Hope Tech Evo M4

Cena: 220 €

Popis produktu

Predám špičkové anglické brzdy Hope Tech Evo M4. Sú v peknom zachovalom optickom stave takmer bez škrábanca, jedinou chybičkou krásy je stratená gumička na odvzdušňováku zadného prasiatka (neni problém kúpiť). Technicky úplne v poriadku, kvapalina menená v marci, odvtedy jazdené cca 5 dní... Prídám aj 6ks náhradných platničiek Shimano v hodnote 20E/kus cca.

Cena 220€ur vrátane platničiek – samostatne nepredávam. ... Prvý kontakt mail/správa, vážnemu záujemcovi pošlem tel. kontakt na vyžiadanie. Preferujem osobný odber, no poštou posielam kvalitne zabalené na dobierku len po uhradení zálohy vopred na účet.

Umiestnenie: Sada

comment Otázky na predajcu

thumb_up0thumb_down

Dĺžky hadíc?

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 175
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 189 415

Inzeráty predajcu

Sram Centerline 203/180 Mm

Predám kvalitné kotúče SRAM Centerline 203mm a 180mm. Sú v dobrom stave, nie sú krivé, prakticky plná hrúbka. Pridám aj 12ks šróbov do náboja. Cena 30€ur za oba + prípadná pošta. ... Prvý kontakt mail/správa, vážnemu záujemcovi pošlem tel. kontakt na vyžiadanie. Preferujem osobný odber, no poštou posielam kvalitne zabalené na dobierku len po uhradení zálohy vopred na účet.
30 €

Nová Kazeta Shimano Cs-m4100 11-46z

Predám úplne novú kazetu Shimano CS-M4100 11-46z, bola len nahodená na náboji – ani reťaz na nej nebola. Dôvod predaja je, že mi nesedí s prehadzovačom Sram X9, ten je do 42z. PC: 44,90Eur, aktuálne vypredaná takmer všade. Cena 40€ur + prípadná pošta. ... Prvý kontakt mail/správa, vážnemu záujemcovi pošlem tel. kontakt na vyžiadanie. Preferujem osobný odber, no poštou posielam kvalitne zabalené na dobierku len po uhradení zálohy vopred na účet.
40 €
keyboard_arrow_up