Kopřivná Bike Festival 2017

03.06.2017 - 04.06.2017 (ešte 5 dní)
Ostatné
Malá Morávka (Česká republika)

Páči sa Ti táto akcia?

Tvoje hodnotenie:

Naspäť do kalendára
Po vydarenej akcii Kopřivná Bike Festival 2016 sa už teraz pomaly púšťame do príprav na budúci rok. Boli sme veľmi radi, že v tomto roku došlo do Bike Parku Kopřivná toľko bikerov a bikeriek, pretekárov, ale predovšetkým, že sa tu prezentovalo veľa rôznych firiem, ktoré súvisia s horskými bicyklami.

Pre budúci rok sme sa opäť rozhodli zachovať rovnaký termín, teda prvý víkend v júni - 3.-4.6.2017. Čaká nás veľa práce, príprav, ale už teraz môže sľúbiť, že sa máte na čo tešiť. Naším cieľom je podstatne zväčšiť expo, ponúknuť všetkým záujemcom viac testovacích kôl, ukázať v Malej Morávke viac značiek a tiež rozšíriť sprievodný program. Plánujeme viac závodov, súťaží a v Bike Parku Kopřivná opäť pripravíme niekoľko noviniek. O zábavu bude teda postarané.

Postupne vás budeme informovať o všetkých novinkách a detailoch a veríme, že sa za nami do Malej Morávky na Kopřivná Bike Festival dorazíte začiatkom júna 2017 pozrieť.
Sledujte nás na FB - www.facebook.com/koprivnabikefestival alebo na internetových stránkach www.koprivnabikefestival.cz.

Táto akcia ešte u nás nemá kompletné propozície - doplníme ich čoskoro.