Kotúč 160mm Na Center Lock (veľký)

Cena: 27 €

Popis produktu

Plná hrúbka 2,00mm
Kompatibilný so všetkými modelmi bŕzd, od ľubovolného výrobcu.
2ks sú na predaj (cena je za 1ks).
Osobný odber v BA alebo pošlem.
Magura MDR-C CL 160

Priemer: 160 mm
Uchytenie kotúča: Centerlock

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 20
check_circle Aktívne inzeráty: 10
visibility Zobrazenia inzerátov: 5 689

Inzeráty predajcu

Magura Mt Trail Sport (sada)

Brutálny štvorpiestik MT5 v predu a silný dvojpiestik MT4 v zadu. Prémiové jednoprstové HC páčky, ktoré sa dajú prehodiť (pravá / ľavá) ako uznáš za vhodné. Profesionálne jednoprstové "HC" páčky. Predná hadica má dĺžku 100cm, zadná 200cm. Platničková zmes triedy Performance (sivá), olivy a tŕne na skrátenie hadíc dám v cene. V prípade potreby pridám kotúče Storm HC 203 alebo 180mm po 27e/ks, adaptéry po 9e. Objímky Magura na integrovanie radenia alebo sedlovky priamo na páčku sa dajú kúpiť za 19e/ks (nazývajú to "Shiftmix"). Strieborné krúžky sa dajú vymeniť za farebné. Odber možný v BA, prípadne pošlem. V BA viem aj pomôcť s montážou ak treba. Odkaz na videoprezentáciu Magura https://youtu.be/oAAHsbCr8ts (Cena je pevná, prosím nezjednávať, ani neposielať ponuky že "vymením" a podobne, vďaka).
159 €

Magura Mdr-p 203

Ľadovo chladný kotúč pre najnáročnejšie použitie. Hmotnosť 216g. Poznámka: V špecifikácii výrobcu je, že sa nesmie používať s center lock adaptérom! (pre center lock mám CL verziu) Cena je za 1ks, na predaj sú 2ks. Osobný odber v BA alebo zašlem.
55 €

160mm Ultra Lite Kotúč, 102g

Magura Storm SL2, veľmi kvalitná oceľ - nezvlní sa ani pri prehriatí do modra (vyrezávaný laserom). Full hrúbka 2,00mm, pasuje na všetky modely bŕzd od ľubovoľného výrobcu. Na predaj sú 2 kusy, cena je za 1ks. Osobný odber v BA alebo pošlem.
27 €
keyboard_arrow_up