Nový časovkársky disk Corima Carbon Disc

Cena: 780 €

Popis produktu

Nový nejazdený celokarbónový disk na časovku a triatlon Corima, komplet balenie, teda zadné koleso, textilný obal, brzdové špalky, ventil, nálepky, návod, karbónový ľahký rýchloupinák.
Koleso je v porovnaní s inými TT diskami veľmi ľahké a tuhé.
Orech Shimano/Sram.
Koleso je Made in France.

Materiál: karbón
Pre brzdy: Ráfikové

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 84
check_circle Aktívne inzeráty: 11
visibility Zobrazenia inzerátov: 48 779
26. 06. 2023
Spokojnosť, seriózny chalan.
Super jednanie a pokec. Viac takých fóristov.
25. 05. 2023
Vsetko OK.
14. 05. 2023
Čo sa týka Komunikácie prebehlo všetko v poriadku . Čo sa týka technického stavu komponentu ten je tiež v poriadku . Na známku 3 - 4 z piatich hodnotím optický stav lyžín . Predávajúci na to mohol upozorniť pri popise v inzeráte .
Budem reagovať k Vašej poznámke ohľadne ,,optického stavu lyžín´´ a dovolím si nesúhlasiť. Sedlo bolo používané o čom ste vedeli a ako viete upína sa za lyžiny. To znamená že už po prvom upnutí lyžín na akomkoľvek sedle už nikdy nebudú ako nové. Ale to že na nich bola stopa po upnutí nie je vada, ani optická (keďže po znovunamontovaní to nevidno), to musíte vedieť ak ste už jazdené sedlo niekedy videli. A posledná vec, ak to bol naozaj taký kozmetický problém, stačilo mi najskôr napísať a zobral by som ho naspäť aj keď nie som žiaden obchod... to ste ale neurobili, radšej ste to dali do komentáru. Nech sa darí.

Inzeráty predajcu

Nová servisná sada Rockshox Monarch 50 hour service kit + nálepky na tlmič

Číslo sady, 60.4318–015–000 originál výrobok SRAM / Rock Shox Grátis nálepky.
12 €

Cestné nášlapné pedále Shimano Ultegra SPD SL Pd-R8000 Carbon

Predám pár krát jazdené pedále, sú prakticky nové. Kufre nepoužité zabalené vrátane skrutiek. Komplet balenie. Telo karbónový kompozit.
90 €

Santa Cruz Nomad CC carbon

Predám enduro Santu Nomad v najvyššej úrovni karbónu CC, a krásnej farebnej kombinácii. Zdvih 165mm, zdvih vidlice 170mm. Výbava XT vrátane bŕzd, kotúče Icetech, odpruženie Rockshox, teleskopka Reverb, karbónové riadítka Easton, kolesá Hope vypletené na zlatých nábojoch Hope. Po servise, nové plášte Maxxis Minion DHF/DHR II 3C Maxx Terra, nová kazeta, reťaz, vymenené všetky ložiská v ráme. Na svoj zdvih ide parádne aj do kopca. Bez investície, iba jazdiť. Posezónna nízka cena, treba uvolniť miesto v garáži, najlacnejší karbónový SC v bazári, prosím len vážny záujem.
2 000 €
keyboard_arrow_up