Tlmiče reťaze

Cena: 18 €

Popis produktu

Ponúkam na predaj tieto tlmiče reťaze. K dispozícii je aj väčšie množstvo. Vyrábane formou odlievania. Povrch tvorí oteru vzdorný silikón so zaručenou elasticitou až 900%. Vnútro tvorí výstuž. Balenie obsahuje predný a zadný tlmič, sedielka a uťahovacie pásky. Tento set je vhodný jak pre rozsah kazety 10-52z, 11-12 rýchlostné kazety Boost verzie, tak aj pre ostatné jednoprevodníkové systémy. Kompatibilné so všetkými typmi zadnej stavby. Dá sa to porcovať na konkrétnu výšku. Vlastná výroba.
@tr_chain

Farba: čierna

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 181
check_circle Aktívne inzeráty: 5
visibility Zobrazenia inzerátov: 118 434

Inzeráty predajcu

Tlmiče reťaze TR Chain

Ponúkam na predaj tieto tlmiče reťaze. K dispozícii je aj väčšie množstvo. Vyrábane formou odlievania. Povrch tvorí oteru vzdorný silikón so zaručenou elasticitou až 900%. Vnútro tvorí výstuž. Balenie obsahuje predný a zadný tlmič, sedielka a uťahovacie pásky. Tento set je vhodný jak pre rozsah kazety 10-52z, 11-12 rýchlostné kazety Boost verzie, tak aj pre ostatné jednoprevodníkové systémy. Kompatibilné so všetkými typmi zadnej stavby. Dá sa to porcovať na konkrétnu výšku. Vlastná výroba. @tr_chain
18 €

Fox 36 Performance 29"

Predám túto vidlicu. Je zhodená zo Santa Cruz Megatower. Pravidelne robený servis. Zdvih 160mm a oska 15x110. Krk dlhý 17cm. Má známky používania no sklznice sú bez poškodenia. Plne funkčné. V cene vidlice sú aj nové polepy v akejkoľvek farbe. Pri serióznom jednaní som ochotný ísť s cenou dole.
500 €

Rock shox deluxe select

Predám tento tlmič. Je zhodeny zo Santa Cruz Megatower. Rozmer 230x57,5. Predné oko šírka 20mm a zadné na ložiskách šírka 30mm. Super stav.
150 €
keyboard_arrow_up