Orbea Alma H30 Sram

Cena: 950 €
Doklad o kúpe: Nie

Popis produktu

Predám tento bicykel z dôvodu prechodu na gravel. Bicykel ma najazdené do 800 km. Aktuálne po servise. Výmena reťaze, bowdenov, lanká, nastavenie prehadzovaču. Bicykel bol rozobratý, premazaný a odložený na stenu nakoľko už nie je jazdený. Zánovné plášte Maxxis Ikon vpredu 2.30 a vzadu 2.25. Na bicykli sú pevné osky, čiže je veľmi tuhý. Pôvodná cena 1300 eur. Rozumná dohoda istá. Veľmi spoľahlivý a pekný bicykel v matnej modro-oranžovej farbe. Aktuálne neviem či sa dá kúpiť len v nižšej Shimano rade za také isté peniaze. Viac info správa.

Modelový rok: 2020
Počet prevodov: 1x12
Brzdy: Kotúčové hydraulické
Zdvih: 110 - 130 mm
Priemer kolies: 28"/29"
Sada: Sram NX
Veľkosť: L
Farba: modrá

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 14
check_circle Aktívne inzeráty: 2
visibility Zobrazenia inzerátov: 5 616

Inzeráty predajcu

Prechodná Bunda Tinkoff

Ahojte. Predám prechodnú bundu Tinkoff s teplotný rozmedzím 5-15 stupňov. Mal som ju dva krát, bunda je bez poškodení opratá na športovom programe a stojí v skrini. Bunda je priľnavého strihu, dobre viditeľná v sychravom období. Veľkosť M približne na chlapa športovej postavy. Moja výška 183 cm a rozmedzie váhy 78-84 kg. Bunda disponuje gumeným spodným lemom, ktorý zabraňuje tomu aby sa súkala hore. Samozrejme vzadu 3 zateplené vrecká. Cena je aj s poštovným. Bližšie info správa. Ďakujem.
40 €

Tenká Vesta

Predám vestu polskamp v zachovalom stave. Na prednej strane je odfotené ošúchanie, viem poslať aj lepšiu foto, nič vážne. Dôvod predaja je, že mi je už veľká. Vesta na postavu cca 183 cm a 82 kg. Ľahká vesta, ktorá sa dá kdekoľvek zbaliť a zaberie malo priestoru. Cena aj s poštou. Viac informácií správa. Ďakujem.
18 €
keyboard_arrow_up