Brzdy na cestné bicykle

Cestné brzdy

MTHIKER outdoor bazár

Predaj alebo doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Shimano strmeň brzd. Dura Ace R9270 hydraulický zadný Flat Mount+platn. L03A

Úplne nový dizajn a konštrukcia MONO-BODY poskytuje nízku hmotnosť strmeňa a vysokú tuhosť. O 10% väčšia svetlosť platničiek, znižuje riziko kontaktu s brzdovým kotúčom. Nový proces odvzdušňovania uľahčuje údržbu. Použité technológie: Mono-Body, One Way Bleeding, Ice Technologies Typ: ROAD, Celková váha balenia: 439g, Zadný, čierna, Ice Technologies, Platničky: L03A, Montáž: Flat Mount, Materiál: Hliník SCIENCE OF SPEED Roky našej práce vám prinášajú sekundy. Rýchlosť je hnacou silou novej generácie cestných sád. Konštruktéri spoločnosti Shimano zdokonalili všetky komponenty a funkcie tak, aby poskytovali špičkový pôžitok z jazdy, či už špurtujete do cieľa na Champs-Élysées, alebo zdolávate neďaleký kopec.
Nový produkt so zárukou
Cena: 138 € 164,95 € -16%

Campagnolo Chorus / Monoplaner

Predám nádherne vintage brzdy Campagnolo Chorus BR-02CH / Monoplaner /
130 €

Predám brzdu na časovku Sram

Sram chrono aero ako nová
40 €

Predám brzdy na cestný bicykel Alhonga

Predám zachovalé a plne funkčné brzdy Alhonga na cestný bicykel.
10 €

Shimano Dura-Ace Br-9010-R

Predam zadnu brzdu Shimano DURA-ACE BR-9010-RS, Direct Mount, cestná zadná, nová, neosadená. Popis: Zadná brzdová čeľusť, model BR-9010-R, uchytenie Direct Mount, standardne priama montáž na reťazovú vzperu odspodu na rám ( https://i2.wp.com/cycletechreview.com/wp-content/uploads/shimano-brake-video-featured-image.jpg?w=650&ssl=1 ) v dvoch bodoch.
80 €

Predam sh r7000 predna

Predam novu prednu brzdu sh 105 r7000 uchopenie direct mount.
30 €

Brzda Altenburger Concorde centrická

Predám centrickú brzdu Altenburger Concorde, vhodnú na favority a podobné staršie bicykle s uchytením na plechovú vzperu (krátka skrutka) . Brzda je kompletná a funkčná. K brzde je aj pliešok na uchytenie lanka. Brzdové gumičky sú pôvodné (ošúchané, stvrdnuté), bude potrebné ich vymeniť. Ak máte záujem, pridám aj držiak lanka pod sedlovú rúrku za 2 eurá.
6 €

Brzdy na favorit

Predám nasledujúce brzdy a čeľuste: č.3 - kompletná, cena 4 eurá - PREDANÁ Kompletná brzda so skrutkou na uchytenie nad zadné koleso na plechovú vzperu (nie na rúrku). Medzi čeľusťami sú plechové podložky. Skrutka má strhnutý závit v časti, kde sa nastavuje vôľa (ale dá sa zaistiť celkom pevne, prípadne možno poistiť threadlockom). Nápis Favorit je tenší a viac vystúpený. č. 4 - čeľuste a skrutka, cena 2 eurá len čeľuste a skrutka na uchytenie na rúrkovú vzperu nad zad. kolesom (bez podložiek, pružiny nastavovacej skrutky bowdenu a úchytnej skrutky lanka), skrutka je mierne ohnutá, ale dá sa narovnať. č. 5 komplet, 50. roky, vadná skrutka, 5 eur Kompletná brzda so skrutkou na prednú vidlicu. Skrutka je skrivená a na kúsku má strhnutý závit, neopraviteľné (iba ak výmenou skrutky). Na čeľustiach je nápis, aký sa používal v 50. rokoch minulého storočia. č. 6 skoro komplet, vadná skrutka, 3 eurá Brzda má skrutku na uchytenie na prednú vidlicu (je skrivená a má poškodený závit.) Brzda obsahuje čeľuste, podložky medzi nimi, pružinu, skrutku na uchytenie bowdenu a skrutka na nastavenie dĺžky lanka chýba. Gumičky k brzdám odfoteným bez gumičiek mám tri páry pôvodných gumičiek (sú ošúchané a stvrdnuté), ak ich chcete, napíšte, priložím. Všetky brzdy sú vyčistené, nenamazané.
4 €

Brzda Favorit predná komplet

Predám kompletné, bezchybné brzdy na favorit, so skrutkou na uchytenie na prednú vidlicu. Brzdy sú vyčistené, nič nie je ohnuté, závity sú v poriadku. Medzi čeľusťami je kombinácia kovových a silonových podložiek. Gumičky sú pôvodné, treba ich vymeniť 12.4.2022: Mám už len jednu, druhú som venoval ukrajinským deťom.
5 €

Cestné brzdy campagnolo chorus

Brzdy v zachovalom stave, treba vidieť .
60 €

Brzdové páky Favorit

Brzdové páky z favorita. Cena za pár
8 €

Predám prednú brzdu Shimano Dura ACE BR 9000

Predám prednú čeľustovu brzdu Dura ACE BR 9000. Jazdénu neceli rok je v perfektnom funkčnom stave. Dôvod predaja je že mám druhý model. Brzdové gumičky sú na karbónový rafik. Cena je 90 eúr.
90 €

Predam set Sram Apex 1 + TRP Hy/Rd

Predam set SRAM APEX 1 + TRP HY/RD predná + zadná + compress less brzdové hadice Jagwire KEB - SL pre ešte lepší brzdný účinok.
200 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up