Predám Predstavec Race Face Aeffect ⌀35 50mm

Cena: 29 €

Popis produktu

Predám predstavec Race Face Aeffect, určený na riaditká s priemerom 35mm a na klasický krk. Dĺžka predstavca je 50mm. Dôvod predaja, je kúpa kratšieho.
Cena nového okolo 60€.
Moja cena 29€ (+pošta).

Dĺžka predstavca: 0 - 50 mm

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 39
check_circle Aktívne inzeráty: 7
visibility Zobrazenia inzerátov: 33 649

Inzeráty predajcu

Predám Gopro Hero 7 Black + Príslušenstvo + 4k 128gb Karta

Predám takmer novú kameru GoPro Hero 7 Black Edition, vrátane pamäťovej karty (128gb v 4K) a bohatého príslušenstva ako lepky na uchytenie alebo náhradné nástavce. Táto GoPro Hero 7 Black bola revolučná v tom že mala ako prvá z Gopro stabilizáciu HyperSmooth, tým pádom bol obraz veľmi dobre stabilizovaný aj bez gimbal-u. Má mnoho funkcii ako napr. slowmo, hyperlapse, atď. Ďalšie funkcie a parametre môžem popísať v správe, alebo jednoducho si ich môžete nájsť na internete (Rozlíšenie, nastavenia, vodotesnosť, ...). Dôvod predaja je prechod na vyšší model. Ďalšie fotky alebo informácie poskytnem v správe. Cena vrátane pamäťovej karty a príslušenstva 279€ (+pošta)
279 €

Predám Canyon Strive Cf (karbonový) Veľ. M

Predám bicykel Canyon Strive CF. Predný trojuholník je karbonový a zadná stavba je hliníková. Predný trojuholník má zopár maličkých škrabancov a zadná stavba troška od kameňov Rám disponuje systémom " Shapeshifter ", čo je v skratke povedané piest, ktorý po stlačení zmení geometriu rámu z DH módu do XC módu. Zmení sa uhol hlavovej trubky, sedlovej trubky, výška bb a reach na lepšie ťahanie. Prípadne môžem to nejako lepšie vysvetliť v správe, nakolko som to dosť stručne popísal. Vďaka shapeshifteru sa tento enduro stroj na 170/160 zdvihoch zmení na takmer XC bike. Ale aj v DH móde sa na ňom super ťahá. Papiere sú samozrejmosť. Komponenty: Canyon Strive CF 160mm (Veľkost M) RockShox Lyrik RCT3 170mm RockShox Monarch Plus RC3 RockShox Reverb 150mm Sedlo SDG Komplet Sram Eagle GX (Kľuky, prehadzovačka, kazeta, radenie, reťaz) Vodítko reťaze MRP AMg Ráfy DtSwiss E1700 s DtSwiss nábojmi Maxxis Ardent a Minion DHR Sram Guide R s 200/180mm Centerline kotúčmi Riaditka Race Face 760mm Predstavec Race Face 50mm Pedále HT Viac fotiek alebo informácii pošlem do správy. Dôvod predaja, chcel by som menšie zdvihy Cena pevná 2799€
2.799 €

Predám Napinák/vodítko Reťaze Mrp Amg (iscg 05)

Predám napinák/vodítko s bashguardom reťaze MRP AMg Special Edition. Je určený na ISCG 05. Tento napinák drží reťaz na prevodníku a taktiež chráni prevodník a rám pred nárazom za čo vďačí bashguard. Má nejaké tie jemné známky používania. Cena nového vyše 100€. Moja cena 49€ (+pošta)
49 €
keyboard_arrow_up