Giant Conduct Konverzná Sada Lanko-hydraulika

Cena: 90 €

Popis produktu

Sú riešením pre tých ktorí chcú lankom ovládať hydrauliku Sada na predstavec umožnujúca zmenu káblových ráfikových alebo kotúčových bŕzd bez zmeny dual páky na hydraulicky ovladané kotúčové. Brzdové strmene typu flatmount. Je na minerálny olej a doštičky sú rozmeru ako Shimano BS01. Pôvodná cena 195,-$ (USD). Predávam bez predstavca na volant 31,8mm s ním plus 10eur. Aj poštou plus poštovné ako záloha. Dĺžka hydrohadičiek ľavá/predná 60cm a pravá/zadná 115cm. Koncovky hadičiek a napojenie je plne kompatibilné so Shimano. Vhodné pre gravel, cyklocross, road.... ale aj pre iné strmene napr PM teda aj pre mtb Shimano, Tektro...

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 64
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 44 335
Kupoval som cestný rám. Rýchle a seriózne jednanie. Platil som dopredu a ešte v ten deň bol rám privezený na dohodnutú adresu. O dva dni som ho mal doma. Všetko sedelo ako v inzeráte, snáď len jeden väčší ťukanec ktorý nevyzerá ako vážnejší problém.
S bicyklom zatiaľ spokojnosť. Pán bol sympaťák, jednanie o kúpe bolo rýchle, bez problémov. Odporúčam
Specialized Secteur date_range 16. 09. 2020
Spokojnost
Full Carbon Ventura Cp50 Light date_range 01. 05. 2020

Inzeráty predajcu

38z 130bcd

Málo jazdený, ľahký hliníkový, nateraz mne zbytočný. Uchytenie 5dier rozteč dier 130mm, urcený pre 9a 10 rychlostné pohony
10 €

Cateye Q3 športové Hodinky

Úplne nový ešte nepoužitý kompletný set možno nosiť na ruke či uchytiť na volant ( špeciálny držiak je súčasťou ), umožnujú aj prenos dát do počítača, plus množstvo funkcií vrátane nastaviteľných upozornení .... sledujucich funkcie rýchlosti, kadencie, tepovej frekvencie, vzdialenosti, času, kalórií... maximálna, aktuálna aj priemerná hodnota. 5 nastavených zón tepovej frekvencie, optimálna zóna kadencie, čas na kolo, cieľová vzdialenosť... s uchytením na ruku alebo na volant. Samozrejme vodotesný do 30m pre hodinky. Výdrž batérie pri dennom používaní je asi rok. Odporúčaná predajňa cena výrobcu je 198,9 $.
100 €

Sada Shimano Tiagra 4700 šedá 2x10

Kľuky kompakt 50/34, radiace dualy, prehadzovák stredné ramienko do max 32zubovej kazety, prešmyk a brzdové čeľuste. Používane asi 2roky a max 1500km, 100% funkčný a bezproblémový stav, len povrchové škrabančeky. Preto bez reťaze, kazety a špalkov. Posledná modelová typová rada Tiagra, integrované vnútorne vedenie bez strčiacich káblov.
275 €
keyboard_arrow_up