// Rezervovany// Centurion Gigadrive Team Disc Carbon, Shimano Ultegra Hydraulic

Cena: 1.700 €
Doklad o kúpe: Nie

Popis produktu

//Rezervovany// Predám bicykel pre náročných, postavený na karbónovom ráme Centurion Gigadrive Team Disc,s ukážkovo vyváženou geometriou všestranného biku.
Rám je vlajkovou loďou nemeckej značky Centurion, v Team edicií. Hlavové zloženie Stevens,predstavec Ritchey a al riaditka 3T ergonova so širšou vrchnou častou úchopu spolahlivo ovládajú tento stroj a zabezpečia istotu pri riadení.
Riadiace páčky Shimano Ultegra najnovší model v prevedení pre hydraulické brzdy s počtom prevodov 2x 11 dopĺňa nová prehadzovačka z rady GRX- ktorá pojme kazetu s vysokým počtom zubov, a je tak možné jazdit rôznorodý profil trate bez obáv, že budete tlačiť do ťažkého kopca.
Hydraulické strmene, s novými doštičkami a kotúčmi, majú spolahlivú a účinnú technológiu brzdenia Ice Tech.
Sedlo Monte Grappa zaručí pohodlie počas dlhých výjazdov( na výber z troch druhov tvrdostí sedla), a vďaka plášťom šírky 28mm budete cítit istotu aj na zhoršenom povrchu ciest( zmestia sa do rámu aj širšie).

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 30
check_circle Aktívne inzeráty: 1
visibility Zobrazenia inzerátov: 27 904
10. 09. 2021
Výborná komunikácia, rýchla dodávka, tovar presne zodpovedal ponuke.

Inzeráty predajcu

Ktm Revelator Sky Master Disc Carbon, Shimano Hydraulic

Predám multifunkčný bicykel s geometriou endurance, postavený na karbónovom ráme Revelator Sky ADK Performance carbon Roadrace s pevnými oskami 15x100 a 12x142. Spoločnosť KTM je celosvetovo uznávaný rakúsky výrobca high-end bicyklov. Endurance sa vyznačuje svojou "relaxed" geometriou ,ktorá je viac zameraná na stabilitu a pohodlie počas dlhšej jazdy, kde sa kvalita ciest občas zhorší. Radenie Shimano 2x10 Tiagra hydraulic sa postará, aby Vám žiaden prevod nechýbal či už v prudkom stúpaní,v zjazde, či v pohodovom tempe pri vychutnavaní si okolia prírody. Hydraulické brzdy Shimano zaručia bezproblémové a účinné brzdenie. V sedle značky Selle Royal vydržíte sedieť aj dlhé hodiny na rôznych traťových profiloch( na vyber z troch roznych modelov tvrdostí sedla). Plášte Michelin Dynamic Classic šírky 25 mm zabezpečia pohodlie aj na horšom povrchu asfaltu(do rámu sa zmestia aj širšie plášte). Rám má pevné osky a integrované všetky vedenia.
1.450 €
keyboard_arrow_up