Príslušenstvo ku prehadzovačkám na bicykel

Príslušenstvo

MTHIKER outdoor bazár

Predaj a doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Shimano XT RD-M8100/8120SGS kladky prehadzovačky, 12-kolo

Shimano XT RD-M8100/8120SGS kladky prehadzovačky Napínacia a vodiaca kladka pre prehadzovačku Shimano Deore XT M8100/M8120. Sada kladiek obsahuje presné ložiská, ktoré zabezpečujú nízke trenie a hladký chod.
Nový produkt so zárukou
Cena: 9,90 € 16,99 €

Nova Ride - Carbon Ceramic Derailleur (Sram AXS Xplr 12S) / Novy

Nova Ride - Carbon Ceramic Derailleur (SRAM AXS XPLR 12S) - Novy https://novatoride.com/gb/carbon-ceramic-derailleur/265-2340-sram-axs-12s.html#/81-colour-gold/183-compatibilite-red_force_12s Product is composed of a carbon cage and two 7075 aluminum pulleys (14 & 17 teeth) with full ceramic sealed bearings. Discover the Ceramic Carbon Derailleur designed for the Sram AXS 12-speed range. With its sleek design, the oversized cage fits perfectly with your bike's aesthetics, adding a touch of color to your bike. Hand-made with high-quality materials, it combines lightweight construction with durability. Whether you're a professional cyclist or a passionate amateur, Nova Ride's oversized cage enhances your cycling experience by providing improved performance and more precise gear shifts.
199 €

Kogel Kolossos ramienko

Predám nadrozmernú kladku prehadzovačky pre systémy Shimano, konkrétne na "Shimano Dura Ace R9100 a Ultegra R8000 a ich variácie". Počet tubov na kladkách: 12 (horná) a 19 (spodná). Nové, nepoužité, hladký a dlhý chod.
300 €

Split second

Keramická klietka prehadzovačky, navrhnutá tímom Split Second Design Team, zlepšuje plynulosť vášho hnacieho ústrojenstva a zvyšuje efektivitu, aby uspokojila aj tých najnáročnejších jazdcov. Výrobok sa skladá z uhlíkovej klietky a dvoch hliníkových radiacich valčekov 7075 (14 a 17 zubov) s plne utesnenými keramickými ložiskami. Dva predimenzované radiace valčeky znižujú uhol ohybu reťaze a keramické ložiská minimalizujú trenie. Úspora wattov: 4 - 5 wattov v porovnaní s bežnou klietkou. Navrhnuté v Nemecku, vyrobené v Európe . Spolu s inštaláciou vašej Split Second CPC by ste mali nainštalovať novú reťaz, pretože môže dôjsť k odchýlke dĺžky v dôsledku zväčšených valčekov radenia. Systém CPC nevyžaduje žiadnu konvenčnú starostlivosť ani údržbu, pretože celokeramické ložiská sú suché ložiská a fungujú bez mazív. Zliatinové kryty chránia ložiská pred vonkajšími látkami a cudzími predmetmi. Svoj systém CPC môžete samozrejme vyčistiť a odmastiť, aby ste si zachovali jeho výkon. Pre optimálny výkon by ste to mali robiť každých 750 km. Kompatibilita viď. foto alebo na split-second.bike .
150 €

Split Second

Keramická klietka prehadzovačky, navrhnutá tímom Split Second Design Team, zlepšuje plynulosť vášho hnacieho ústrojenstva a zvyšuje efektivitu, aby uspokojila aj tých najnáročnejších jazdcov. Výrobok sa skladá z uhlíkovej klietky a dvoch hliníkových radiacich valčekov 7075 (14 a 17 zubov) s plne utesnenými keramickými ložiskami. Dva predimenzované radiace valčeky znižujú uhol ohybu reťaze a keramické ložiská minimalizujú trenie. Úspora wattov: 4 - 5 wattov v porovnaní s bežnou klietkou. Navrhnuté v Nemecku, vyrobené v Európe. Spolu s inštaláciou vašej Split Second CPC by ste mali nainštalovať novú reťaz, pretože môže dôjsť k odchýlke dĺžky v dôsledku zväčšených valčekov radenia. Systém CPC nevyžaduje žiadnu konvenčnú starostlivosť ani údržbu, pretože celokeramické ložiská sú suché ložiská a fungujú bez mazív. Zliatinové kryty chránia ložiská pred vonkajšími látkami a cudzími predmetmi. Svoj systém CPC môžete samozrejme vyčistiť a odmastiť, aby ste si zachovali jeho výkon. Pre optimálny výkon by ste to mali robiť každých 750 km. Kompatibilita viď. foto alebo www.split-second.bike .
150 €

Predám kryt na prehadzovač

vid FOTO veľmi pekný stav
5 €

SLF Motion Speed System - Shimano 891 - používaný

CYKLOSPITAL.sk predáva: S EVO Speed System významne vylepšíte pohon svojho cestného bicykla. Váš cestný bicykel bude Smoothest, Lightest and Fastest Ponúkame karbónové ramienko s kladkami s keramickými ložiskami špičkovej značky SLF Motion. Kompatibilita so systémom Shimano 11sp - Ultegra 8000/8050 & Dura Ace 9100/9150 Najazdneých má maximálne 150 km a je ako nová. Cena nového komponentu je 599€.
285 €

Kladka Merida 300D 2012

Za symbilicku cenu ak niekto potrebuje zhodene z Meridy 300D - 2012 Kupena nova ale ziadny rozdiel v tvare nie je. Popripade treba premerat rovnakom na kladky.
5 €

Ramienko RD M781

Ramienko RD M781, viac detailov vid foto alebo po kontakte cena dohodou
8 €

Shimano XT RD M8000 SGS ramienko

Hlinikove ramienko na XT 11sp prehadzovac. Odrete, no funkcne. Presiel som na GS ramienko.
7 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up