Ukážka toho čo nás čaká na Bratislava City Downhill 2014

Ukážka toho čo nás čaká na Bratislava City Downhill 2014

16.04.2014 1 374

Svetová špička mestských zjazdárov vrátane Filipa Polca sa stretne 21.6 v Bratislave na treťom podujatí City Downhill World Tour. Pozrite sa na to, čo nám v Bratislave predvedú...
Parádna jazda 4 ročných dvojičiek na BMX

Parádna jazda 4 ročných dvojičiek na BMX

11.04.2014 1 920 3

Jake a Theo jazdia a zároveň aj padajú :) Vedia toho už naozaj veľa a o pár rokov z nich môžu byť výborní profesionáli. Pričom už teraz zahanbia značnú časť "veľkých" bikerov.
Servis prednej vidlice

Servis prednej vidlice

09.04.2014 3 090 8

Názorná ukážka ako rozobrať a prečistiť odpruženú vidlicu vrátane demontáže pruženia, olejového tesnenia, krúžkov ako aj výmeny oleja.
Zostrih pádov na klasike Okolo Flámska 2014

Zostrih pádov na klasike Okolo Flámska 2014

07.04.2014 2 483 2

Pozrite si zostrih pádov na klasike Okolo Flámska, kde prišlo do cieľa iba 102 z 200 závodnikov. Niektoré pády boli naozaj strašné. Ako keď sa postavila staršia žena do cesty belgickému jazdcovi...
Lapierre-CMS Downhill Team

Lapierre-CMS Downhill Team

04.04.2014 884

Nový Lapierre – CMS DH team vstupuje do blížiacej sa sezóny vo veľkom štýle. S novými bicyklami a vybavením prichádza tiež nový tímový videoedit od MK video production z Bikecentra v Kálnici. Video vás 100% naladí pred blížiacim sa víkendom!
Radosť pozerať na takú jazdu

Radosť pozerať na takú jazdu

04.04.2014 2 179 12

Chris Akrigg v ďalšom zo svojich namakaných videí opäť nesklamal. Prvá minúta videa je síce len slabší úvod, ale potom je to už paráda!
Predstavenie výbavy na dlhšiu cestu

Predstavenie výbavy na dlhšiu cestu

02.04.2014 2 008 12

Pozrite si výbavu, s ktoru sa vydal Mark Wood na cestu po Novom Zélande.
Akú výbavu si brávate na celodenné prípadne ešte dlhšie výjazdy?
Nedeľa v Súľovských vrchoch

Nedeľa v Súľovských vrchoch

30.03.2014 2 629 9

Okrem pomyselného trojuholníka miest, na ktorom sa Súľovské skaly rozkladajú - Považská Bystrica, Žilina a Rajec – tu nájdete ešte jeden, oveľa zaujímavejší trojuholník, nazývaný aj Beskydský hradný triangel. Tento prepája tri pozostatky stredovekých hradov – Hrad Lietava, Hrad Hričov a Hrad Súľov – do jedného turistického okruhu. Naplánujte si aj vy takýto pekný výlet. Určite to bude stát za to!
Jeden z najkrajších životných výletov na bicykli

Jeden z najkrajších životných výletov na bicykli

29.03.2014 3 032 1

Pozrite si jedno úžasné video, ako navštívil Jerome a Pauline jednu z najkrajších destinácii pre horské bicyklovanie. Pohoda, ktorá je cítiť z videa, sa nedá ani opísať slovami.
World Record for highest Trial Bike Jump

World Record for highest Trial Bike Jump

27.03.2014 1 317 6

Aj takto sa dá zabávať. Roland Tölösi skákal z výšky 515cm, až sa mu to nakoniec aj podarilo...
Nevieš jazdiť na zadnom kolese? Toto video ťa to naučí

Nevieš jazdiť na zadnom kolese? Toto video ťa to naučí

25.03.2014 4 174 12

Nie je to až také ťažké ako sa môže na prvý pohľad zdať. Video názorne ukazuje celý priebeh jazdy na zadnom kolese rozdelený do častí s dobrým popisom ako na to. S uvedeným návodom to zvládne snáď už každý :)
Letná pohoda na biku

Letná pohoda na biku

21.03.2014 2 161 8

Ukážka toho aké krásne vie byť leto na bicykli. Dobré cesty v dolinách, ale aj zaujímavé zjazdy z kopcov. Aj keď video nie je natáčané na Slovenku, určite sa u nás nájde viacero miest, na ktorých sa dá zajazdiť podobným spôsobom.

Najpozeranejšie videá za 30 dní

Nevieš jazdiť na zadnom kolese? Toto video ťa to naučí (4 174)

Nevieš jazdiť na zadnom kolese? Toto video ťa to naučí Nie je to až také ťažké ako sa môže na prvý pohľad zdať. Video názorne ukazuje celý priebeh jazdy na zadnom kolese rozdelený do častí s dobrým popisom ako na to. S uvedeným návodom to zvládne snáď už každý :)
Čítajte viac »

Servis prednej vidlice (3 090)

Servis prednej vidlice Názorná ukážka ako rozobrať a prečistiť odpruženú vidlicu vrátane demontáže pruženia, olejového tesnenia, krúžkov ako aj výmeny oleja.
Čítajte viac »

Jeden z najkrajších životných výletov na bicykli (3 032)

Jeden z najkrajších životných výletov na bicykli Pozrite si jedno úžasné video, ako navštívil Jerome a Pauline jednu z najkrajších destinácii pre horské bicyklovanie. Pohoda, ktorá je cítiť z videa, sa nedá ani opísať slovami.
Čítajte viac »

Nedeľa v Súľovských vrchoch (2 629)

Nedeľa v Súľovských vrchoch Okrem pomyselného trojuholníka miest, na ktorom sa Súľovské skaly rozkladajú - Považská Bystrica, Žilina a Rajec – tu nájdete ešte jeden, oveľa zaujímavejší trojuholník, nazývaný aj Beskydský hradný triangel. Tento prepája tri pozostatky stredovekých hradov – Hrad Lietava, Hrad Hričov a Hrad Súľov – do jedného turistického okruhu. Naplánujte si aj vy takýto pekný výlet. Určite to bude stát za to!
Čítajte viac »

Zostrih pádov na klasike Okolo Flámska 2014 (2 483)

Zostrih pádov na klasike Okolo Flámska 2014 Pozrite si zostrih pádov na klasike Okolo Flámska, kde prišlo do cieľa iba 102 z 200 závodnikov. Niektoré pády boli naozaj strašné. Ako keď sa postavila staršia žena do cesty belgickému jazdcovi...
Čítajte viac »

Radosť pozerať na takú jazdu (2 179)

Radosť pozerať na takú jazdu Chris Akrigg v ďalšom zo svojich namakaných videí opäť nesklamal. Prvá minúta videa je síce len slabší úvod, ale potom je to už paráda!
Čítajte viac »

Letná pohoda na biku (2 161)

Letná pohoda na biku Ukážka toho aké krásne vie byť leto na bicykli. Dobré cesty v dolinách, ale aj zaujímavé zjazdy z kopcov. Aj keď video nie je natáčané na Slovenku, určite sa u nás nájde viacero miest, na ktorých sa dá zajazdiť podobným spôsobom.
Čítajte viac »

Predstavenie výbavy na dlhšiu cestu (2 008)

Predstavenie výbavy na dlhšiu cestu Pozrite si výbavu, s ktoru sa vydal Mark Wood na cestu po Novom Zélande.
Akú výbavu si brávate na celodenné prípadne ešte dlhšie výjazdy?
Čítajte viac »

Parádna jazda 4 ročných dvojičiek na BMX (1 920)

Parádna jazda 4 ročných dvojičiek na BMX Jake a Theo jazdia a zároveň aj padajú :) Vedia toho už naozaj veľa a o pár rokov z nich môžu byť výborní profesionáli. Pričom už teraz zahanbia značnú časť "veľkých" bikerov.
Čítajte viac »

Jazdenie v daždivom Škótsku (1 427)

Jazdenie v daždivom Škótsku Fabien Barel predstavuje svoju cestu a skúsenosti zo Škótska. Rôznorodý terén a ťažké podmienky, nič pre slabšie a pohodlné povahy. Ale pre tých, čo majú radi adrenalín a radi zažívajú nové dobrodružstvo, to určite bude stáť za to.
Čítajte viac »