Magura Mt Trail Sport (predná + Zadná)

Cena: 180 €

Popis produktu

Ideálna trailová kombinácia, dvojpiestik v predu a silný štvorpiestik v zadu. (Páčky sú univerzálne, dá sa to dať ako jazdec uzná za vhodné).
Profesionálne "HC" páčky.
Jedná sa o brzdy porovnateľné s populárnymi MT5 (MT5 má štandardne brzdové páky dvojprstové, ktoré prepružujú, jednoprstové páky "HC" si treba u MT5 dokúpiť zvlášť).
Platničková zmes triedy Performance (sivá).
V prípade potreby pridám kotúče Storm HC 180mm po 24e/ks.
Odber možný v BA, prípadne pošlem.

Umiestnenie: Sada

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 194
check_circle Aktívne inzeráty: 18
visibility Zobrazenia inzerátov: 85 836

Inzeráty predajcu

Píla Shimano Zee 38z (104 Bcd)

Osobný odber v BA alebo pošlem. Píla je nová, stiahnutá z nových klúk. (nie je narrow-wide)
12 €

Magura Mt5 S Jednoprstovou Hc Páčkou

Oproti štandardným MT5 je tam upgrade - tuning. Páčka je jednoprstová (ako je na MT7) a platničky sú drahšie - 8.P - pre kažý piestik samostatne, sú aj hrubšie než 9.P. Predná má 100cm hadičku, zadná 200cm (sú nepoužité, neskracované, so zárukou). Cena je za 1ks, predávajú sa ako pár (nutné zobrať obidva kusy). Osobný odber v BA alebo pošlem. V BA spravím aj montáž.
115 €

Magura Mt7 Pro

Vlajková loď - jedny z najsilnejších štvorpiestikov na trhu, mnohonásobný víťaz redaktorských aj užívateľských testov. Určené najmä pre náročné použitie - Zjazd, Enduro, eBike, Biketrial Hmotnosť 255g pri hadici dlhej 220cm (menej ako dvojpiestiky u iných značiek). Obľubuje ich štvornásobný majster sveta v zjazde https://www.youtube.com/watch?v=-7EwASh3BG4 https://www.youtube.com/watch?v=85HVTNWQSPg Danny MacAskill, Fabio Wibmer, Danny Hart a ďalší borci. Cena je za 1ks. Dostupné sú aj adaptéry, kotúče, olej atď. Osobný odber v Bratislave alebo pošlem. V BA viem zabezpečiť aj expresnú inštaláciu.
175 €
keyboard_arrow_up