Cyklistické trenažéry a valce

Trenažéry

MTHIKER outdoor bazár

Predaj alebo doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Tacx Flux S Smart trenažér

Interaktívny trenažér, veľmi tichý, magnetická brzda až 1500 W, ANT+/Bluetooth, reálne stúpanie až 10%. Tacx Flux S Smart patrí do radu trenažérov, u ktorých nedochádza k prenosu výkonu cez plášť a vďaka tomu je tak tichý, že budete počuť iba vášu reťaz. Upravená verzia obľúbeného trenažéru Flux s možnosťou použitia bicykla s dlhým ramienkom prehadzovačky. Stačí len vybrať zadné koleso, nasadiť kazetu na trenažér a spojiť sa s aplikáciou na smartfóne alebo tablete. Elektromagnetická brzda s maximálnym výkonom 1500 W umožňuje presnejší prenos a meranie výkonu. Vie simulovať stúpania 0 až 10% i rovnú cestu, ak použijete trenažér bez ovládania. Ovládanie sa u Tacx Flux S Smart vykonáva na telefóne alebo tablete voľne dostupnou aplikáciou (App Store a Obchod Play). Komunikácia medzi telefónom/tabletom a trenažérom prebieha pomocou Bluetooth. Trenažér je tiež vybavený ANT+ prenosom, ktorý sa používa pre pripojenie k PC. K tomu je potrebné dokúpiť Upgrade Smart T2990. Hrudný pás nie je súčasťou balenia, ale je možné použiť hrudné pásy s ANT+ alebo Bluetooth prenosom napr. Tacx T1994 (Polar BT pásy nefungujú). Ďalšou voliteľnou výbavou je držiak na tablet T2092. Typ brzdy: elektromagnetická Nastavenie obtiažnosti: cez aplikáciu v telefóne/tablete Funkcia computeru: rýchlosť, kadencia, výkon Maximálna záťaž: 1500 W - simulácia až 10% stúpanie Hmotnosť zotrvačníka: 7 kg Obsah balenia: Inteligentný trenažér Flux S, softvér Tacx Premium na 1 mesiac, rýchloupinák pre cestné a horské bicykle (5 mm) Prenos: Ant+/Bluetooth Simulácia stúpania: 10%
Nový produkt so zárukou
Cena: 699 € 809 € -14%

Tacx Rollentrack

V dobrom stave
55 €

Tacx Boost trainer

Predam trenažer maximalne zachovaly kupovany bol 4.12 21 dam knemu podložku pod bycikel.Dovod predaja je kvoli zdravotnym problemom.
150 €

Cyklotrenažer Elite Qubo Digital Smart B+

Trenažér na princípe fluid, trénujte jednoducho potichu. - Veľký zotrvačník úplne ponorený do oleja umožňuje dosahovať vysokú úroveň odporui aj pri nízkej rýchlosti. - Použite snímač Misuro B + pre kompatibilitu s aplikáciou My E-Training alebo aplikáciami tretích strán.
140 €

Cyklotrenažer Elite Qubo Digital Smart B+

Trenažér na princípe fluid, trénujte jednoducho potichu. - Veľký zotrvačník úplne ponorený do oleja umožňuje dosahovať vysokú úroveň odporui aj pri nízkej rýchlosti. - Použite snímač Misuro B + pre kompatibilitu s aplikáciou My E-Training alebo aplikáciami tretích strán.
140 €

Wahoo Kickr Core Smart trenažér + Wahoo Snap Wheel Block opora predného kolesa

Predám nevyužívaný cyklotrenažér s oporou predného kolesa. Trenažér je v bezchybnom stave ešte v záruke.
500 €

Elite Qubo Power Fluid trenažér

Predam trenazer Elite Qubo Power Fluid pouzivany 3 zimne sezony. Trenazer je tichy, bez problemov pouzitelny aj v panelaku. Odpor si zvysuje jazdec zmenou prevodov. K trenazeru je aj snimac Misuro B+ na meranie rychlosti, kadencie a vykonu. Je mozne ho pripojit cez appku s mobilom. Iba osobny odber.
150 €

Predam valce Tacx Antares

Predam valce Tacx Antares. Kupene este pred covidom. Krabica zapecatena, nerozbalena. Teda su uplne nove, nevybalene. Cena dohodou. Iba osobny odber v MT, alebo na MeridaRoadCup pretekoch.
140 €

Elite Rampa - Interaktívny bezdrôtový smart trenažér s príslušenstvom

Predám používaný Interaktívny bezdrôtový smart trenažér Elite Rampa vo veľmi dobrom, zachovalom stave. V cene je aj podložka pod predné koleso Elite - nová stojí 22,00 eur a tiež indoor plášť Elite Coperton - nový stojí 30,00 eur, ktorý je určený pre použitie s trenažérom. Súčasťou je aj rýchloupínak. Trenažér je plne funkčný bez akejkoľvek závady. Trenažér Elite Rampa ponúka: Vysoký výkon: 800W pri rýchlosti 35 km / h. - Elektronicky riadený magnetický odpor, založený na druhu tréningu alebo zvoleného kurzu. - Max. sklon: 10%. - Kompatibilný s aplikáciami a softvérom tretích strán a so zariadeniami, počítačmi, smartónmi, tabletmi a cyklo počítačmi, ktoré podporujú protokoly ANT™+ (Fe-C) a Bluetooth Smart. - Kompatibilný s programom My E-Training Mobile & Desktop, ZWIFT a podobne. - Odpor je ovládaný pomocou protokolu ANT+ FE-C (Fitness Equipment Control) a údaje o výkone, rýchlosti a kadencii sú vysielané cez protokoly ANT+ Power a Speed Cadence. - Údaje o výkone, rýchlosti a kadencii sa odosielajú prostredníctvom štandardnu Power and Speed ​​& Cadence Bluetooth. Odpor sa riadi pomocou štandardu Bluetooth. - Spevnený rám (50 mm priemer) a široká stopa zaisťujú bezpečnosť a stabilitu. - Elastogélový valec s primerom 40 mm. - Automatická napínacia podpora: systém, ktorý udržuje správny tlak medzi valčekom jednotky a plášťom počas tréningu. - Rýchle uchytenie: rýchly, jednoduchý a bezpečný spôsob, ako zabezpečiť bicykel do trenažéru. - Kompatibilný s: cestnými bicyklami s kolesami 24 "- 29", horskými bicyklami s kolesami 24 "- 29".
229 €

NordicTrack Commercial S22i

Predám prefesionálny stacionárny bicykel NordicTrack Commercial S22i, pre tréning s app IFIT. - prepojiteľná s app. STRAVA. Zakúpený 12/2020, v záruke 3 roky. Prosím kontaktujte ma iba pri vážnom záujme. V cene sú pôvodné pedále s klipsňami aj SPD. Tréningový počítač: prehľadný dotykový 22" grafický displej s intuitívnym ovládaním napájanie: sieťová prípojka 230V/ 50Hz zobrazenie: rýchlosti, času, vzdialenosti, kalórie, pulz + zobrazenie záťaže na displeji rozmery stroja (d x š x v): 140 x 56 x 141 cm hmotnosť stroja: 98 kg
2.350 €

Cyklo trenažér

Predám cyklo trenažér , výborný stav
100 €

Elite Novo Force

Predám odporový trenažér Elite Novo Force v zachovalom stave, najazdených cca 150 hodín, na úchytoch boli vlásočnicové prasklinky, preto som ich ovaril zvarom, inak všetko funguje a je stabilný.. prechádzam na smart
50 €

Elite - power mag Qubo +novy plášť

Predám málo jazdený cyklo-trenažér QUBO vrátane plášťu.
150 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up