Kolesá Giant Cr70

Cena: 129 €

Popis produktu

Predám zachovalé hliníkové kolesá na kotúčové brzdy. Využíval som na cestu aj gravel. S rýchloupinákmi a kotúčami 160mm v cene. Preferujem osobné prevzatie ale pri serióznom jednaní sa nebránim ani zaslaniu poštou (cena+poštovné). Viem doniesť osobne ZA,MT,TR,DK,TS,NO. V prípade otázok mi pokojne píšte/telefonujte.

Brzdy: Kotúčové mechanické
Materiál: hliník

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 9
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 2 536

Inzeráty predajcu

Kolesá Dt Swiss Pr1600 Spinline 27,5“ Disc

Predám špičkové hliníkové kolesá DT SWISS PR1600. Používal som jednu sezónu na gravel bike. Kolesá sú ľahké a veľmi pevné. Ploché špice DT aero comp, prevedenie na kotúčovú brzdu-center lock, upevnenie kolies na dutú osu – v prípade záujmu existuje konverzný set na rýchloupínáky (nie je súčasťou-dá sa kúpiť za cca 15EUR na MTBIKER). Prešiel som na 28“ kolesá kvôli striedaniu cestných a gravel kolies na jednom bicykli. Tieto mi preto iba ležia v pivnici. Bežné známky používania. Zdarma v cene aj plášte Continental GrandPrix 5000 650x25. Preferujem osobné prevzatie ale pri serióznom jednaní sa nebránim ani zaslaniu poštou. Viem doniesť osobne ZA,MT,TR,DK. V prípade otázok mi pokojne píšte/telefonujte.
349 €

Ktm Strada 4000

Po dlhších úvahách a ťažkom rozhodovaní predám svoju srdcovku. O bicykel bolo vždy výborne postarané a bol pravidelne servisovaný. Jazdený rekreačne (max. 2000km ročne). Ľahký a pevný karbónový rám KTM STRADA 4000, predstavec BONTRAGER, riaditká ITM-karbón, sedlovka ITM-hliník, špičkové-pevné kolesá DT SWISS all road 1600 s aero špicami. Brzdové/radiace páky, zadná prehadzovačka a prešmykač Campagnolo Veloce. Brzdy a stredové kľuky (175mm) Campagnolo Mirage. Všetko poctivé a vysoko kvalitné diely/súčiastky. Preferujem osobné prevzatie. V prípade akýchkoľvek otázok ma kedykoľvek kontaktujte.
1.190 €

Brzdové+radiace Páčky,prešmyk,šalter A Kazeta Shimano Claris 2x8

Predám málo jazdenú sadu SHIMANO CLARIS 2x8 prevodovú. Sada obsahuje brzdové/radiace páky s bovdenmi, zadnú prehadzovačku s krátkym ramienkom, predný šalter/prešmykovač (priemer objímky 34,9) a kazetu 8 prevodov (11-32 zubov). Prechádzam na 11 kolo a táto zachovalá sada ešte niekomu určite urobí dobrú službu a prinesie veľa zážitkov na ceste alebo graveli. Predávam hlavne ako celok. V prípade záujmu sa vieme dohodnúť aj na predaji dielov jednotlivo. Preferujem osobné prevzatie ale pri serióznom jednaní sa nebránim ani zaslaniu poštou (cena+poštovné). Viem doniesť osobne ZA,MT,TR,DK,TS,NO. V prípade otázok mi pokojne píšte/telefonujte.
159 €
keyboard_arrow_up