Giant Propel Advanced Pro 1 Disc 2021

Cena: 4.300 €
Doklad o kúpe: Áno

Popis produktu

Predám zánovný bicykel Giant propel advanced pro 1 disc 2021. Dôvod predaja je unáhlená kúpa a to že ma cestná cyklistika nechytila. Sedel som 3x na bicykli a má najazdené do 150km. Je bez akéhokoľvek škrabanca bez známky použitia, úplne ako nový. Na bicykli su karbónové lahučké pedále (130€) na tretry a strojany na fľaše. Samozrejme to je už detail a otázka dohody ale viem nechať na bicykli. Bicykel bol kúpený 04/2021, samozrejme mam faktúru a je v záruke. Veľkosť: ML
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.

Modelový rok: 2021
Brzdy: Kotúčové hydraulické
Materiál: karbón
Sada: Shimano Ultegra
Veľkosť: L

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 12
check_circle Aktívne inzeráty: 11
visibility Zobrazenia inzerátov: 1 150

Inzeráty predajcu

Vysoké Ponožky Castelli Veľkosť 40-42

Predám tieto nové ponožky určené na cestnú cyklistiku značky Castelli. Veľkosť 40-42. Dôvod predaja je, že kúpil som si cestný bicykel a všetko príslušenstvo ale nechytilo ma to a tak všetko predávam. Tieto som mal určené do prechodného počasia k čomu ani nedošlo. Sú cca do stredu lítka.
10 €

Ponožky Krátke Castelli L-xl

Predám tieto krátke cestné ponožky značny Castelli veľkost L-XL. cca 40-42 veľkosť. Použité doslova 2x. Dôvod predaja je, že kúpil som si cestný bicykel a všetko príslišenostvo ale nechytilo ma to a tak všetko predávam.
10 €

Čiapka Castelli Chpt3 Winter čierna

Predám túto zánovnú Čiapku Castelli CHPT3 winter čiernu. Použitá doslova 2x. Dôvod predaja je, že kúpil som cestný bicykel a všetko vybavenie ale nechytilo ma to a tak všetko predávam.
20 €
keyboard_arrow_up