Pedále Time Atac Xs Carbon

Cena: 50 €

Popis produktu

TIME ATAC XS CarbonMTB nášľapné pedále.Pochrómovaná oceľová os, karbónom zosolnené kompozitové telo, ATAC systém automatického nastavovania napätia, stabilita, samočistenie, spoľahlivosť, jednoduché používanie, uhlová vôľa +- 5°, bočná vôľa 5 mm, váha 338 g/pár.Vhodné na cyklokros a XC. Sú pozmuzivane ale úplne funkčné.

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 6
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 949

Inzeráty predajcu

Sram Climber Rival Groupset

Prdam kompletnu sadu Sram Climber Rival Groupset nikdy nepouzitu. Súprava Sram Climber Rival Groupset vám ponúka ľahké, rýchle radenie a väčšiu akceleráciu pre efektívnejšie praktiky cestnej cyklistiky. Dodáva sa s reťazou, kazetou a zadnou prehadzovačkou WiFli, ktorá zaručuje rýchlejšie radenie na ceste s menšou hmotnosťou a vyššou rýchlosťou. Zadná prehadzovačka na tejto súprave cestných bicyklov je vyrobená z karbónu a ložiská remenice sú vyrobené z keramiky. Má maximálne 32 zubov, 10 rýchlostí a je kompatibilný s modelmi Red, Force, Rival a Apex, ktoré uľahčujú vyhľadávanie a výmenu dielov.
100 €

Pedále Time Atac XS Carbon

TIME ATAC XS CarbonMTB nášľapné pedále.Pochrómovaná oceľová os, karbónom zosolnené kompozitové telo, ATAC systém automatického nastavovania napätia,  stabilita, samočistenie, spoľahlivosť, jednoduché používanie, uhlová vôľa +- 5°, bočná vôľa 5 mm, váha 338 g/pár.Vhodné na cyklokros a XC. Sú pozmuzivane ale úplne funkčné.
60 €
keyboard_arrow_up