Napíš nám do redakcie

Tím MTBIKER

cervo

Tomáš Červenka - cervo

Zakladateľ a CEO

cervo@mtbiker.sk LinkedIn tomascervenka

Červo je zakladateľom portálu MTBIKER a venuje sa jej neprestajne už vyše 15 rokov - od roku 2015 už naplno. Vyštudoval Computer Science a Management na Univerzite v Cambridge vo Veľkej Británii. Pracoval pre Google ako softwarový vývojár a ako CTO v technologickej firme VisualDNA v Londýne.

"Kontaktujte ma, ak máte hocijaké otázky ohľadom stránky MTBIKER, chcete u nás inzerovať, spolupracovať, alebo pre nás pracovať!"

slavo

Slavo Tomík - slavo

Šéfredaktor a Sales Director

slavo@mtbiker.sk +421 948 961 330

Slavo sa pohybuje v online prostredí už viac ako 14 rokov. Podieľal sa na viacerých webových projektoch z projektovej ale aj marketingovej stránky. Popritom behá, pláva, chodí po horách a miluje bike. Po večeroch riadi svoj projekt Vychytane.sk.

"Kontaktujte v prípade záujmu inzerovať na stránke MTBIKER, ak chcete pridať článok, akciu do kalendára, prípadne máte hocijaké otázky ohľadom obsahu stránky!"

boo_boo

Martin Palenčík - boo_boo

Retail Manager

martin.palencik@mtbiker.sk +421 918 537 287

Martin vyštudoval právo, avšak jeho kroky sa uberajú do cyklo sveta. Okrem iného riadi najväčšie cyklopodujatie na Slovensku - Okolo Domaše.

"Kontaktujte ma pri hocijakých otázkach ohľadom e-shopu alebo produktov, ktoré predávame. Ochotne poradím aj pri problémoch ohľadom kúpy z bazáru."

weja146

Veronika Fečková - weja146

Administrátor

veronika.feckova@mtbiker.sk

Veronika má na starosti administráciu e-shopu, bazáru a článkov.

Imroman

Martin Imrich - Imroman

Customer Service a Redaktor

martin.imrich@mtbiker.sk

Imro radí na zákazníckej podpore online a v predajni v Hrádku. Takisto píše reportáže z maratónov a vytrvalostných akcií na Slovensku a v zahraničí. Na každej akcii si zásadne zvolí najdlhšiu a najbolestivejšiu variantu.

mondzo

Jozef Mašura - mondzo

Webmaster / Programátor

masura@mtbiker.sk +421 908 314 878

Mondzo sa stará o pozadie stránky MTBIKER, teda o všetko to, čo sa stane, kým uvidíte to, čo vidíte.

"Kontaktujte ma, ak máte problémy so zobrazením alebo niečo na stránke nefunguje!"

Lapierre

Miro Vrábel - Lapierre

Servisný expert

miro.vrabel@mtbiker.sk

Miro sa cíti najlepšie na hrebeni Malej Fatry, ktorú brázdi na biku od svojich 14tich rokov. Spolu s jazdením sa zaujíma aj o techniku/servis a postupom času sa začal špecializovať na odpruženie. V súčasnej dobe končí statiku na SvF STU.

Zubko1

Martin Meliš - Zubko1

Servisný mechanik

martin.melis@mtbiker.sk

Martin má na starosti všeobecný servis bicyklov v predajni v Hrádku.

papatulo

Patrik Neština - papatulo

Servisný mechanik

patrik.nestina@mtbiker.sk

Paťo je náš víkendový servisný mechanik v predajni v Hrádku. Pohybuje sa v technickom svete bicyklov, jazdí maratóny, má rád výzvy a venuje sa aj lietadlám a vrtuľníkom.

stink

Matej Mojzeš - stink

Tvorca a správca výjazdov

matej.mojzes@mtbiker.sk

Matej sa okrem bikovania rád venuje vývoju a správe výjazdov, teamov, rebríčkov a všetkému okolo nich. Pôvodne sú v prevádzke od roku 2008 pod značkou Team Ride Manager a od roku 2014 ako súčasť stránky MTBIKER. Inak študuje PhD na FJFI ČVUT.

"Kontaktujte ma ohľadom čohokoľvek súvisiaceho s výjazdami."

Externí prispievatelia

tomkud

Radovan Bíroš

birosradovan@gmail.com

Rado jazdí najmä MTB maratóny a nezriedka sa bije o popredné umiestnenia. Okrem súťažných reportáží pre MTBIKER testuje bicykle.

tomkud

Adam Oliva - adamoliva89

adamoliva89@gmail.com

"Fotografii sa venujem 2 roky, za srdce ma chytilo fotenie gravity disciplín. Samozrejme občas aj dupnem do pedálov a to v rámci freeridingu alebo endura".

katko

Tomáš Martinek - katko

katko16@gmail.com

Katko je známou postavou žilinskej cyklistiky a moderátorom fóra MTBIKER. Píše reporty prevažne zo zahraničných akcií.

tomkud

Tomáš Kudrnáč - tomkud

kudrnac.tomas@gmail.com

Tomáš bikuje pre radosť a zúčastňuje sa hlavných bike akcií na Slovensku. Niekedy ako pretekár inokedy ako divák. Ak práve závodí, fotí jeho otec a s fotografiami sa radi podelia s ďalšimi bikermi. Niekedy k fotkam pridá aj pár viet, aj keď niekedy musí vyberať dlho vhodné slová :) Jeho bike fotky a reportáže môžete nájisť aj na bikeclubnestich.sk.

milos21

Miloš Laššák - milos21

lassak.milos@gmail.com

"Jazdím pre radosť, občas naháňam sekundy, taktiež rád spoznávam nové miesta a ľudí. S bicyklom sa samozrejme nerozprávam, nie som predsa blázon! Ja ho len občas pohladkám, keď idem okolo...".

Okrem našej redakcie máme články od 189 externých prispievateľov, najviac od redakcia (38 článkov), iceman (34 článkov), donny (21 článkov), GaliPe54 (21 článkov), PeterZanicky (21 článkov), jurrasic (18 článkov), quidoo (16 článkov), warzone (16 článkov), bimjeam (14 článkov), root (13 článkov), weja146 (13 článkov), karolv (12 článkov), drotar (12 článkov), ozMulica (12 článkov), Marki007 (12 článkov), janten (11 článkov), Jezus (11 článkov), Pavol.Grujbar (10 článkov), papatulo (10 článkov), beal (9 článkov), smidik (9 článkov), Terry (9 článkov), tomkud (9 článkov), treneri-online (8 článkov), JoKo (8 článkov), petos (8 článkov), astro (7 článkov), Henry33 (7 článkov), abysportnebolel (7 článkov), peti (7 článkov), Turbi (6 článkov), Vladimir222 (6 článkov), Mar1in28 (5 článkov), Felip (5 článkov), RBpro (5 článkov), Zubko1 (5 článkov), makovi (5 článkov).