Shimano Deore Lx Fd-t660

Cena: 10 €

Popis produktu

Shimano Deore LX FD-T660, bola pouzita na 3x9, vsetko ok, priemer 34,9mm, Osobne MA, dobierka nie je problem

Počet prevodov: 3x9

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 144
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 78 247

Inzeráty predajcu

Puky Odrážadlo Learner Bike Medium Lr M

Rozvíjať svoje motorické schopnosti a orientáciu v priestore pri určitej rýchlosti Učiť sa veľmi ľahko a rýchlo držať rovnováhu Učiť sa brzdiť nožičkami a u vybraných modelov používať ručnú brzdu Po prvých začiatkoch umožňuje PUKY za jazdy odloženie nožičiek na podestu medzi riadidlami a sedadlom a týmto už dieťa plne imituje jazdu na bicykli! Superľahká konštrukcia Hlboko vykrojený nástup pre bezpečné nasadanie a vysadanie Kvalitné penové pneumatiky (215/50S) Výškovo nastaviteľné riadidlá a sedadlo Kolesá aj riadidlá odrážadla opatrené guľôčkovými ložiskami Riadidlá so širokými bezpečnostnými koncovkami Polstrovanie riadidiel Ergonomicky tvarované gélové sedadlo Kvalitný práškový lak silne odolný proti oderu Všetky plastové doplnky vyrobené z kvalitných materiálov Vysoko kvalitné kolieska Originalna krabica, odvozila 2 deti Osobne Ma, dobierka nie je problem
45 €

Specialized 30,9

Predam sedlovku specialized na priemer 30,9, Osobne MA, dobierka nie je problem
12 €

Syntace Vector

riadidla Syntace Vector, rozmery: 700mm/31.8mm/10mm/12° + predstavec Syntace F149 90mm/31.8mm/28.6, gripy cube gratis. Osobne MA, dobierka nie je problem
25 €
keyboard_arrow_up