DátumNázov akcieMiestoDetailyIdem
Január 2017
14.1 1. Zimný cyklonárezPartizánska Ľupča (Slovensko)
19-22.1 Snow Bike Festival 2017Gstaad (Švajčiarsko)
27-29.1 Biela StopaKremnica (Slovensko)
28.1 SNOW bike raceDolní Morava (Česká republika)
28-29.1 Stupava Winter trophy MTB&RUNStupava (Slovensko)
Február 2017
11.2 Čergovská stopa 2017Raslavice (Slovensko)
25.2 ZRUŠENÉ SnowparadeBachledová dolina (Slovensko)
Marec 2017
18.3 Chinese DownhillJasná (Slovensko)
18.3 BIKE ATTACK 100Orechová Potôň (Slovensko)
18.3 Czech Open PRIMAVERA BIKEPodyjí (Česká republika)
25-26.3 Testovacie dni Guerciotti a CarreraHrádok (Slovensko)
31.3.-2.4. For BikesPraha (Česká republika)
Apríl 2017
1.4 Morkovské bajkMorkovice (Česká republika)
1.4 1. kolo - Detská Tour Petra SaganaLučenec (Slovensko)
8.4 Liptov RideLiptovský Mikuláš (Slovensko)
8.4 RC&P MTB UphillBratislava (Slovensko)
9.4 Krompachy Open Session 11Krompachy (Slovensko)
13.4 BIKE ATTACK - 1. koloOrechová Potôň (Slovensko)
15.4 Force Chřibská 50MTBKroměříž (Česká republika)
15.4 XC SpeedbikeKuchyňa (Slovensko)
16.4 Prievidzký cyklomaratón Merida cupPrievidza (Slovensko)
19-22.4 4 IslandsKrk (Zbytok sveta)
22.4 Testovací deň Rock MachineHrádok (Slovensko)
22-23.4 Slovenský pohár BMX - 1. a 2. koloBratislava - Rača (Slovensko)
22.4 Kráľ Záhoria MTB maratónSkalica (Slovensko)
22.4 Trans Brdy České spořitelnyDobřichovice (Česká republika)
22.4 AGGLU Open TURIECKAPTurčianske Teplice (Slovensko)
22.4 QUICK SPORT Jarný šprintBystrička (Slovensko)
23.4 TURIECKAP - Memoriál Petra VričanaTurčianske Teplice (Slovensko)
23.4 1. kolo - Slovenský pohár XCOBôrik (Slovensko)
23.4 Super šprint FTVŠ triatlonBratislava (Slovensko)
29.4 Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTOHustopeče (Česká republika)
29-30.4 Cyklofest 2017 + 3. ročník MTB preteku Iľovníckym hrebeňomHumenné (Slovensko)
29.4 Nízkotatranská tour - časovka do vrchuLiptovská Lúžna (Slovensko)
29.4 ŠKODA Svätojurský MTB maratón - 1. koloSvätý Jur (Slovensko)
29-30.4 Testovacie dni KellysHrádok (Slovensko)
30.4 2. kolo - Detská tour Petra SaganaZašová (Česká republika)
Máj 2017
1.5 Bystrický vertikal - RUN & BIKEBanská Bystrica (Slovensko)
1.5 Račianska cykločasovkaBratislava - Rača (Slovensko)
6-7.5 Slovenský pohár BMX - 3. a 4. koloLiptovský Mikuláš (Slovensko)
6.5 BBB Vlko-Hron MTBHronsek (Slovensko)
6-7.5 24 hodín MTBike JamKuchyňa (Slovensko)
6-7.5 AUTHOR Šela maratónLipník nad Bečvou (Česká republika)
6.5 2. kolo - Slovenský pohár XCOKošice (Slovensko)
7.5 Bratislavský Majáles Župná 20-tkaBratislava (Slovensko)
7.5 Jarná CenaJesenské (Slovensko)
7.5 3. kolo - Detská tour Petra SaganaNitra (Slovensko)
7.5 3. kolo - Slovenský pohár XCOKošice (Slovensko)
13.5 Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTOMladá Boleslav (Česká republika)
13-14.5 1. kolo SpDHMráznica (Slovensko)
13-14.5 Testovacie dni CanyonHrádok (Slovensko)
13.5 ZRUŠENÉ FC Maratón Maríkovskou dolinouUdiča - Prosné (Slovensko)
14.5 4. kolo - Slovenský pohár XCODrozdovo (Slovensko)
17.5 BIKE ATTACK - 2. koloOrechová Potôň (Slovensko)
20.5 Bike PraguePraha (Česká republika)
20.5 H-Triathlon Borský MikulášBorský Mikuláš (Slovensko)
20.5 1. kolo - Detská Považská cykloligaSúľov (Slovensko)
20.5 Jestřebí hory České spořitelnyÚpice - Havlovice nad Úpou (Česká republika)
20.5 Triathlon SenecSenec (Slovensko)
20.5 BISON SPA MTB maratón Rajecká dolinaRajecké Teplice (Slovensko)
20.5 Cyklostopa po viniciachVinohradnícky domček Celestín, Pezinok (Slovensko)
20.5 Jihlavská 24 MTBJihlava (Česká republika)
20.5 Kaktus bike Karloveský krosKarlova Ves (Slovensko)
20.5 5. kolo - Slovenský pohár XCOBratislava (Slovensko)
20.5 Silesia Bike marathonOpava (Česká republika)
20-21.5 Testovacie dni PinarelloHrádok (Slovensko)
21.5 Novohradský pedál a detská TOURLučenec (Slovensko)
21.5 Author 50 BezdězBezděd (Česká republika)
21.5 DEMA PEDÁLovníček Rajecká dolinaRajecké Teplice (Slovensko)
21.5 DEMA PEDÁLovník Rajecká dolinaRajecké Teplice (Slovensko)
21.5 4. kolo - Detská tour Petra SaganaSúľov (Slovensko)
21.5 SereďmaratónSereď (Slovensko)
21.5 1. kolo Považsko - Strážovského PoháraČertov - Lazy pod Makytou (Slovensko)
26-28.5 Birell BikeFestKálnica (Slovensko)
27.5 Biela stopa Bike & RollSkalka pri Kremnici (Slovensko)
27.5 Horská cykločasovkaMachulince (Slovensko)
27-28.5 Testovacie dni Cannondale a GTHrádok (Slovensko)
27.5 Stefe MTB Maratón Levočské vrchyLevoča (Slovensko)
27.5 GoralmanOravská Polhora (Slovensko)
28.5 Detská východ Road ligaLevočská Dolina (Slovensko)
Jún 2017
2.6 Tuscany TrailMassa (Zbytok sveta)
3.6 2. kolo - Detská Považská cykloligaDohňany (Slovensko)
3.6 Peklo Moravy 2017Frýdek-Místek (Česká republika)
3.6 Rajecký cross triathlonRajec (Slovensko)
3.6 Orlík Tour KooperativyOrlík - Vystrkov (Česká republika)
3-4.6 Festina 24 hodín MTBNižné Kamence (Slovensko)
3-4.6 2. kolo SpDHLučivná (Slovensko)
3-4.6 Kopřivná Bike Festival 2017Malá Morávka (Česká republika)
3.6 ŠKODA Dohňany - Púchov Trophy - 2. koloDohňany (Slovensko)
4.6 5. kolo - Detská tour Petra SaganaBanská Bystrica (Slovensko)
4.6 6. kolo - Slovenský pohár XCODohňany (Slovensko)
10.6 Testovací deň WilierHrádok (Slovensko)
10.6 Crosskovácsi MarathonBudapest-Nagykovácsi (Maďarsko)
10.6 Triatlon PressburgBratislava (Slovensko)
10.6 International MTB marathon Malevil CupJablonné v Podještědí - Lužické hory (Česká republika)
10.6 Cykloprechod zázrivským chotáromZázrivá (Slovensko)
10.6 Častovský cyklookruhČervený Kameň (Slovensko)
11.6 Testovací deň BianchiHrádok (Slovensko)
11.6 MTB Nivnická 50Nivnická Riviéra (Česká republika)
11.6 Malokarpatský DrapákSvätý Jur (Slovensko)
11.6 2. kolo Považsko - Strážovského PoháraLúky (Slovensko)
15.6 BIKE ATTACK - 3. koloOrechová Potôň (Slovensko)
17.6 H-Triathlon GazárkaŠaštín - Gazárka (Slovensko)
17.6 Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTOVrchlabí (Česká republika)
17.6 HERO Bike FestivalSelva di Val Gardena (Zbytok sveta)
17.6 Nízkotatranská MTB tourLiptovská Lúžna (Slovensko)
17.6 Bratislavský MTB maratónBratislava - Devínska Kobyla (Slovensko)
17.6 Medvedí okruhKamenná Poruba (Slovensko)
17.6 Náchodská 24 hour MTBNáchod (Česká republika)
17.6 Testovaci deň GHOSTHrádok (Slovensko)
17.6 AUTHOR maratónTrenčín (Slovensko)
18-25.6 Bike OdysseyPohorie Pindos, Grécko (Zbytok sveta)
18.6 6. kolo - Detská tour Petra SaganaKežmarok (Slovensko)
18.6 Karpatský triatlonLozorno (Slovensko)
24.6 Čutkovský šlakČutkovská dolina (Slovensko)
24-25.6 3. kolo SpDH + MSR + U C1 C2Jasná (Slovensko)
24.6 AUTHOR ŠKODA Bikemaratón Súľovské skaly - 3. koloSúľov (Slovensko)
28-29.6 24h SLOVAKIA RING cycling raceOrechová Potôň (Slovensko)
30.6 Kompava Beh Zdravia SkalicaSkalica (Slovensko)
Júl 2017
1.7 H-Triathlon SkalicaSkalica (Slovensko)
1-2.7 Slovenský pohár BMX - 5. a 6. kolo - Majstrovstvá SlovenskaKošice (Slovensko)
1.7 3. kolo - Detská Považská cykloligaTeplička pri Žiline (Slovensko)
1.7 Bikemaraton Drásal České spořitelnyHolešov (Česká republika)
1-2.7 Tour de VolcanoBanská Bystrica (Slovensko)
1.7 Oravský cyklomaratónDolný Kubín (Slovensko)
2.7 7. kolo - Slovenský pohár XCOSmolenice (Slovensko)
2.7 Isoma 1000 Miles AdventureNová Sedlica (Slovensko)
5-8.7 MTB TrilogyTeplice nad Metují (Česká republika)
5.7 Kaktus bike svätojurský bleskSvätý Jur (Slovensko)
8.7 Okolo DomašeDomaša (Slovensko)
8-9.7 Tour de PrešovPrešov (Slovensko)
9.7 Duna MarathonEsztergom (Maďarsko)
13-16.7 Gwiazda Południa - STAR of SOUTHStryszawa (Poľsko)
15.7 Karpatský Pedál MTB maratónJavorník (Česká republika)
15.7 Nightrun Liptovský MikulášLiptovský Mikuláš (Slovensko)
15.7 Salzkammergut TrophyBad Goisern (Rakúsko)
15.7 4. kolo - Detská Považská cykloligaPovažská Bystrica (Slovensko)
15.7 Smolnícky MTB maratónSmolník (Slovensko)
15.7 OravamanRoháče - Zuberec (Slovensko)
16.7 Cestné preteky o pohar primátora mesta KežmarokKežmarok (Slovensko)
20.7 BIKE ATTACK - 4. koloOrechová Potôň (Slovensko)
21-22.7 Spišských 333 EXTREMESpišská Nová Ves (Slovensko)
22.7 Jakľofski bicigeľJaklovce (Slovensko)
22.7 Praha - Karlštejn Tour České spořitelnyPraha (Česká republika)
22.7 8. kolo - Slovenský pohár XCOUdiča (Slovensko)
23.7 9. kolo - Slovenský pohár XCOUdiča (Slovensko)
29.7 Šumavský MTB maraton České spořitelnyZadov (Česká republika)
29.7 ŠKODA STUPAVA TROPHY - 4. koloStupava (Slovensko)
August 2017
5.8 Laborecká MTB KlasikStrážske (Slovensko)
5.8 Cross Duatlon RužomberokRužomberok (Slovensko)
5.8 Donovalský DrapákDonovaly (Slovensko)
5.8 Beliansko – Pieninský MTB maratónBachledová dolina (Slovensko)
5.8 H-Triathlon LučinaTvarožná Lhota (Česká republika)
5-6.8 4. kolo SpDH + MRSR Kubánska hoľaKubínska hoľa (Slovensko)
5.8 Slovakman 226Piešťany (Slovensko)
5.8 3. kolo Považsko - Strážovského PoháraHorné Srnie (Slovensko)
12.8 Salašský DrtikolSalaš (Česká republika)
12.8 Karlovarský AM bikemaraton České spořitelnyKarlovy Vary (Česká republika)
12.8 ŠKODA Horal MTB maratón - 5. koloSvit (Slovensko)
13.8 UEC MTB maratónSvit (Slovensko)
13.8 7. kolo - Detská tour Petra SaganaSvit (Slovensko)
19.8 4. kolo Považsko - Strážovského PoháraBelušské Slatiny (Slovensko)
19.8 Kysuce-Orava cez kopecZborov nad Bystricou (Slovensko)
19.8 Kellys Green Bike TourBratislava (Slovensko)
19.8 Manitou Železné hory České spořitelnyChrudim (Česká republika)
19.8 Kráľovský MTB maratónGranč - Petrovce (Slovensko)
20.8 Kráľovské enduroGranč - Petrovce (Slovensko)
20.8 10. kolo - Istrofinal Slovenský pohár XCOLietava (Slovensko)
24.8 BIKE ATTACK - 5. koloOrechová Potôň (Slovensko)
26.8 Alpenbrevet 2017Meiringen (Švajčiarsko)
26.8 ČarnohurecBrezovica (Slovensko)
26.8 Triathlon AttackRužiná (Slovensko)
26.8 Duathlon AttackRužiná (Slovensko)
26.8 Cross Triatlon Liptovský TrnovecLiptovský Trnovec (Slovensko)
26.8 Novodubnický maratónNová Dubnica (Slovensko)
26.8 XC Cross country SkalicaSkalica (Slovensko)
27.8 Cyklomaratón Po ceste SNPMartin (Slovensko)
30.8.-2.9. EurobikeFriedrichshafen (Nemecko)
September 2017
2.9 5. kolo - Detská Považská cykloligaPružina (Slovensko)
2.9 Plzeňská MTB 50Plzeň (Česká republika)
2-3.9 5. kolo SpDHMalinô Brdo (Slovensko)
2.9 ŠKODA Slovenský Raj - fináleHrabušice (Slovensko)
2.9 JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme TriathlonOravská Priehrada (Slovensko)
2.9 5. kolo Považsko - Strážovského Pohára -finálePružina (Slovensko)
3.9 8. kolo - Detská tour Petra SaganaHrabušice (Slovensko)
9.9 ISTROFINAL SNEŽNICKÝ MTB maratónSnežnica - Kysucká vrchovina (Slovensko)
9.9 Ponickými kiarmiPoniky (Slovensko)
9.9 Cyklo Tour PrakovcePrakovce (Slovensko)
9-10.9 Slovenský pohár BMX - 7. a 8. kolo - Račiansky pohárBratislava - Rača (Slovensko)
9.9 Rallye SudetyTeplice nad Metují (Česká republika)
9.9 Znojmo Burčák Tour KooperativyZnojmo (Česká republika)
9.9 Cyklomaratón TopoľčiankyTopoľčianky (Slovensko)
10.9 Ružomberské SchodyRužomberok (Slovensko)
10.9 9. kolo - Detská tour Petra SaganaTopoľčianky (Slovensko)
15.9 Jesenná klasika Bratislava - DohňanyBratislava (Slovensko)
16-17.9 Slovenský pohár BMX - 9. a 10. koloLiptovský Mikuláš (Slovensko)
16.9 ŠKODA MTB Singletrack maratón KošiceKošice (Slovensko)
16.9 11. kolo - Slovenský pohár XCOPoráč (Slovensko)
17.9 Teatro Okolo MalohontuRimavská Sobota (Slovensko)
17.9 12. kolo - Slovenský pohár XCOPoráč (Slovensko)
23.9 Oderská mlýnice České spořitelnyKlokočůvek u Oder (Česká republika)
23.9 Memoriál Juzeka Hutníka 7. ročníkStará Ľubovňa (Slovensko)
23-24.9 6. kolo SpDHVeľká Rača (Slovensko)
30.9.-1.10. Slovenský pohár BMX - 11. a 12. koloKošice (Slovensko)
30.9 10. kolo - Detská tour Petra SaganaBratislava (Slovensko)
30.9.-1.10. Vysočina Arena Tour České spořitelnyNové Město na Moravě (Česká republika)
Október 2017
7.10 ŠprintpolomStráňavy (Slovensko)
November 2017
5.11 Slanaki cup beh & bikeZámutov (Slovensko)