Príslušenstvo k elektrobicyklom

Príslušenstvo k elektrobicyklom

MTHIKER outdoor bazár

Predaj a doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

SRAM Eagle Transmission T-Type prevodník pre Bosch Gen4, 38T

Prevodník Sram T-Type s priamym uchytením na os pohonnej jednotky Bosch 4. generácie. Agresívny dizajn zubov T-Type zaisťuje lepšie držanie reťaze pre hladší a efektívnejší pocit zo šliapania so zameraním na dlhú životnosť. Prevodník je vyrábaný vo variante s 36 a 38 zubami. Kompatibilný s reťazami typu T a spätne so staršími Eagle. Optimalizované pre maximálnu odolnosť a výdrž pri veľkom točivom momente vyvíjaných elektropohonmi. Konštrukcia prevodníka: okrúhly Rozstup uchytenia prevodníka: Direct Mount Typ priameho uchytenia prevodníka: Bosch
Nový produkt so zárukou
Cena: 36,99 € 51,99 €

Bosch - Servisní opravná sada motoru Bosch Gen 2 BDU2xx

Ebikemotorstudio.cz Originální servisní/opravná sada Bosch pro motor Bosch Gen 2 ebike. Tuto část si můžete zakoupit a namontovat sami. Návod je přiložen.
3 382 Kč 138,87 €

Speedbox 3,0 for Bosch 4, Gen.

Kompatibilný s motormi (vr. 4. generácie): Active Line Active Line Plus Performance Line Performance Line CX Line Performance Line Speed Cargo Line Nie je kompatibilný s: Bosch Smart System SpeedBox App Dôvod nesprávne vybraný darček.
140 €

Bosch GPS Sledovací Modul

BOSCH SMART SYSTEM CONNECTMODULE BDU37YY GPS SLEDOVACÍ MODUL Vďaka modulu a aplikácii eBike Flow bude váš ebajk vždy pod dozorom. Slúži zároveň aj ako zariadenie proti krádeži a poplašný systém. Kompatibilný len s Bosch Smart System. GPS sledovanie elektrobicyklov (prenos presnej polohy) detekcia krádeže a akustický alarm vlastná, integrovaná batéria 12-mesačná licencia eBike Alarm Bosch v cene verzia BDU37YY pre Bosch Performance Line CX a Cargo line Modul je novy nepoužitý.
64,90 €

Specialized Turbo Connect Display - používaný

CYKLOSPITAL.sk predáva: 100% funkčný Displej Turbo Connect vhodný pre: SPECIALIZED Turbo Levo ,Turbo Levo SL, Turbo Tero, Turbo Tero X, Turbo Kenevo, Turbo Kenevo SL, Turbo Creo SL, Turbo Creo SL EVO, Turbo Como, Turbo Como SL, Turbo Vado, Turbo Vado SL. Monochromatický LCD displej Veľkosť obrazovky: výška (40 mm), šírka (35 mm), uhlopriečka (52 mm), displej (2 palce) Moduly ANT + & Bluetooth® pre jednoduchú komunikáciu Displej sa hodí aj na iné populárne držiaky ako napríklad Garmin Kompatibilita: So všetkými turbo motormi, ktoré majú Turbo Connect Unit (TCU).
65 €

Pomocný motor Rubbee X

Predám pomocný motor na akýkolvek bicykel, montuje sa velmi jednoducho na sedlovku. Jedná sa o komplet + 3 sady baterii. Malo pouzivaný , pôvodna cena bola 530 € + 200€ za baterie, Viac info tu https://terrabike.sk/elektropohon-rubbee-x 0908/783 888
450 €

Displej Bosch Intuvia

Predám displej Bosch Intuvia, je relatívne nový, má cca 9 mesiacov. Pozostatok z odcudzeného bajku Cube.
50 €

Displej Shimano STePS Sc-E8000

Prodám úplně nový Displej Shimano STePS SC-E8000, folie na displeji samozřejmostí.
2 990 Kč 122,77 €

Koleso s elektromotorom 250w

Malo pouzivane
80 €

Kryty motora steps 8000

Sm-due80-b. Nove plasty ako kryt motora shimano e8000.
10 €

Bosch purion

Predám cyklopočítač pre ebiky Bosch Purion. Perfektný technický i kozmetický stav, ako nový. Pošlem poštou alebo osobný odber.
50 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up