Sram Centerline 203/180 Mm

Cena: 30 €

Popis produktu

Predám kvalitné kotúče SRAM Centerline 203mm a 180mm. Sú v dobrom stave, nie sú krivé, prakticky plná hrúbka. Pridám aj 12ks šróbov do náboja.

Cena 30€ur za oba + prípadná pošta. ... Prvý kontakt mail/správa, vážnemu záujemcovi pošlem tel. kontakt na vyžiadanie. Preferujem osobný odber, no poštou posielam kvalitne zabalené na dobierku len po uhradení zálohy vopred na účet.

Priemer: 203 mm
Uchytenie kotúča: 6 dier

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 175
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 189 332

Inzeráty predajcu

Nová Kazeta Shimano Cs-m4100 11-46z

Predám úplne novú kazetu Shimano CS-M4100 11-46z, bola len nahodená na náboji – ani reťaz na nej nebola. Dôvod predaja je, že mi nesedí s prehadzovačom Sram X9, ten je do 42z. PC: 44,90Eur, aktuálne vypredaná takmer všade. Cena 40€ur + prípadná pošta. ... Prvý kontakt mail/správa, vážnemu záujemcovi pošlem tel. kontakt na vyžiadanie. Preferujem osobný odber, no poštou posielam kvalitne zabalené na dobierku len po uhradení zálohy vopred na účet.
40 €

Hope Tech Evo M4

Predám špičkové anglické brzdy Hope Tech Evo M4. Sú v peknom zachovalom optickom stave takmer bez škrábanca, jedinou chybičkou krásy je stratená gumička na odvzdušňováku zadného prasiatka (neni problém kúpiť). Technicky úplne v poriadku, kvapalina menená v marci, odvtedy jazdené cca 5 dní... Prídám aj 6ks náhradných platničiek Shimano v hodnote 20E/kus cca. Cena 220€ur vrátane platničiek – samostatne nepredávam. ... Prvý kontakt mail/správa, vážnemu záujemcovi pošlem tel. kontakt na vyžiadanie. Preferujem osobný odber, no poštou posielam kvalitne zabalené na dobierku len po uhradení zálohy vopred na účet.
220 €
keyboard_arrow_up