Giant OCR Compact Road

Cena: 400 €
Doklad o kúpe: Nie

Popis produktu

Predám tento cestný bicykel Giant OCR. Bicykel je vhodný pre začínajúceho jazdca. Bicykel je síce starší, ale je minimálne jazdený a po servisnej kontrole.
Všetko na bicykli je "ako nové" maximálne funkčné. Na bicykli je kompletná sada Campagnolo Mirage s trojprevodníkom v predu a 9-kolom vzadu. Bicykel je vo veľkosti M, no je na ňom pomerne krátky predstavec čiže pre človeka s postavou okolo 167-179cm) by mal byť ideál.

Počet prevodov: 3x9
Brzdy: V-brzdy
Materiál: hliník
Veľkosť: M

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 45
check_circle Aktívne inzeráty: 13
visibility Zobrazenia inzerátov: 35 486

Inzeráty predajcu

Cervélo S3 LTD blk/red

Predám toto cervélo S3. Bicykel je nový a mám od neho doklad o kúpe. Je to aero rám s prvkami od komfortného rodiny R (R3,R5). Radenie a brzdy Shimano Ultegra. Riadítka sú 42cm Predstavec 130mm Kľuky Praxxis 172,5. Kolesá sú 50tky od Holandskej značky Infinito. Plášte Vittoria Zaffiro PRO
4.000 €

Cervélo S3

Predám toto Cervélo S3. Bicykel je nový. Je to aero rám s prvkami od komfortného typu R. Radenie a brzdy je od značky Sram. Kolesá sú 50tky od Holandskej značky Infinito. RIaditka sú 40tky a predstavec 100mm. Kľuky 172,5. Sedlo Specialized Toupé. Plášte sú Vittoria. K bicyklu aj doklad o kúpe.
4.000 €

Ridley Kanzo Allroad / X-trail

Predám tento Ridley gravelový bicykel. Je to taký allroad skôr, pre tých ktorí sa nevedia rozhodnúť či čistokrvný cesťák alebo čistokrvný gravel. Geometria je rýchla a komfortná. Bicykel je nový a mám k nemu aj doklad o kúpe. Bicykel je na radení Shimano 105 2x11 Brzdy sú mechanické s hydraulickými prasatami Force Riaditka force 42cm Predstavec 110mm Veľkosť 56-L (175-185cm) BIcykel je na cestných plášťoch Specialized ROADSPORT s tvrdeným Endurant casingom, čo znamená že sú vo verzií ktorá zdrží viac než štandardný plášť a to práve kvôli podmienkam na ktoré je bicykel stavaný. Plášte sa do rámu vôjdu do veľkosti 38, čo je bežná šírka pre gravel plášte.
2.200 €
keyboard_arrow_up