovensko)
9.7 Čutkovský šlak (detský + hlavný pretek)Ružomberok - Čutkovská dolina (Slovensko)
9.7 Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTOVrchlabí (Česká republika)
9.7 Bike ValachyVelké Karlovice (Česká republika)
9.7 Salzkammergut TrophyBad Goisern (Rakúsko)
9.7 Tour de PrešovPrešov (Slovensko)
9.7 Trek MTB mataron Přes 3 vrchy VysočinyHorní Cerekev (Česká republika)
9.7 Karpatský Pedál MTB maratónJavorník (Česká republika)
9.7 WBS TrnavaTrnava (Slovensko)
10.7 Slovenský pohár (MŽ,SŽ,K)Nitrianske Pravno (Slovensko)
10.7 ZRUŠENÉ Tour de MaguraFačkovské sedlo (Slovensko)
15-17.7 OravamanRoháče - Zuberec (Slovensko)
16.7 3. kolo Považsko - Strážovského PoháraLúky (Slovensko)
16-17.7 24 hodín NO LIMIT - fináleOpava-Raduň (Česká republika)
16.7 Ondavský cyklomaratónStropkov (Slovensko)
16.7 Family DH BachledkaBachledova dolina (Slovensko)
16.7 Jakľofski bicigeľJaklovce (Slovensko)
22-23.7 Spišských 333 EXTREMESpišská Nová Ves (Slovensko)
23.7 Laborecká MTB Klasik (MI)Strážske (Slovensko)
23-24.7 4. kolo SpDHKubínska Hoľa (Slovensko)
23.7 ZRUŠENÉ Zemplén Kalandpark Újhely MaratonSátoraljaújhely (Maďarsko)
23.7 Praha - Karlštejn Tour České spořitelnyPraha (Česká republika)
24.7 Vlkolínsky drapákRužomberok-Biely Potok (Slovensko)
24.7 Uphill MTB Beskydy 2016Raková - Veľký Polom (Slovensko)
28.7 Trnava - RysyTrnava (Slovensko)
29.7 Koliesko EliminátorStupava (Slovensko)
29-31.7 ŠKODA STUPAVA TROPHY - 4. koloStupava (Slovensko)
30.7 FILIŠTÍN MTBŠportový areál Jakubovany (Slovensko)
30.7 Šumavský MTB maraton České spořitelnyZadov (Česká republika)
30.7 Bike Cup HarrachovHarrachov (Česká republika)
30.7 Tatry Tour Poprad (Slovensko)
Dnes je 31.07.2016
August 2016
5.8 Valachy ManNový Hrozenkov (Česká republika)
6.8 MTB Horská časovka Kubínska hoľaKubínska Hoľa, Hotel Belez (Slovensko)
6.8 Beliansko – Pieninský MTB maratónBachledová dolina (Slovensko)
6.8 Slovakman 226Piešťany (Slovensko)
6.8 Donovalský DrapákDonovaly (Slovensko)
6.8 H-Triathlon LučinaTvarožná Lhota (Česká republika)
6.8 MTB - Koliba PapradnoKoliba Papradno (Slovensko)
6.8 4. kolo - Detská Považská cykloligaKoliba-Papradno (Slovensko)
7.8 Erzgebirgs-Bike-MarathonSeiffen (Nemecko)
12-14.8 ŠKODA Horal MTB maratón - 5. koloSvit (Slovensko)
13.8 DOWNHILL Race Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica (Slovensko)
13.8 Kysuce-Orava cez kopecZborov nad Bystricou (Slovensko)
13.8 Karlovarský AM bikemaraton České spořitelnyKarlovy Vary (Česká republika)
14.8 7. kolo - Detská tour Petra SaganaSvit (Slovensko)
20-21.8 5. kolo SpDHBachledova dolina (Slovensko)
20.8 X. Svätoštefanská túraVeľký Meder (Slovensko)
20.8 Triathlon AttackRužiná (Slovensko)
20.8 Duathlon AttackRužiná (Slovensko)
20.8 Manitou Železné hory České spořitelnyChrudim (Česká republika)
20.8 Kráľovský MTB maratónGranč - Petrovce (Slovensko)
20.8 12. Valašský orieňťák & miniFESTProstřední Bečva – Kněhyně (Česká republika)
20.8 Kellys Green Bike TourBratislava (Slovensko)
20.8 TREK Jistebnický maratónJistebnice (Česká republika)
20.8 WBS Podkopná LhotaPodkopná Lhota (Česká republika)
21.8 4. kolo Považsko - Strážovského PoháraHorné Sŕnie (Slovensko)
21.8 Kráľovské enduroGranč - Petrovce (Slovensko)
26.8 Laborecká MTB Night riders (MI)Staré (Slovensko)
26-27.8 BIKEFEST 09Veľká Lehôtka (Slovensko)
27.8 MTB maratón ČarnohurecLevočské vrchy (Slovensko)
27.8 Horský duatlon Kráľ PoľanyHriňová (Slovensko)
27.8 Tímová cyklo 12-hodinovkaGrúniky (Slovensko)
27.8 XC Cross country SkalicaSkalica (Slovensko)
27.8 Novodubnický maratónNová Dubnica (Slovensko)
28.8 Cyklomaratón Po ceste SNPMartin (Slovensko)
29-7.8 Slovenská OSKAŠtrbské Pleso (Slovensko)
31.8.-4.9. EurobikeFriedrichshafen (Nemecko)
September 2016
1.9 Merida - Zelená stopa SNPobec Selce pri Banskej Bystrici (Slovensko)
3.9 5. kolo - Detská Považská cykloligaPružina (Slovensko)
3.9 5. kolo Považsko - Strážovského PoháraPružina (Slovensko)
3.9 Ponickými kiarmiPoniky (Slovensko)
3.9 Plzeňská MTB 50Plzeň (Česká republika)
3.9 JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme TriathlonOravská Priehrada (Slovensko)
3.9 ŠKODA Slovenský Raj - fináleHrabušice - Podlesok (Slovensko)
3.9 WBS SlopnéSlopné (Česká republika)
4.9 Ružomberské SchodyRužomberok (Slovensko)
10.9 Znojmo Burčák Tour KooperativyZnojmo (Česká republika)
10.9 8. kolo - Detská tour Petra SaganaMakov (Slovensko)
10.9 Cyklomaratón TopoľčiankyTopoľčianky (Slovensko)
10.9 MAXX bike MTB marathon PylypetsPylypets (Slovensko)
10-11.9 Slovenský pohár v bikrose (BMX) 7. a 8. kolo + Račiansky pohárBratislava - Rača (Slovensko)
11.9 V. Piko-Bike MaratonKomárno (Slovensko)
11.9 Cyklistické preteky Tour de VranovDomaša - Dobrá (Slovensko)
13.9 Slovakman 113Šamorín (Slovensko)
15.9 Malokarpatská PletenkaSvätý Jur (Slovensko)
17.9 ISTROFINAL SNEŽNICKÝ MTB maratón Snežnica - Kysucká vrchovina (Slovensko)
17.9 ŠKODA MTB Singletrack maratón KošiceKošice (Slovensko)
18.9 Teatro Okolo MalohontuRimavská Sobota (Slovensko)
24.9 6. kolo / finále - Detská Považská cykloligaSúľov (Slovensko)
24-25.9 6. kolo SpDHRužomberok (Slovensko)
24.9 Oderská mlýnice České spořitelnyKlokočůvek u Oder (Česká republika)
24.9 Nova Cup MikulovMikulov (Česká republika)
25.9 9. kolo/finále - Detská tour Petra SaganaSúľov (Slovensko)
28.9 Bike Cup Gočárovy schodyHradec Králové (Česká republika)
Október 2016
1.10 Vysočina Arena Tour České spořitelnyNové Město na Moravě (Česká republika)
1.10 MAXX bike MTB marathon ZowkwaZowkwa (Ukrajina)
2.10 I. Brigetio časovkaNagyigmánd (Maďarsko)
8.10 ŠprintpolomStráňavy (Slovensko)
8.10 Cycklo - cross countryLesnica (Slovensko)
8.10 Medzinárodný pieninský horský duatlonLesnica (Slovensko)
22.10 Běhej ValachyVelké Karlovice (Česká republika)
22.10 WBS KyčerkaKyčerka (Česká republika)
November 2016
5.11 Slanaki cup beh & bikeZámutov (Slovensko)