Napíš nám do redakcie

Tím MTBIKER

cervo

Tomáš Červenka - cervo

Zakladateľ a CEO cervo@mtbiker.sk LinkedIn tomascervenka

Tomáš je zakladateľom portálu MTBIKER a venuje sa jej neprestajne už vyše 15 rokov - od roku 2015 už naplno. Vyštudoval Computer Science a Management na Univerzite v Cambridge. Pracoval pre Google ako softwarový vývojár a ako CTO v technologickej firme VisualDNA v Londýne.

slavo

Slavo Tomík - slavo

Šéfredaktor a Sales Director slavo@mtbiker.sk +421 948 961 330

Slavo sa pohybuje v online prostredí už viac ako 14 rokov. Podieľal sa na viacerých webových projektoch z projektovej ale aj marketingovej stránky. Popritom behá, pláva, chodí po horách a miluje bike.

boo_boo

Martin Palenčík - boo_boo

Retail Manager martin.palencik@mtbiker.sk +421 918 537 287

Martin vyštudoval právo, avšak jeho kroky sa uberajú do cyklo sveta. Okrem iného riadi najväčšie cyklopodujatie na Slovensku - Okolo Domaše.

weja146

Veronika Palenčíková - weja146

Administrátor veronika.feckova@mtbiker.sk

Veronika má na starosti administráciu e-shopu, bazáru a článkov.

Imroman

Martin Imrich - Imroman

Zákaznícka podpora a Redaktor martin.imrich@mtbiker.sk

Martin radí na zákazníckej podpore online a píše reportáže z maratónov a vytrvalostných akcií na Slovensku a v zahraničí. Na každej akcii si zásadne zvolí najdlhšiu a najbolestivejšiu variantu.

Robo87

Róbert Gombala - Robo87

Zákaznícka podpora robert.gombala@mtbiker.sk

Robo radí zákazníkom MTBIKER shopu na online a telefonickej zákazníckej podpore. Vo voľnom čase obieha XC a maratónske preteky na Slovensku.

Skytak

Peter Škyta - Skytak

Predajca peter.skyta@mtbiker.sk

Peťo vám v MTBIKER centre v Hrádku ochotne poradí a predá čo budete potrebovať na svoj bike.

Zubko1

Martin Meliš - Zubko1

Vedúci expedície martin.melis@mtbiker.sk

Martin má na starosti expedíciu objednávok a bicyklov z MTBIKER centra a servis bicyklov.

Kristiancbike

Kristián Čejtei - Kristiancbike

Pracovník expedície kristian.cejtei@mtbiker.sk

Kristián pracuje na tom, aby sa vaše e-shopové objednávky dostali k vám načas a kompletné.

mondzo

Jozef Mašura - mondzo

Programátor masura@mtbiker.sk

Jožo sa stará o vývoj niektorých sekcií stránky MTBIKER.

Lapierre

Miro Vrábel - Lapierre

Servisný expert miro.vrabel@mtbiker.sk

Miro sa cíti najlepšie na hrebeni Malej Fatry, ktorú brázdi na biku od svojich 14tich rokov. Spolu s jazdením sa zaujíma aj o techniku/servis a postupom času sa začal špecializovať na odpruženie.

papatulo

Patrik Neština - papatulo

Servisný mechanik patrik.nestina@mtbiker.sk

Paťo je náš víkendový servisný mechanik v predajni v Hrádku. Pohybuje sa v technickom svete bicyklov, jazdí maratóny, má rád výzvy a venuje sa aj lietadlám a vrtuľníkom.

svacoma

Marek Švančara - svacoma

Foto/Video editor svacoma@gmail.com

"Hory sú premňa domovom, v zime ich brázdim na lyžiach a v lete neohrdnem turistikou a najme bicyklom. Najradšej brázdim po lesoch a trailoch kde sa dá dobre zabaviť. Bicyklovanie je o zábave a úsmeve pri zjazde, pekných výhľadoch a dobrých kamarátoch.".

stink

Matej Mojzeš - stink

Tvorca a správca výjazdov matej.mojzes@mtbiker.sk

Matej sa okrem bikovania rád venuje vývoju a správe výjazdov, teamov, rebríčkov a všetkému okolo nich. Pôvodne sú v prevádzke od roku 2008 pod značkou Team Ride Manager a od roku 2014 ako súčasť stránky MTBIKER. Inak študuje PhD na FJFI ČVUT.

Dvorní externí prispievatelia

tomkud

Adam Oliva - adamoliva89

adamoliva89@gmail.com

"Fotografii sa venujem 2 roky, za srdce ma chytilo fotenie gravity disciplín. Samozrejme občas aj dupnem do pedálov a to v rámci freeridingu alebo endura".

henry33

Henrich Hošták - henry33

hostak.h@gmail.com

Henry pre vás pripravuje novú sériu videí zameraných na servis a údržbu bicyklov.

tomkud

Tomáš Kudrnáč - tomkud

kudrnac.tomas@gmail.com

Tomáš bikuje pre radosť a zúčastňuje sa hlavných bike akcií na Slovensku. Niekedy ako pretekár inokedy ako divák. Ak práve závodí, fotí jeho otec a s fotografiami sa radi podelia s ďalšimi bikermi. Niekedy k fotkam pridá aj pár viet, aj keď niekedy musí vyberať dlho vhodné slová :) Jeho bike fotky a reportáže môžete nájisť aj na bikeclubnestich.sk.

Okrem našej redakcie máme články od 201 externých prispievateľov, najviac od milos21 (46 článkov), Latanka (36 článkov), katko (34 článkov), iceman (34 článkov), bimjeam (29 článkov), PeterZanicky (25 článkov), GaliPe54 (21 článkov), donny (21 článkov), jurrasic (18 článkov), warzone (17 článkov), Radovan Bíroš (17 článkov), quidoo (16 článkov), root (13 článkov), drotar (12 článkov), janten (12 článkov), karolv (12 článkov), Marki007 (12 článkov), ozMulica (12 článkov), beal (12 článkov), Jezus (11 článkov), Pavol.Grujbar (10 článkov), tmax (9 článkov), Terry (9 článkov), smidik (9 článkov), tomkud (9 článkov), JoKo (8 článkov), treneri-online (8 článkov), petos (8 článkov), kimlo (7 článkov), astro (7 článkov), abysportnebolel (7 článkov), peti (7 článkov), Turbi (6 článkov), Vladimir222 (6 článkov), makovi (5 článkov), RBpro (5 článkov), Mar1in28 (5 článkov), Felip (5 článkov).