Elite Qubo Power Mag Smart B+ + Tréningová Pneumatika Zdarma

Cena: 240 €

Popis produktu

Predám Elite Qubo Power Mag Smart B+ vo veľmi dobrom stave. Trenažér bol kupovaný na jeseň minulého roka, pričom som na ňom odjazdil dokopy 19 hodín. Trenažér funguje so všetkými tréningovými platformami vrátane Zwift-u a iných. Trenažér má magnetickú jednotku odporu s 8-stupňovým voličom, pričom disponuje integrovaným snímačom rýchlosti / výkonu / kadencie ANT ™+ a Bluetooth Smart.
Súčasťou balenia je aj špeciálny rychloupinák na dobré uchytenie zadného kolesa a pridávam aj tréningové koleso, ktoré zmierňuje hluk a prehrievanie zadnej pneumatiky.

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 3
check_circle Aktívne inzeráty: 1
visibility Zobrazenia inzerátov: 366

Inzeráty predajcu

Elite Qubo Power Mag Smart B+ + Tréningová Pneumatika Zdarma

Predám Elite Qubo Power Mag Smart B+ vo veľmi dobrom stave. Trenažér bol kupovaný na jeseň minulého roka, pričom som na ňom odjazdil dokopy 19 hodín. Trenažér funguje so všetkými tréningovými platformami vrátane Zwift-u a iných. Trenažér má magnetickú jednotku odporu s 8-stupňovým voličom, pričom disponuje integrovaným snímačom rýchlosti / výkonu / kadencie ANT ™+ a Bluetooth Smart. Súčasťou balenia je aj špeciálny rychloupinák na dobré uchytenie zadného kolesa a pridávam aj tréningový plášť, ktorý zmierňuje hluk a zabraňuje prehrievaniu a ničeniu zadnej pneumatiky.
240 €
keyboard_arrow_up