Shimano G04s - Metalické Platničky (predané)

Cena: 5 €

Popis produktu

Predám metalické brzdové platničky Shimano G04S - originál, nové. Ostali mi v zásobe po výmene bŕzd. Mám dve balenia.
Cena: 5 EUR/balenie, poštou neposielam, len osobný odber v RK.

Pre brzdy: Shimano
Materiál: metalické

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 5
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 273

Inzeráty predajcu

Riadidlá Ritchey Comp S Predstavcom Ritchey Pro(25,4/28,5)

Predám riadidlá Ritchey Comp 560mm, priemer 25,4 mm používané na XC bajku spolu s predstavcom Ritchey PRO 120mm, priemer krku vidlice 1 1/8 (28,5 mm). Zachovalé, neprasknuté, len "hrajú" všetkými farbami (vďaka slnečnému žiareniu). Cena: 5 EUR (za komplet), poštou neposielam, len osobný odber v RK
5 €

Prešmykač Shimano Xtr Fd-m981 Na 3-roj Prevodník

Predám používaný prešmykač Shimano XTR FD-M981 určený na trojprevodník (3x10). Kúpil som ho používaný na mtbiker cez inzerát, no nepasuje mi na bajk, takže bez môjho používania posúvam ďalej. Je v zachovalom stave, určený pre horný/dolný ťah a uchytenie na priamu montáž (Direct Mount). Cena: 10 EUR, poštou neposielam, len osobný odber v RK.
10 €

Dema Drobec 16"

Predám biely detský bicykel 16", zakúpený 25.1.2017 v kamennej predajni v RK. Je používaný, zabehnutý dvoma deťmi, v zachovalom a funkčnom stave. Ručná predná brzda, nožná zadná. Nakoľko sa jedná o bicykel pre menšie deti (3-5r.), ktoré občas zatočia aj tam kam netreba, na ráme a riadidlách sa nájdu povrchové škrabance aj niekoľko hlbších značiek/ťukancov na laku ako dôkaz o existencii gravitácie. Pridám ružové gumené gripy, pomocné kolieska, v prípade záujmu aj oranžový plastový Star Wars košík na riadidlá. Cena: 55 EUR, osobný odber v RK.
55 €
keyboard_arrow_up