Merida Reacto 4000 Disc

Cena: 1.999 €
Doklad o kúpe: Nie

Popis produktu

Predám tento cestný bicykel. Kupovaný začiatkom roka 2021. Jazdený túto sezónu. Bicykel je ako nový. Je to jediný kus v tejto farbe na Slovensku(keďže tento model nebol dovážaný na SK), ale kupovaný na SK. Plná cena bicykla je 2499.- Je to veľkosť M/L 54cm. Od originálu sa líši inými riaditkami(ľahšie a viac aerodynamické). K bicyklu prikladám aj tieto najľahšie košíky od Meridy. Na cene sa dá dohodnuť, resp. na priložení novej reťaze alebo kazety alebo brz.doštičiek. Dôvod predaja: s bicyklom som extrémne spokojný, len mám ponuku na niečo lepšie, tak nechcem aby mi len postával doma. Pre viac info alebo fotiek : *****
*****

Modelový rok: 2020
Počet prevodov: 2x11
Brzdy: Kotúčové hydraulické
Materiál: karbón
Sada: Shimano 105
Veľkosť: M

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 20
check_circle Aktívne inzeráty: 8
visibility Zobrazenia inzerátov: 10 871

Inzeráty predajcu

Merida Big.nine 700

Predám tento málo jazdený bicykel. Je postavený komplet na výbave Shimano XT, okrem kazety a nábojov, ktoré sú Shimano SLX. Bicykel bol prerábaný na jednoprevodník, ale mám ku nemu aj prevodníky na dvojprevodník, takže kľudne Vám to viem doložiť tam. Je tam aj nová Koryak teleskopická sedlovka v hodnote 279.- Nový bicykel vychádzal 2039.-, ale kedže som do neho ešte pár veci dorábal, tak má vyššiu hodnotu. Bicykel bol minimálne jazdený v teréne(95% po meste). Má niečo cez 200km najazdených. Pri rýchlom jednaní možná dohoda.
1.800 €

Merida Big.nine 400

Predám tento bicykel. Bicykel je komplet prerobený. Je tam vidla Fox 32 Kashima RLC. A k nej koleso značky DT SWISS M442(priame špice). Sú tam lepšie brzdy Shimano SLX. Je tam 36z prevodník Absolute Black(je moznost tam dat aj štandardnú 32 s reťazou). Bicykel mám od marca. Dôvod predaja: stojí mi doma, prenechám niekomu inému na vyšantenie túto XC strelu. * Na fotke je teleskopická Fox kashima, túto nechcem predávať, avšak vieme sa aj na tom dohodnúť.
1.300 €

Fox Kashima 32 Rlc

Predám túto Fox vidlu. Vidla je v dobrom stave. Za 850€ prihodím aj DT SWISS koleso M442. Oska nieje boost.
750 €
keyboard_arrow_up