Ctm Dirt King 2020 Custom

Cena: 1.099 €
Doklad o kúpe: Áno

Popis produktu

Predám tento custom bike, rám je pekný trblietkavy, vidlica pikedj, kluky sram, kolesa cannyon stitched, zadné je dartmoor 9z. Sedačka je SDG. Veci sú nové okrem vidlice ktorá je kúpená z bazáru. Predávam ho bez brzdy lebo ju už nemam. Na fotke síce je ale brzdu už nemam. Mám okolo 190cm a jazdil som na ňom, kamarát má 180cm a tiež mu je pohode, čiže veľkosť je univerzálna. Na biku bol jazdený pumptrack v Topoľčanoch, inak nemá ani žiadne využite v mojej lokalite kde byvam, preto ho aj predávam. Alebo je možna výmena za nejaké enduro. Prosím neposielajte mi všelijaké vraky, som ochotný doplatiť pri výmene. Viac info po telefóne, OPAKUJEM PO TELEFÓNE. nemusíš mi tu pisat na Mtbbiker ani na mail, iba po tlefone to riešim. nemam čas si tu pismenkovat

Počet prevodov: 1x1
Materiál: hliník
Modelový rok: 2020
Sada: Sram XX1

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 125
check_circle Aktívne inzeráty: 6
visibility Zobrazenia inzerátov: 101 478

Inzeráty predajcu

Hope 203

Predám tento Hope kotuč hrúbka ne 1,67mm. 6 dier. Cenu mi ponuknite a zoberte si to, dá sa aj cez postu.
1 €

Kellys Swag 50

Predám tohto swaga je tam dosť veci pozmenených ako v sériovej výbave. Menil som tlmič za vzduchový superdeluxe RC3. Ďalej sú nemene kotúče, brzdy, plášte, riaditka. Na bajku bol robený servis cez zimu bol výmenný olej v tlmici aj vo vidlici, gufera nepúšťajú ani nič podobne. Boli premazane ložiska v ráme. cca 2mesiace dozadu bola menena retaz. Na prednom kolese je bezduš. Nedávno boli ovzdušnene brzdy. Na bike stsči v podstate sadnúť a jazdiť, bike u mna už nemá žiadne využitie, od zimy už stojí v garáži momentálne som ho umyl a dal na bazoš. Na ráme sa nájdu nejaké škrabančeky a podobne od bežného jazdenia. Veľkosť je M, ja mám cca 185cm a je mi pohode, treba prísť vyskúšať, visc info správa alebo volať na telefónne číslo ktoré je uvedené nižšie. 09.44.175.198 Všetky fotky sú fotené v širokouhlom objektové možno to aj dosť skresľuje. Bike je ešte v záruke!
1.880 €

Sram Guide 4piest

Predám tieto brzdy dĺžka hadic 148/78cm Pridám ku ním aj platne niesu na foto. Brzdy možno treba ovzdusnit, neviem nemal som ich dlho na biku. Volať pisat.
59 €
keyboard_arrow_up