DátumNázov akcieMiestoDetailyIdem
Január 2015
17.1 SLOVAK WINTER MTB & RUNNING TROPHYŽelezná Studienka, Bratislava (Slovensko)
Február 2015
14.2 Čergovská Stopa 2015Raslavice (Slovensko)
Marec 2015
1.3 Nízkotatranská tour - Zimná časovka do vrchuLiptovská Lužná (Slovensko)
7.3 SnowparadeŽdiar - Bachledova dolina (Slovensko)
21.3 WBS Bike & Music Fest 2015 BučoviceBučovice (Česká republika)
27-29.3 For BikesPraha (Česká republika)
Apríl 2015
11.4 RC&P MTB UphillBratislava - Lipovinová ulica (Slovensko)
11.4 Kráľ Záhoria MTB Maratón štafietSkalica - Zlatnícka dolina (Slovensko)
12.4 WBS OtrokoviceOtrokovice (Česká republika)
18.4 OSA - CykloKruhyNová Dubnica (Slovensko)
18.4 ŠKODA Svätojurský MTB maratón - 1. koloSvätý Jur (Slovensko)
18-19.4 BMX preteky olympijských nádejí krajín V4Bratislava - Rača (Slovensko)
19.4 1. kolo MSDCKálnica (Slovensko)
19.4 1.kolo - Detská tour Petra SaganaSvätý Jur (Slovensko)
19.4 BAJKULA TURIECKAP 2015Turčianske Teplice (Slovensko)
26.4 QUICK SPORT Jarný šprintBystrička (Slovensko)
28.4.-2.5. Karpatské preteky kuriérovStará Bystrica (Slovensko)
Máj 2015
1.5 Klasyk BeskidzkiŁosie (Poľsko)
1.5 Račianska časovkaBratislava - Rača (Slovensko)
2.5 1. kolo GHOST Dual CupDobřany u Plzně (Česká republika)
2.5 Author Šela maratónLipník nad Bečvou (Česká republika)
2.5 2.kolo - Detská tour Petra SaganaZvolen (Slovensko)
2-3.5 1. kolo SpDHMráznica (Slovensko)
2.5 Rocky Mountain Bike MarathonRiva del Garda (Zbytok sveta)
2-3.5 24 hodín MTBike JamKuchyňa (Slovensko)
2.5 WBS SlopnéSlopné (Česká republika)
3.5 Bystrický vertikalBanská Bystrica (Slovensko)
3.5 1. kolo GHOST 4X CupDobřany u Plzně (Česká republika)
3.5 Jarná Cena mesta Rimavská SobotaRimavská Sobota (Slovensko)
3.5 Cyklojazda o Slatinský zlatý dukátZvolenská Slatina (Slovensko)
8.5 Endorfun TrailRajecká Lesná (Slovensko)
9.5 DOWNHILL Race Banská ŠtiavnicaBanská Štiavnica (Slovensko)
9.5 BBB Vlko-Hron MTBVlkanová (Slovensko)
10.5 2. kolo MSDCKyčerka (Česká republika)
15-17.5 Cyklozraz Malá FatraBelá-Nižné Kamence (Slovensko)
16-17.5 Jihlavská 24 MTBJihlava (Česká republika)
16.5 2. kolo GHOST Dual CupÚstí nad Labem (Česká republika)
16.5 Detský ŠKODA cyklomaratónikUdiča- Prosné (Slovensko)
16.5 ŠKODA Maratón Marikovskou dolinou - 2. koloDolná Mariková (Slovensko)
17.5 3.kolo - Detská tour Petra SaganaTerchová (Slovensko)
17.5 Cyklistické preteky na horských bicykloch & detská TOURLučenec - priehrada Ľadovo (Slovensko)
23.5 MTB maratón Biela stopa BIKESkalka pri Kremnici (Slovensko)
23-24.5 2. kolo SpDHMalá Lučivná (Slovensko)
23.5 DEMA PEDÁLovník Rajecká dolinaRajecké Teplice (Slovensko)
24.5 Cyklopretek MTBLackovce (Slovensko)
24.5 Kaktus bike Karloveský krosKarlova Ves (Slovensko)
29-31.5 BikeFestKálnica (Slovensko)
30.5 Memoriál Jula LamačkuBratislava - Kamzík (Slovensko)
30.5 Horská cykločasovkaMachulince (Slovensko)
30.5 Kráľ MagurkyNámestovo (Slovensko)
30.5 Slopestyle FMB World TourKálnica (Slovensko)
30.5 MTB maratón Levočské vrchy - LevočaLevoča (Slovensko)
30.5 Author Král ŠumavyKlatovy (Česká republika)
31.5 Kellys Bikefest MaratónKálnica (Slovensko)
31.5 SereďmaratónSereď (Slovensko)
Jún 2015
4-7.6 Beskidy MTB TrophyIstebna (Poľsko)
6-7.6 Festina 24 hodín MTBCamping Belá Nižné Kamence (Slovensko)
6.6 Tour de MaguraFačkovské sedlo (Slovensko)
6-7.6 Karpaty MTB trophyKuchyňa (Slovensko)
6.6 1. kolo - MTB Považsko - Strážovský PohárMojtín (Slovensko)
6.6 Tour de MaguraFačkovské sedlo (Slovensko)
7.6 3. kolo MSDCKouty (Česká republika)
7.6 Kondenzgyík MaratonMiskolc (Maďarsko)
13.6 3. kolo GHOST Dual CupMladá Boleslav - Kosmonosy (Česká republika)
13.6 OSA - Beh salašmiNová Dubnica (Slovensko)
13-14.6 Okolo TatierNižná (Slovensko)
13.6 Bike PraguePraha (Česká republika)
13.6 Kaktus bike Bratislavský MTB maratónBratislava (Slovensko)
13-14.6 Těžká pohoda 24hLiberec (Česká republika)
13.6 Sliezsky vrchárHorský hotel Sliezsky dom (Slovensko)
14.6 2. kolo GHOST 4X CupMladá Boleslav - Kosmonosy (Česká republika)
14.6 2. kolo - MTB Považsko - Strážovský PohárČertov - Lazy pod Makytou (Slovensko)
14.6 HrabušiceHubačov štál - Malá Lehota (Slovensko)
20.6 Slanská hrebeňovka - POZOR ZMENA TERMÍNUPrešov (Slovensko)
20.6 AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly - 3. koloSúľov (Slovensko)
20.6 Cyklomaratón Bratislava - JasnáBratislava (Slovensko)
20.6 International MTB marathon Malevil CupJablonné v Podještědí (Česká republika)
21.6 Cebra-Bowden Malokarpatský DrapákSvätý Jur (Slovensko)
26-27.6 ZRUŠENÉ Škoda Bike & TourKošice - Prešov (Slovensko)
26-28.6 3. kolo SpDHJasná (Slovensko)
27.6 2. kolo - Detská Považská cykloligaPúchov (Slovensko)
27.6 Nízkotatranská MTB TourLiptovská Lúžna (Slovensko)
27.6 Čutkovský šlakRužomberok - Čutkovská dolina (Slovensko)
27.6 4. kolo - Detská tour Petra SaganaDomaša (Slovensko)
27.6 Okolo DomašeDomaša (Slovensko)
27.6 Erdőbénye Drótszamár FesztiválErdőbénye (Maďarsko)
27.6 Púchovský MTB MARATÓN 2015Púchov (Slovensko)
28.6 Scott Enduro X Race Bachledova dolinaŽdiar (Slovensko)
28.6 KitzAlpBike - FestivalKitzbuhel (Rakúsko)
Júl 2015
2-3.7 24h SLOVAKIA RING cycling raceOrechová Potôň (Slovensko)
4.7 5. kolo - Detská tour Petra SaganaDolný Kubín (Slovensko)
4.7 O cyklokráľa DrotárieTurzovka (Slovensko)
4.7 ZRUŠENÉ Kľak MTB tour - akcia sa presúva na jeseňFačkovské sedlo (Slovensko)
4.7 Drásal České spořitelnyHolešov (Česká republika)
4.7 Oravský cyklomaratónDolný Kubín (Slovensko)
5.7 Tour de Volcano PoľanaBanská Bystrica (Slovensko)
5.7 Duna MarathonEsztergom (Maďarsko)
5.7 Isoma 1000 Miles AdventureNová Sedlica (Slovensko)
5.7 Svätojurský BleskSvätý Jur (Slovensko)
5.7 WBS TrnavaTrnava (Česká republika)
11.7 4. kolo GHOST Dual CupLitoměřice (Česká republika)
11.7 Karpatský Pedál MTB maratónJavorník (Slovensko)
11.7 Air DH BachledkaBachledova dolina (Slovensko)
11-12.7 MORIS XC KošiceJahodná, Košice (Slovensko)
11.7 Salzkammergut TrophyBad Goisern (Rakúsko)
11.7 Bike ValachyVelké Karlovice (Česká republika)
11.7 Cykloprechod zázrivským chotáromZázrivá (Slovensko)
12.7 Tour de PrešovPrešov (Slovensko)
18-19.7 Majstrovstvá Slovenska XCO MTB a 5. kolo SpDohňany (Slovensko)
18-19.7 4. kolo SpDH + MSRMalinô Brdo, Ružomberok (Slovensko)
18.7 OravamanZuberec (Slovensko)
19.7 Cestné preteky o pohar primátora mesta KežmarokKežmarok (Slovensko)
25.7 Jakľofski bicigeľJaklovce (Slovensko)
25.7 ŠKODA STUPAVA TROPHY - 4. koloStupava (Slovensko)
25.7 11. ročník Moravskotřebovský cyklomaraton Moravská Třebová (Česká republika)
26.7 Laborecká MTBStrážske (Slovensko)
26.7 MTB XCODrozdovo (Slovensko)
31.7 Trnava - RysyTrnava (Slovensko)
31.7 Spišských 333 EXTREMESpišská Nová Ves (Slovensko)
August 2015
1.8 5. kolo GHOST Dual CupJablonec nad Nisou (Česká republika)
1.8 Tour de FilištínŠportový areál Jakubovany (Slovensko)
1.8 Slovakman 226Piešťany (Slovensko)
1.8 Pálavský KrpálMikulov (Česká republika)
2.8 3. kolo / finále GHOST 4X CupJablonec nad Nisou (Česká republika)
2.8 5. kolo MSDCVeľká Rača (Slovensko)
2.8 Erzgebirgs Bike MarathonSeiffen (Nemecko)
8.8 MTB Horská časovka Kubínska hoľaDolný Kubín - Kubínska hoľa (Slovensko)
8.8 MTB - Koliba PapradnoKoliba Papradno (Slovensko)
8.8 Beliansko - Pieninský MTB maratónBachledová dolina (Slovensko)
8.8 3. kolo - Detská Považská cykloligaKoliba-Papradno (Slovensko)
8.8 Kaňanský bicigeľKanianka (Slovensko)
8-9.8 Donovalský DrapákDonovaly (Slovensko)
14-16.8 HORAL TOURSvit (Slovensko)
15.8 3. kolo - MTB Považsko - Strážovský PohárLúky (Slovensko)
15.8 Vysokohorský duatlon o cenu Žiarskej chatyŽiar (Slovensko)
15.8 Nitriansky CyklomaratónNeverice (Slovensko)
15-16.8 5. kolo SpDHKošútka (Slovensko)
15.8 ŠKODA Horal MTB maratón - 5. koloSvit (Slovensko)
16.8 6. kolo - Detská tour Petra SaganaSvit (Slovensko)
22.8 11. Valašský orieňťák & miniFESTHorní Bečva (Česká republika)
22.8 Ľubochnianska reťazLubochňa (Slovensko)
22.8 Downhill Cup SliačSliač (Slovensko)
22.8 Kráľovský MTB maratónGranč-Petrovce (Slovensko)
22.8 7. kolo - Detská tour Petra SaganaGranč-Petrovce (Slovensko)
22.8 OSA - SWAN NIGHT RUNNová Dubnica (Slovensko)
22.8 Kellys Green Bike TourBratislava (Slovensko)
22.8 Sátoraljaújhely MaratonSátoraljaujhely (Maďarsko)
22.8 WBS Podkopná LhotaPodkopná Lhota (Česká republika)
23.8 MTB Goral maratónObec Čierne (Čadca) (Slovensko)
23.8 Kráľovské enduroGranč-Petrovce (Slovensko)
26-29.8 EurobikeFriedrichshafen (Nemecko)
27.8.-5.9. Slovenská OSKAŠtrbské pleso (Slovensko)
29.8 ZRUŠENÉ Okolo Liptovskej MaryLiptovský Trnovec (Slovensko)
29.8 Ondavské cyklopretekyStropkov - časť Bokša (Slovensko)
29.8 XC Cross country SkalicaSkalica (Slovensko)
29.8 Novodubnický maratónNová Dubnica (Slovensko)
29.8 ČarnohurecBrezovica (Slovensko)
30.8 MTB Downhill CUP ZAHURASpišské Vlachy (Slovensko)
30.8 Vlkolínsky drapákRužomberok-Biely Potok (Slovensko)
31.8 MTB ZÁVOD na PustevnáchPustevny (Česká republika)
September 2015
1.9 Merida - Zelená stopa SNPSelce (Slovensko)
2.9 1. kolo - XC séria KošiceKošice - Kláštor Lorinčík (Slovensko)
Dnes je 03.09.2015
5.9 4. kolo - MTB Považsko - Strážovský Pohár + Detská Považská CykloligaPružina (Slovensko)
5.9 ŠKODA Slovenský raj - FináleHrabušice - ATC Podlesok (Slovensko)
5.9 Ponickými kiarmiPoniky (Slovensko)
6.9 8. kolo - Detská tour Petra SaganaSlovenský raj (Slovensko)
9.9 2. kolo - XC séria KošiceKošice - Výhliadkova veža (Slovensko)
12.9 MTB marathon PylypetsPylypets (Ukrajina)
12.9 Hornonitrianska MTB tourChvojnica (Slovensko)
12.9 Prestigio Cross TriathlonKuchyňa (Slovensko)
12.9 Na vrchol možnostíTvrdošín (Slovensko)
12.9 Bajkovačka JasnáJasná (Slovensko)
12.9 Biela stopa ROLLSkalka pri Kremnici (Slovensko)
12.9 Javorínska časovkaVeľká Javorina (Slovensko)
13.9 Teatro Okolo MalohontuRimavská Sobota (Slovensko)
13.9 WBS ZlínZlín (Česká republika)
13.9 Slovakman 113Šamorín (Slovensko)
15.9 VIII. ročník horskej časovky MTB Podsuchá - SmrekovicaPodsuchá (Slovensko)
19.9 6. kolo / finále GHOST Dual CupPraha - Zličín (Česká republika)
19.9 5. kolo / finále - Detská Považská cykloligaSúľov (Slovensko)
19.9 Istrofinal Snežnický MTB maratón (Kysucká vrchovina)Snežnica (okr. Kysucké Nové Mesto) (Slovensko)
19-20.9 6. kolo/finále SpDHVrátna (Slovensko)
19.9 ŠKODA MTB Singletrack maratón KošiceKošice (Slovensko)
20.9 AGGLU MALÝ TURIECKAPTurčianske Teplice (Slovensko)
20.9 Ružomberské SchodyRužomberok (Slovensko)
26.9 Finále Slovenského pohára MTB XCUdiča-Prosné (Slovensko)
26.9 3. kolo - XC séria KošiceKošice - Alpinka (Slovensko)
27.9 5. kolo/finále - MTB Považsko - Strážovský PohárPovažská Bystrica (Slovensko)
27.9 9. kolo/finále - Detská tour Petra SaganaUdiča (Slovensko)
27.9 Hugo bikeBrezno (Slovensko)
Október 2015
3.10 4. kolo / finále - XC séria KošiceKošice - Bankov (Slovensko)
4.10 6. kolo / finále MSDCBíla (Česká republika)
10.10 ŠprintpolomStráňavy (Slovensko)
24.10 OSA - AsfalthlonNová Dubnica (Slovensko)
24.10 WBS KyčerkaKyčerka (Česká republika)
November 2015
7.11 Slanaki CupZámutov (Slovensko)