Predám Cyklotrenažér Elite Turno + Kazeta Shimano 105 A Podložka Pod Predné Koleso

Cena: 420 €

Popis produktu

Minimálne použivaný ako nový,mám ho cca 2 rok,jazdený iba v zimných mesiacoch.
Špičkový trenažér s progresívne hydraulicky brzdnú jednotkou. Vďaka montáži bez zadného kolesa je zaručený 100% prenos energie šlapania do trenažéra, a zároveň je tento systém jeden z najtichších na trhu. Trenažér komunikuje pomocou Bluetooth aj ANT + pre prenos dát do smartphonu alebo tabletu.
Elite turn je vysoko výkonný a pritom prakticky kompaktný cyklotrenažér. Vyniká vysokým výkonom, priamym prenosom energie a fluidným odporom. Má predpoklady stať sa vaším perfektným osobným indoor trénerom treba počas zimného obdobia, ale aj kedykoľvek inokedy. S jeho pomocou môžete trénovať na svojom cestnom i MTB bicykli a využiť tréningových aplikácií, do ktorých bude Elite turné prenášať dáta pomocou bezdrôtových technológií.
-priamo poháňaný trenažér s integrovanou fluidnou jednotkou odporu
-využíva 100% energie šlapania
-supertichý chod
-progresívny odpor stúpa s rýchlosťou, pri rýchlosti 40 km / h je výkon 780 W
-ideálny pre frekvenčné aj silové tréningy po celú sezónu
-stabilný a jednoducho skladný rám
-kompatibilný s kazetami SHIMANO 9/10/11 sp.
-kompatibilný s osami 130 a 135 mm pre rýchloupinák a pevnú osou 142x12 mm
-dáta sú prenášané pomocou ANT + alebo Bluetooth

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 13
check_circle Aktívne inzeráty: 1
visibility Zobrazenia inzerátov: 7 625

Inzeráty predajcu

Predám čisto Nové Sedlo Syncros Belcarra Regular 2.0 Crmo Rails 130mm

- Zhodené z nového biku - Tieto sedia hlavne na kostrách zadných sedadiel, a teda na širšej časti sedla, bola výplň z PU peny dodatočne vystužená a upravená na príslušných miestach. Vybranie v strede tiež zaisťuje zreteľné zníženie tlaku v citlivej oblasti hrádze. Vzpery vyrobené z ocele CroMo zaisťujú stabilné a odolné spojenie so sedlom. Zaujímavou funkciou je integrovaný držiak pre priamu montáž. Pod škrupinu sedla teda môžete pripevniť kompatibilné sedlové vaky alebo blatníky kompatibilné s hrkaním. Cestný bicykel, MTB Plášť sedla: nylon vystužený uhlíkom Rám: oceľ CroMo Kryt sedla: mikrovlákno Dĺžka: 250 mm Šírka: 130 mm Výška: 45 mm (spodná hrana rámu / horná hrana sedla) Povrchová úprava: imitácia kože, hladká Farba: Čierna Hmotnosť: 249g
55 €
keyboard_arrow_up