Prešmykače na horský bicykel

MTB

MTHIKER outdoor bazár

Predaj a doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

Shimano prešmyk Tourney TZ510 3x6/7-k. dolný ťah Down Swing (28,6mm) 48z.

Základný typ prešmyku TOURNEY TZ510 určený pre začínajúcich a rekreačných cyklistov. Prešmyk poskytuje hladké a presné radenie s jednoduchým spôsobom nastavenia. Typ: MTB, Celková hmotnosť balenia: 375g, 6/7 rýchlostné, Trojprevodník, Dolný ťah, Down Swing(66-69), Typ montáže: Na objímku, Priemer: 28,6mm, čierny, Materiál: Hliník / Oceľ SHIMANO TOURNEY reprezentuje základnú sadu cyklistických komponentov pre všetky vekové kategórie so širokým záberom využitia. Stabilný systém a dlhotrvajúca životnosť pre každodennú dochádzku do práce, trávenie voľného času s rodinou a priateľmi alebo športové výjazdy. Hladké, ľahké a presné radenie vďaka technológii HYPERDRIVE. Atraktívny dizajn a prehľadný displej radenia, širší priestor brźd pre nižší hluk, vzrušenie zo športovej jazdy. To sú komponenty SHIMANO TOURNEY TECHNICKÉ ÚDAJE: Typ 1 MTB Typ 2 Balený Kompatibilita so systémom 6/7 rýchlostný Priemer 28,6mm Ťah Dolný ťah Montáž Na objímku Chod Down Swing(66-69) Materiál Hliník/Oceľ Celková hmotnosť balenia 375g
Nový produkt so zárukou
Cena: 9,59 € 11,99 €

Shimano SLX+radenie SLX 2x11

Predám prešmykač Shimano SLX spolu s radením SLX 2x11. Používané 1 sezónu, vo veľmi dobrom stave.
20 €

Sram X7 2x10

Predám prešmyk, horný ťah, 100% stav.
10 €

Prešmykač Shimano Altus M371 3x9 uni ťah Down Swing (34,9/31,8/28,6mm) 48/44z.

Predám nepoužitý prešmykač Altus M371 3x9 s univerzálnym ťahom. Viac info: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/presmykace/mtb/shimano-presmyk-altus-m371-3x9-uni-tah-down-swing-34-9-31-8-28-6mm-48-44z.html Posielam aj na dobierku.
5 €

Prešmykače Shimano, Sram

Zdravím, predám prešmykače takto: PREDANÉ - Shimano XT, 3sp, FD-M771, chainstay angle 66° - 69°, bez vôlí, cena: 5.- Eur, - Shimano Tourney, 3sp, FD-TY700, chainstay angle 66° - 69°, nový, 4.- Eur, - Shimano Alivio, 3sp, FD-MC11, bez vôlí, cena 4.- Eur, - SRAM X7, 2sp, direct mount, chainstay angle 66° - 69°, bez vôlí, 5.- Eur, - Shimano Deore, 3sp, kód FD-... neznámy, pre sedlovú trubku d=31,8mm a viac, chainstay angle 66° - 69°, bez vôlí, 4.- Eur. ________________________________________________ Poznámka: Nie som e-shop a nejedná sa o biznis ponuku. Všetky ponúkané doplnky, súčiastky vlastním od novoty a predpokladám, vedeli by ste ich využiť na Vašom projekte a urobilo by Vám to radosť. Keďźe sa znovu využijú, nemusia sa vyrobiť ďalšie = upcycling šetrí zdroje. Bol by som rád, ako členovia bikerskej rodiny a nie zákazníci e-shopu, priložili ruku k dielu a aby ste si celkovú sumu vopred stanovili aj vo vlastnej réžii, pre vlastnú predstavu, a to vyhľadaním ich hmotnosti na internete s pričítaním k inzerovanej cene. Presná cena prepravy závisí na hmotnosti balíku práve položeného na váhu na pošte. Súčiastky zatiaľ vyčistím/už vyčistil, nafotil a upravil fotografie, prípadne natočil a postrihal video, pretriedil, uploadoval inzerát, napísal texty, skontroloval ako tak gramatiku, naštudoval druhy poštovného, diskutoval detaily s Vami online, potom ešte zabalím, odnesiem na poštu (2x 8 km), počkám v rade a vybavím s pracovníkom pošty. Som presvedčený, na mojom mieste by ste zaujali zhodný postoj. Ak som uviedol cena "za džús", "za pivo", tak preferujem osobný príjem prírodných produktov :). Za pochopenie ďakujem .). ________________________________________________ Doprava: Osobne - v Štúrove, Ostrihome a blízkom okolí (zastavte sa ak pôjdete na termálne kúpalisko, Baziliku či Višegrád), SLK pošta - viď interaktívny cenník https://cennik.posta.sk/, Packeta - službu tohto typu žiaľbohu neviem využiť, je založená výhradne na mobilnej sieti, mám ju v okolí nestabilnú, Platba vopred na účet - opäť, nemám stabilnú sieť a s internet bankingom mávam problémy (aspoň takto - ďakujem za dôveru). ________________________________________________ Príklad výpočtu dopravy pre prešmykač, 1 ks: (na internete našiel 140 g + zmestí sa do bublinkového obalu A5 + inz. cena 5.- Eur) => web Pošty: "Hmotnosť" - do 500 g (včítane obalu) => web Pošty: "Služby" - Dobierka na adresu (nemeniť) => web Pošty: "Doporučený list" - 4,50.- Eur (najlacnejšia vypočítaná možnosť, doručenie na adresu) Celková cena = cena dopravy + cena obalu A5 + cena súčiastky = 4,50 + 0,90 + 5 = 10,40.- Eur (bez ďalších mojich nákladov). ________________________________________________ Note: I speak English. You can send me a message/e-mail.
4 €

Presmykac Shimano Deore XT

Malo jazdeny bajk. FD M8020-D high direct 2.
20 €

Shimano prešmykač

Predávam prešmykač Shimano FD-TY32 na 28,6mm objímku. Horný ťah lanka. Je vo funkčnom stave, ale je ošúchaný. Vyčistený, premazaný. Vhodný na 3x7 alebo 3x8 radenie. Preferujem osobný odber v okolí BA, ale viem aj poslať.
5 €

Shimano XT di2 11x2

Prešmykač+ radenie Shimano di2
60 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up