7–8–9 rýchlostné prehadzovače

MTB 7-8-9 rýchlostné

MTHIKER outdoor bazár

Predaj a doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Shimano Deore RD-M592 Shadow SGS 9-kolo prehadzovačka, super dlhé ramienko

Shimano Deore RD-M592 Shadow SGS 9-kolo prehadzovačka MTB prehadzovačka M592 s kapacitou až 45 zubov a priamou montážou na skrutku poskytuje, vďaka technológii HYPERDRIVE, ľahké a presné radenie na kazetových pastorkoch. Technológia Shadow RD, nízky profil prehadzovačky a princíp jediného napínania zabraňuje kontaktu s reťazovou vzperou, čo má za následok nižšiu hlučnosť a hladší chod. Určená pre kazety s rozsahom 11-32 až 11-36.
Nový produkt so zárukou
Cena: 39,90 € 62,99 €

Shimano Alivio Rd-Mc12

Prehadzovac Shimano Alivio RD-MC12, zachovaly, funkcny.
10 €

Devitirychlostni prehazovacky Shimano Deore Fd-M592

Prodam dve devitirychlostni prehazovacky Shimano Deore FD-M592. Cena za kus.
350 Kč 14,37 €

Shimano Deore Rd-M592 Shadow SGS 9-kolo prehadzovačka, super dlhé ramienko

Nové kladky, ešte nejazdené,prehadzovačku som repasoval spolu s bicyklom,avšak chcel som zmeniť kazetu za 42 zubovú a táto prehadzovačka potom neradí oboma smermi spoľahlivo. Kúpil som teda inú. Na 36 a 32 zubovej kazete radí bez problémov. https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/prehadzovace/mtb-7-8-9-rychlostne/shimano-deore-rd-m592-shadow-sgs-9-kolo-prehadzovacka-super-dlhe-ramienko.html
17 €

( Predané ) Prehadzovače, oldschool, rôzne rýchlosti

Zdravím, predám prehadzovače takto: PREDANÉ - Shimano XT RD-M772, 9sp, kladky zánovné, subjektívne bez vôlí, cena: 19.- Eur, PREDANÉ - Shimano Tourney TX, 8sp, RD-TX800, čierny, cena: 7.- Eur (nový), PREDANÉ - Shimano Alivio, 7sp, RD-MC18, leštený hliník, zánovný, sivé kladky, bez vôlí, cena 9.- Eur, PREDANÉ - Sunrace 590, 7sp, čierny, šilná pružina krátkeho ramena, bez vôlí, 5.- Eur, PREDANÉ - Shimano Deore XT, RD-M750, vôle v čapoch, na súčiastky a pod., cena: jedno pivo. ________________________________________________ Poznámka: Nie som e-shop a nejedná sa o biznis ponuku. Všetky ponúkané doplnky, súčiastky vlastním od novoty a predpokladám, vedeli by ste ich využiť na Vašom projekte a urobilo by Vám to radosť. Keďźe sa znovu využijú, nemusia sa vyrobiť ďalšie = upcycling šetrí zdroje. Bol by som rád, ako členovia bikerskej rodiny a nie zákazníci e-shopu, priložili ruku k dielu a aby ste si celkovú sumu vopred stanovili aj vo vlastnej réžii, pre vlastnú predstavu, a to vyhľadaním ich hmotnosti na internete s pričítaním k inzerovanej cene. Presná cena prepravy závisí na hmotnosti balíku práve položeného na váhu na pošte. Súčiastky zatiaľ vyčistím/už vyčistil, nafotil a upravil fotografie, prípadne natočil a postrihal video, pretriedil, uploadoval inzerát, napísal texty, skontroloval ako tak gramatiku, naštudoval druhy poštovného, diskutoval detaily s Vami online, potom ešte zabalím, odnesiem na poštu (2x 8 km), počkám v rade a vybavím s pracovníkom pošty. Som presvedčený, na mojom mieste by ste zaujali zhodný postoj. Ak som uviedol cena "za džús", "za pivo", tak preferujem osobný príjem prírodných produktov :). Za pochopenie ďakujem .). Doprava: Osobne - v Štúrove, Ostrihome a blízkom okolí (zastavte sa ak pôjdete na termálne kúpalisko, Baziliku či Višegrád), SLK pošta - viď interaktívny cenník https://cennik.posta.sk/, Packeta - službu tohto typu žiaľbohu neviem využiť, je založená výhradne na mobilnej sieti, mám ju v okolí nestabilnú, Platba vopred na účet - opäť, nemám stabilnú sieť a s internet bankingom mávam problémy (aspoň takto - ďakujem za dôveru). Príklad výpočtu dopravy pre prehadzovač, 1 ks: (na internete našiel 300 g + zmestí sa do bublinkového obalu A5 + inz. cena 5.- Eur) => web Pošty: "Hmotnosť" - do 500 g (včítane obalu) => web Pošty: "Služby" - Dobierka na adresu (nemeniť) => web Pošty: "Doporučený list" - 4,50.- Eur (najlacnejšia vypočítaná možnosť, doručenie na adresu) Celková cena = cena dopravy + cena obalu A5 + cena súčiastky = 4,50 + 0,90 + 5 = 10,40.- Eur (bez ďalších mojich nákladov).
5 €

MicroSHIFT Advent Xpress Plus Sl-M8195-R radenie, 9r, pravé

V podstate nové, raz jazdené na detskom bajku. Na SMS nereagujem.
10 €

Ponúkam Sminano Altus+Acera Zadná

Ponúkam sady radenia 3x9. Predná Shimano Altus 3x. A zadná 9x Shimano Acera používané plne funkčné bez poškodení .cena je za komplet 2x páčka +2x prehadzovač.
35 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up