Ktm Revelator Sky Master Disc, Shimano Hydraulic

Cena: 1.500 €
Doklad o kúpe: Nie

Popis produktu

Predám multifunkčný bicykel s geometriou endurance, postavený na karbónovom ráme Revelator Sky ADK Performance carbon Roadrace s pevnými oskami 15x100 a 12x142. Spoločnosť KTM je celosvetovo uznávaný rakúsky výrobca high-end bicyklov.
Endurance sa vyznačuje svojou "relaxed" geometriou ,ktorá je viac zameraná na stabilitu a pohodlie počas dlhšej jazdy, kde sa kvalita ciest občas zhorší.
Radenie Shimano 2x10 Tiagra hydraulic sa postará, aby Vám žiaden prevod nechýbal či už v prudkom stúpaní,v zjazde, či v pohodovom tempe pri vychutnavaní si okolia prírody.
Hydraulické brzdy Shimano zaručia bezproblémové a účinné brzdenie. V sedle značky Selle Royal vydržíte sedieť aj dlhé hodiny na rôznych traťových profiloch. Plášte Michelin Dynamic Classic šírky 25 mm zabezpečia pohodlie aj na horšom povrchu asfaltu(do rámu sa zmestia aj širšie plášte).
Rám má pevné osky a integrované všetky vedenia

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 25
check_circle Aktívne inzeráty: 6
visibility Zobrazenia inzerátov: 19 086
10. 09. 2021
Výborná komunikácia, rýchla dodávka, tovar presne zodpovedal ponuke.

Inzeráty predajcu

Centurion Gigadrive Team Disc, Shimano Ultegra Hydraulic

Predám bicykel pre náročných, postavený na karbónovom ráme Centurion Gigadrive Team Disc,s ukážkovo vyváženou geometriou všestranného biku,vhodneho aj na lahší teren,ako napr.udržiavané lesné polné cesty. Rám je vlajkovou loďou nemeckej značky Centurion, v Team edicií. Hlavové zloženie Stevens,predstavec Ritchey a al riaditka 3T ergonova so širšou vrchnou častou úchopu spolahlivo ovládajú tento stroj a zabezpečia istotu pri riadení. Riadiace páčky Shimano Ultegra najnovší model v prevedení pre hydraulické brzdy s počtom prevodov 2x 11 dopĺňa nová prehadzovačka z rady GRX- ktorá pojme kazetu s vysokým počtom zubov, a je tak možné jazdit rôznorodý profil trate bez obáv, že budete tlačiť do ťažkého kopca. Hydraulické strmene, s novými doštičkami a kotúčmi, majú spolahlivú a účinnú technológiu brzdenia Ice Tech. Sedlo Monte Grappa zaručí pohodlie počas dlhých výjazdov, a vďaka plášťom šírky 28mm budete cítit istotu aj na zhoršenom povrchu ciest( zmestia sa do rámu aj širšie).
1.800 €

Ktm Revelator Sky Master Disc Carbon, Shimano Hydraulic

Predám multifunkčný bicykel s geometriou endurance, postavený na karbónovom ráme Revelator Sky ADK Performance carbon Roadrace s pevnými oskami 15x100 a 12x142. Spoločnosť KTM je celosvetovo uznávaný rakúsky výrobca high-end bicyklov. Endurance sa vyznačuje svojou "relaxed" geometriou ,ktorá je viac zameraná na stabilitu a pohodlie počas dlhšej jazdy, kde sa kvalita ciest občas zhorší. Radenie Shimano 2x10 Tiagra hydraulic sa postará, aby Vám žiaden prevod nechýbal či už v prudkom stúpaní,v zjazde, či v pohodovom tempe pri vychutnavaní si okolia prírody. Hydraulické brzdy Shimano zaručia bezproblémové a účinné brzdenie. V sedle značky Selle Royal vydržíte sedieť aj dlhé hodiny na rôznych traťových profiloch. Plášte Michelin Dynamic Classic šírky 25 mm zabezpečia pohodlie aj na horšom povrchu asfaltu(do rámu sa zmestia aj širšie plášte). Rám má pevné osky a integrované všetky vedenia.
1.500 €

Ktm Revelator Sky Master Disc, Shimano Hydraulic

Predám multifunkčný bicykel s geometriou endurance, postavený na karbónovom ráme Revelator Sky ADK Performance carbon Roadrace s pevnými oskami 15x100 a 12x142. Spoločnosť KTM je celosvetovo uznávaný rakúsky výrobca high-end bicyklov. Endurance sa vyznačuje svojou "relaxed" geometriou ,ktorá je viac zameraná na stabilitu a pohodlie počas dlhšej jazdy, kde sa kvalita ciest občas zhorší. Radenie Shimano 2x10 Tiagra hydraulic sa postará, aby Vám žiaden prevod nechýbal či už v prudkom stúpaní,v zjazde, či v pohodovom tempe pri vychutnavaní si okolia prírody. Hydraulické brzdy Shimano zaručia bezproblémové a účinné brzdenie. V sedle značky Selle Royal vydržíte sedieť aj dlhé hodiny na rôznych traťových profiloch. Plášte Michelin Dynamic Classic šírky 25 mm zabezpečia pohodlie aj na horšom povrchu asfaltu(do rámu sa zmestia aj širšie plášte). Rám má pevné osky a integrované všetky vedenia
1.600 €
keyboard_arrow_up