Brzdy na favorit

Cena: 4 €

Popis produktu

Predám nasledujúce brzdy a čeľuste:

č.3 - kompletná, cena 4 eurá - PREDANÁ
Kompletná brzda so skrutkou na uchytenie nad zadné koleso na plechovú vzperu (nie na rúrku). Medzi čeľusťami sú plechové podložky.
Skrutka má strhnutý závit v časti, kde sa nastavuje vôľa (ale dá sa zaistiť celkom pevne, prípadne možno poistiť threadlockom).
Nápis Favorit je tenší a viac vystúpený.


č. 4 - čeľuste a skrutka, cena 2 eurá
len čeľuste a skrutka na uchytenie na rúrkovú vzperu nad zad. kolesom (bez podložiek, pružiny nastavovacej skrutky bowdenu a úchytnej skrutky lanka), skrutka je mierne ohnutá, ale dá sa narovnať.


č. 5 komplet, 50. roky, vadná skrutka, 5 eur
Kompletná brzda so skrutkou na prednú vidlicu. Skrutka je skrivená a na kúsku má strhnutý závit, neopraviteľné (iba ak výmenou skrutky).
Na čeľustiach je nápis, aký sa používal v 50. rokoch minulého storočia.


č. 6 skoro komplet, vadná skrutka, 3 eurá
Brzda má skrutku na uchytenie na prednú vidlicu (je skrivená a má poškodený závit.) Brzda obsahuje čeľuste, podložky medzi nimi, pružinu, skrutku na uchytenie bowdenu a skrutka na nastavenie dĺžky lanka chýba.

Gumičky
k brzdám odfoteným bez gumičiek mám tri páry pôvodných gumičiek (sú ošúchané a stvrdnuté), ak ich chcete, napíšte, priložím.

Všetky brzdy sú vyčistené, nenamazané.

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Formulár sa odosiela
Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 25
check_circle Aktívne inzeráty: 13
visibility Zobrazenia inzerátov: 4 629
21. 05. 2022
Seriozny, rychly obchod... Spokojnost

Inzeráty predajcu

Gripy Favorit

Predám tieto celkom zachovalé pôvodné gripy na Favorit. Pred montážou pomôže na chvíľu vložiť do horúcej vody.
12 €

Detský bicykel Olpran Magic 24

- výška sedla od 72 cm - veľkosť kolies 24 palcov - celoodpružený - predná disková brzda - 5 x 2 prevodov - po servise Bicykel vyzerá ako nový, škrabančeky minimálne, pneumatiky neojazdené (ale guma už je trocha suchšia). Oproti dnešným Olpranom Magic (predávaným od 200 Eur vyššie) tento ešte nemá indexované radenie. Predný prehadzovač je nastavený len na dva väčšie prevodníky. Na bicykli som vymenil pôvodné čínske gripshift rukoväte (ktoré nikdy nefungovali) za páčky. Stred som vyčistil a premazal, na kolesách nastavil vôle, nastavil prehadzovanie a brzdy a doplnil odrazky. Časom bude potrebné vymeniť pedále, ale ešte niečo vydržia. Prípadne ich môžem vymeniť za cca 5 eur. Osobný odber Šaľa, alebo priveziem za 0,20 eur/km (do cca 100 km. Kontaktujte ma prosím len prostredníctvom formuláru pod inzerátom, tel. číslo je nefunkčné.
49 €

Detský bicykel Peugeot Ranger 20

Kúpte k svojmu veľkému Peugeotu aj tento malý retro Peugeot pre svojho potomka. - výška sedla od 67 cm - 5-koliesko, radenie neindexované - 20 palcové ráfiky Rigida, prehadzovač Sachs Huret Bicykel je pripravený na prevádzku, nastavil som vôle v ložiskách, brzdy, doplnil odrazky a opravil prehadzovanie. Na ráfikoch presvitajú cez pochrómovanie stopy hrdze, pozri foto. Časom na ňom bude treba vymeniť pneumatiky, ale ešte niečo vydržia. Prípadne ich môžem vymeniť za nové (ale cenu to zvýši na cca dvojnásobok). Osobný odber Šaľa, alebo priveziem za 0,20 eur/km (do cca 100 km).
35 €
keyboard_arrow_up