Rezervované_shimano Deore Xt Rd-m780 10sp.

Cena: 15 €

Popis produktu

Dobrý deň. Predám prehadzovačku Shimano Deore XT. Používaná, stav veľmi dobrý. Pár škrabancov od bežného používania. Kompatibilita s 10 rýchlostnými systémami Shimano. Verzia s dlhým ramienkom (sgs). Kladky ešte OK, spodná má priemyselné ložisko. Pre viac info píšte volajte. Najlepšie osobný odber.

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 31
check_circle Aktívne inzeráty: 7
visibility Zobrazenia inzerátov: 7 953

Inzeráty predajcu

Mechanické Brzdové Prasa Shimano

Dobrý deň. Predám mechanickú kotúčovú brzdu (prasiatko) zn. Shimano. Demontovaná z jazdeného bicykla kúpeného na bazári. Plne funkčné. Platničky cca. 75%. V prípade záujmu nechám k nemu kombi brzdovú páčku s radením tiež Shimano na 8 rýchlostí. Myslím, že model Acera (nie je na foto). Pre viac info píšte, volajte.
5 €

Brzdové Kotúče 2x160mm

Dobrý deň. Predám 2 ks jazdených brzdových kotúčov. Priemer 160mm, uchytenie na 6 dier. Hrúbku som nemeral, vidno na foto. Ešte určite dobre poslúžia. Jeden kotúč je originál Shimano SM-RT51 a druhý noname zn. Lifeline. Kotúče sú rovné, neohnuté. Na biku pravdepodobne nebolo dobre nastavené prasa, lebo vidno neošúchané miesto. Nie je tam žiadny rozdiel hrúbky. Predám najlepšie spolu. Pre viac info píšte, volajte.
6 €

Pevná Vidlica Crmo 26"

Dobrý deň. Predám pevnú vidlicu zo staršieho horského bicykla. Vidlica je na rýchlo upinak a klasické závitové hlavové zloženie. Určená pre použitie V bŕzd. Vidlica dávnejšie prešla vzhľadovou renováciu - bola nastriekaná chrómovou farbou ale drobné nedostatky sa nájdu. Vidlica je plne funkčná, neohnutá a v dobrom stave. Pre viac info píšte, volajte. Najlepšie osobný odber.
12 €
keyboard_arrow_up